Ηνωμένο Βασίλειο Oyster or Travelcard

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ασχετο το ενα με το αλλο.
Το διαφημιστικο σου λεει πως εφοσον ερθεις στο λονδινο με τρενο εχεις τη δυνατοτητα να χρησιμοποιησεις την προσφορα 2for1,αρκει το εισιτηριο σου να ειναι valid για την ημερα που θα χρησιμοποιησεις την προσφορα.

Εσυ τωρα που εβγαλες την χαρτινη καρτα ισχυει κανονικα για τις προσφορες. Σου εδωσαν και μια αλλη καρτα με τη φωτογραφια σου πανω ε;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ωραια τοτε μπορεις να χρησιμοποιησεις κανονικα την προσφορα.
Κατεβασε το κουπονι απο εναν υπολογιστη ή πηγαινε σε κανενα σταθμο national rail και ζητα το σχετικο flyer για το 2for1.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Τα έχω ήδη τυπωμένα τα voucher, ευτυχώς που δεν τα πέταξα. Την κυριακη θα επανέλθω.
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη
Δηλαδή εγώ που θα πάω με easybus από το Γκάτγουικ στο Λονδίνο δε μπορώ να πάρω την προσφορά 2 for 1?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δηλαδή εγώ που θα πάω με easybus από το Γκάτγουικ στο Λονδίνο δε μπορώ να πάρω την προσφορά 2 for 1?
Tην προσφορά μπορείς να την πάρεις είτε βγαζοντας 7 day travelcard από κάποιο σταθμό του national rail στο Λονδίνο είτε ταξιδεύοντας στο Λονδίνο με τρένο από κάπου αλλού.

https://www.daysoutguide.co.uk/travel-by-train/is-my-ticket-valid-for-2for1
 

kill_bill

Member
Μηνύματα
183
Likes
261
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη
Ευχαριστώ πολύ jimp για τη διευκρίνιση!

Καλημέρα και χρόνια πολλά!
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Εαν αυτο που εχετε στα χερια σας εχει το τελευταιο συμβολο με τα δυο βελη τοτε ισχυει κανονικα η προσφορα, πρεπει να εχουν και οι δυο ενηλικες εισητηριο με το logo αυτο.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Βασικά το μόνο που τους ένοιαξε στο London eye ειναι τα voucher.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.972
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom