Καραϊβική Offshore, ξέπλυμα και άλλα σκάνδαλα στις Παρθένες Νήσους

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
εγω στο μόνο που θα σταθώ ειναι το γεγονός οτι η ιστορία σου αυτή ήταν η αφορμή για να γίνεις σαν τους κοινούς θνητους ( δηλαδή όλους εμάς ) αφου πάτησες για πρώτη φορά το κουμπί των ευχαριστιών για κάποιο άλλο μέλος ( βλέπε go 2 beach )
Μπα, να απαντήσει πρέπει να ήθελε και μπέρδεψε τα κουμπιά....
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.776
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Επιτρέπεται να γύρουμε στους ώμους σου και να κλάψουμε με μαύρο δάκρυ;;; :cry: τι υπέροχες εικόνες! Εύγε για τον προορισμό. Μας δίνεις κίνητρα :clap:
..
\ επιτρεπετε να ΤΟΝ πνιξουμε στο κλαμα?????:haha:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Για λίγο έκανα κι εγώ μπανάκι έξω από το κίτρινο σπιτάκι....Μου έχει φύγει επίσης το σαγόνι με τις φωτό. Ντεν έχω λόγκια....
Εύγε και πάντα τέτοια!:clap:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ωχ Παναγια μου!!!! Εχω χασει τα λογια μου με τοσο πρασινο και τιρκουαζ!
Μπραβο GTS.... :)

Θα δώσω όμως δυο πληροφορίες: είναι η μόνη παραλία του νησιού που έχει είσοδο, 4$, είναι σχετικά πολυσύχναστη και διαθέτει εγκαταστάσεις αποδυτηρίων, ντουζ και ένα μικρό snack bar, όλα χωμένα στη βλάστηση πίσω από τη παραλία, στην οποία καταλήγουν μικρά μονοπάτια.
Τελειο;;; Στο ελληνοπουλο αυτο φανταζει ονειρικο!!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
Τα μπράβο ανήκουν στη κυρία του φόρουμ που με έστειλε εκεί συστημένο :bleh:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
Ποια ειναι η κυρια; go2beach; :bleh:

Οι παραλιες ηταν αδειες ή μου φαινεται; Εχω συνηθισει η λαοθαλασσα στη θαλασσα εγω... :(
Έξυπνο το κορίτσι μας εκτός από γλυκό και όμορφο :D:D
Αν εξαιρέσεις την φωτό του άβαταρ, που έχει αραιά κόσμο, μη τη βλέπεις έτσι, οι άλλες ψιλοάδειες...στη Salomon είμασταν καμιά 10αριά και 2 πελεκάνοι...παράδεισος λέμε, ξεπερνάει κάθε άλλο..
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Το ότι κατάφερα να γράψω μετά από αυτό που μου έκανες είναι θαύμα...θέλω να κλάψω! :klaps: με διέλυσες!!! Διάβασα όλη την ιστορία σου,πραγματικά δεν έχω λόγια! Όταν όμως άνοιξα μια μια τις φωτογραφίες,τα χτυπήματα ήταν απανωτά :haha: Βρήκα τον παράδεισο!!! Είναι ακριβώς αυτό που είχα στο μυαλό μου για ιδανικό εξωτικό προορισμό! Τώρα είναι πρώτο στη λίστα μου :bleh: Και το κόστος..φυσιολογικό,Καραϊβική πας άλλωστε..Σου εύχομαι να καταφέρεις να ξαναπάς φίλε GTS..μακάρι να τα καταφέρω και εγώ..μέχρι τότε,μπορούμε να κλάψουμε παρέα...:haha:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.794
Likes
18.453
Ναι, είναι ο ιδανικός εξωτικός προορισμός, το αρχέτυπο θα έλεγα. Τα 2/3 του νησιού είναι εθνικό πάρκο, οπότε καταλαβαίνετε ότι το Virgin ισχύει σε πάρα πολύ μεγάλο βαθμό...
 

lina1979

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανια
Αχ! GTS με κατέστρεψες απογευματιάτικα.... Τι απίθανο νησι είναι αυτό! Αυτές τις μέρες εψαχνα για παρομοιο προορισμο στην Καραιβικη και νομιζω ότι τον βρηκα.... Μπράβο για το υπέροχο ταξιδι. Σου ευχομαι παντα τετοια...


Οταν ήμουν Μπαλι, έγινε η τρομοκρατική επίθεση, αν τη θυμάσαι. Και στην Τουρκία επίσης όταν ήμουν έγινε μια επίθεση, αλλά τυχαία γεγονότα είναι θα μου πείς. Και στο Νεπάλ, πέθανε η σύζυγος του ξενοδόχου όταν μέναμε. Και άλλη σύμπτωση. Και στο Μαρόκο όταν κανονίζαμε είχαν δώσει πληροφορίες οι Ισπανικές μυστικές υπηρεσίες ότι επίκειται τρομ/κο χτύπημα. Ετέρα σύμπτωση... και ο κατάλογος είναι μακρύς.....
Μια απορία έχω και χωρίς παρεξήγηση! Το μητσοτάκη τι τον έχεις κοπέλα μου;;;;;;:bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom