Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό - Εντυπώσεις

paefstra

Member
Μηνύματα
13.167
Likes
41.552
Κι εγώ δυστυχώς έχασα αρκετούς καθώς έμεινα πολύ λίγο. Την Elenara την πρόλαβα, καθώς και τα cupcakes της. Επίσης το υπέροχο Λιμοντσέλο, αν και έχω μηδενική ανοχή στο αλκοόλ. Και γνώρισα με χαρά καινούργια μέλη, αλλά κυρίως είδα αμέτρητα χαμόγελα.
Να ευχαριστήσω για την προτίμησή σας στις "ατάκες" μου, αλλά θα πρέπει να υπολογίζετε ότι είμαι πολύ πιο ντροπαλός και αδέξιος τύπος στον προφορικό λόγο...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Nα ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου την Italitsa για την ιδέα της άλλης μια επιτυχημένης συνάντησης, τον Χρηστάρα που βοηθάει πάντα διακριτικά σε όλα και μας κάνει να περνάμε καλά, την vickokka για το φοβερό και τρομερό λεμοντσέλο της το οποίο τίμησα δεόντως και φυσικά την ταλαντούχα φιλενάδα μου Ελένη με τα υπέροχα cupcakes!

Είδα αγαπημένες φάτσες, γνώρισα καινούριες που κάποιες πολύ τις συμπάθησα και δυστυχώς ο χρόνος δεν έφτασε για ακόμα μία φορά να μιλήσω με όλους όσο ήθελα..

Paefstra σε έψαξα σε κάποια φάση αλλά είχες εξαφανιστεί. Πολύ γρήγορα μας την έκανες!! Το ίδιο κι η piccolo_mondo αλλά τουλάχιστον αυτήν την πρόλαβα:)
Εύη σε συμπάθησα ΑΚΟΜΑ περισσότερο γιατί είσαι από τους ανθρώπους που με εκφράζουν και με εμπνέουν. Υπεραισιόδοξος, μπράβο!!
Ψέματα μην πω, το γουρουνάκι μου έλειψε, μου φαίνεται περίεργη η συνάντηση χωρίς αυτό.
Kαι πολλοί άλλοι αλλά ας μην αρχίσω τώρα, όπως ο Δεφ φυσικά, αλλά ξέρω πως ήταν μαζί μας νοερά και πως εκεί που βρίσκεται είναι για πολύ πολύ καλό του!

Θα μπορούσα να γράψω κάτι για τον καθένα ξεχωριστά, αλλά λέω αυτή την φορά να μην το παρακάνω.. :D

Φιλιά σε όλους, see u next time!!!
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Υπέροχο το πάρτυ...Άντε και του χρόνου :)
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
450
Likes
1.678
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Υ.Γ.traveltralala εισαι μια γλυκα! Just Lori επισης!
Σ'ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου και'γω χάρηκα πολύ που σε γνώρισα αν και δεν μιλήσαμε πολύ.

Χαρηκα πολυ για οσους γνωρισα, ηταν η πρωτη μου συμμετοχη σε τραβελστοριτικη συναντηση!! Ευχαριστω ιδιαιτερα την συνοδο μου ευαγγελια! Την δευτερη συνοδο μου paefstra, τον ευγενικο Χρηστο, τους χορηγους elenara, vickokka, την χαρα italitsa φυσικα! Τις κυριες vario, just lori και travelalalalalalalala για την γνωριμια!
Και'γω χάρηκα που σε γνώρισα και μιλήσαμε.

Ήταν και για μένα η πρώτη συμμετοχή σε συνάντηση, ήρθα χωρίς να γνωρίζω κανέναν σας προσωπικά και οφείλω να ομολογήσω ότι πέρασα όμορφα. Χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποια μέλη από κοντά και σας ευχαριστώ όλους για την παρέα!!!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ήρθε και η δική μου ώρα (τώρα ξεμέθυσα:bleh::haha:)!!
Αρχικά, να ευχαριστήσω πολύ τον Samion, γιατί ναι μεν είχα την ιδέα αλλά ο Samion ήταν που μου είπε "Do it!!"... Grazie Samionnnn...:clap:
Ακολουθεί ο XRISTOS71 που ανέλαβε να διοργανώσει την όμορφη βραδιά μας... Χρήστο μου ότι και να πω είναι λίγο, το πήρες όλο πανω σου!! Ευχαριστώ πολύ πολύ:clap::clap:
Elenara88 and Vickokka : Κοριτσάρες μου μας στείλατε με τις δημιουργίες σας!! Έλενα μου φανταστικά, έφαγα 5!!! Vickokka μου ήπια 4 και 2 απο τα άλλα...έτσι εξηγούνται κάποια πραγματα....:bleh::bleh:
Να ευχαριστήσω όλους όσους ήρθαν και μας τίμησαν αλλά και αυτούς που ήθελαν να ερθουν αλλά δε μπορούσαν o καθένας για διαφορετικους λογους..( nikole <3, red rose, sapienza ήταν πολύ όμορφα και νομίζω πως συμμερίζονται και οι υπόλοιποι τη γνώμη μου.../ papastef εσενα τι να σου πω?? σε συγχωρω γιατι έδειξες καλό χαρακτήρα εχθές και σήμερα, χεχε:bleh::bleh:)
Στα ενδο-παρτυακά τώρα...
XRISTOS71 είσαι μια γλύκα!! Τraveller μου, επίσης!!
Samion μου στα ειπα και απο κοντα, ήσουν μια εκπληξη για μένα (ευχάριστη però...)Ελπίζω να περνάτε όμορφα στο Μιλανάκι
elenara88 δεν έχω αποφασίσει ακόμη τί είναι πιο γλυκό, τα cupcakes σου ή εσύ?? βοήθησέ με να διελευκάνω την υπόθεση....;)
vickokka μου, κοριτσάκι μου τί να πω για σένα...τρελή συμπάθεια!!
taverάκο πολύ πολύ χάρηκα που σε γνώρισα...μια από τις εκπλήξεις μου και εσύ...:)
piccolo_mondo προσκυνώ!! Ησουν πραγματικά μια Ιταλίδα στην Κυψέλη προχθές...Italianissimaaaa:D:D Δυστυχώς δεν τα είπαμε πολύ...
ευαγγελία μου, στα είπα και εσένα, η γνώμη μου δεν άλλαξε...ή και αν άλλαξε ήταν προς το καλύτερο!! Χαρηκα πολύ που γνώρισα έναν ακόμη Υδροχόο, χεχε..
Παιδί...κορυφαίος!!
paefstra μου, τί γλυκιά!! Κρίμα που δεν προλάβαμε να μιλήσουμε πάρα πολύ...
ioanna balla... εξαιρετικός άνθρωπος...χαίρομαι πολύ για τη γνωριμία μας
traveltralala κοριτσάκι μου κάτι ψιλοείπαμε αλλά έχουμε πολλά ακόμη να πούμε....;)
anny τί κρίμα που δεν μπορεσα να μιλησω πιο πολύ με εσένα και το σύζυγο...θα σας ενοχλώ κάθε τόσο να ξέρεις...:D
just Lori, κοριτσάκι μου γλυκό, χάρηκα πολύ πολύ που σε γνώρισα...:)
spor_os ελπίζω να με συμπάθησες λιγάκι και να μου μεταφέρεις τις ιστορίες γρήγορα:bleh::bleh:
orestcrete χάρηκα πάρα πολύ για τη κουβεντούλα που είχαμε...:D
fitziano δε μιλήσαμε πολύ, κατι ήθελα να σου πω για τη μπλούζα σου αλλά το ξέχασα, σου πήρα και τον orestcrete κάποια στιγμη από την κουβέντα που είχατε, θα πρέπει να με μίσησες...:roll:

mfish, evi01, kleopatra, Sokratis, redfan85,Nedelja, zmaria, ZephX, varioathens μιλήσαμε από πολύ λίγο έως καθόλου...δεν μπορεσα να σας προλάβω όλους!! :(:( Ελπίζω την επόμενη φορά...
Παιδιά μου ήσασταν πάρα πολλοί τελικά και σίγουρα ξέχασα να αναφέρω κάποιους.. Ζητώ πραγματικά συγνώμη, ήταν πολλές πληροφορίες μαζεμενες για μένα και το ποτό δεν βοηθάει και πολύ στη μνήμη...Ήσασταν κάποιοι που ενώ σας έχω στο μυαλό μου ως φυσιογνωμίες δεν μπορεσα να συγκρατησω τα nicknames σας... Η επανάληψη όμως έιναι η μητηρ πασης μαθησεως, σωστά?? Ελπίζω να σας ξαναδώ όλους σύντομα!!

Δευκαλίωνα, έλειπες και δεν έλειπες από το πάρτυ...Ως φυσική παρουσία η αλήθεια είναι πως δεν ήσουν μαζί μας αλλά όλοι σκεφτόμασταν,μιλούσαμε, ρωτούσαμε για σένα... :D Τα συγχαρητηρία και τα Χρόνια Πολλά μου και δημόσια για την εξαιρετική δουλειά...

ΥΓ: Το λάφυρο μου από τη βραδιά μας, εκτός από τη γνωριμία μας ήταν και ένα από τα 7 κεράκια που σβήσαμε...χεχε θα το φυλάξω μέχρι του χρόνου που θα πάρω το 1 από τα 8 κεράκια μας!! :bleh::bleh:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
XRISTOS71 είσαι μια γλύκα!! Τraveller μου, επίσης!!

taverάκο πολύ πολύ χάρηκα που σε γνώρισα...μια από τις εκπλήξεις μου και εσύ...:)
Ο αγαπητός Traveller είναι μια γλύκα....
O Μέγιστος έγινε taverakos....
Η Italitsa απομυθοποιεί τα είδωλα...κλαίω...και προσκυνώ....:haha::haha::haha:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ο αγαπητός Traveller είναι μια γλύκα....
O Μέγιστος έγινε taverakos....
Η Italitsa απομυθοποιεί τα είδωλα...κλαίω...και προσκυνώ....:haha::haha::haha:
:haha::haha: μα τις ίδιες σκέψεις ακριβώς έκανα!!!!!!! χαχαχαχα
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χαχαχα δηλαδή κορίτσια θέλετε να μου πείτε ότι τους συνάντησα απλά σε μια καλή-ατυχή μέρα και ότι δεν είναι πράγματι γλύκες;;; :bleh::haha::bleh::haha:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ότι είναι γλύκες είναι, απλά δεν τόλμησε ποτέ κανείς να το πει! :bleh:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
ωραιο το παρτυ παιδια...συγχαρητηρια σε οσους βοηθησαν με την ορεξη και τις δημιουργιες τους γλυκες και αλκοολικες :clap:
Χαρηκα που ξαναειδα αγαπητες φατσες και γνωρισα και καινουργια ατομα...δυστυχως ειμασταν τοσοι πολλοι που καποιους δε τους συναντησα καν και με αλλους δε μιλησα οσο θα ηθελα...

ελεναρα τα γλυκά σου έκαναν τη δουλειά τους, πολλή γλύκα επεσε απο οτι βλεπω στα παραπάνω μηνυματα:bleh::bleh::bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Χεχε... Οπότε μου αξίζουν παράσημα ή κρεμάλα που το τόλμησα?? Οεο?? Θα δείξει....:bleh::haha:
Καλέ παράσημα...

Να δω και τα παιδιά να απαντάνε με αντίστοιχη γλύκα κι έχω κλείσει ως τραβελστορίτισα! :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom