Party 7 χρόνια travelstories με άρωμα Ιταλικό

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μη με διωχνεις σε παρακαλω, εξω απ το φορουμ δε βαστω. Για το κουνελι ανακαλω, ισως... βρω κανενα λαγο!
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Μιας και θα είμαι Αθήνα, θα προσπαθήσω να έρθω.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Ωχχχχχ το θυμάμαι ε;;;;;δυστυχώς δε θα φέρω εχω φτιάξει μόνο 2 λίτρα και απ'ο,τι βλέπω μαζεύτηκαμε πολλοί και δε θα φτάσει για όλους!!κριμα ειναι να δοκιμάσουν οι μισοί κι άλλοι όχι!!τι λες κι εσύ;;;

Sent from my iPad using Travel Stories
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
779
vickokka said:
Ωχχχχχ το θυμάμαι ε;;;;;δυστυχώς δε θα φέρω εχω φτιάξει μόνο 2 λίτρα και απ'ο,τι βλέπω μαζεύτηκαμε πολλοί και δε θα φτάσει για όλους!!κριμα ειναι να δοκιμάσουν οι μισοί κι άλλοι όχι!!τι λες κι εσύ;;;

Sent from my iPad using Travel Stories
Εσυ τι λες να λεω;;; Φυσικα και να το φερεις!! Οποιος προλαβε προλαβε! (εγω παντως σκοπευω να προλαβω χιχιχιχι)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
piccolo_mondo said:
Εσυ τι λες να λεω;;; Φυσικα και να το φερεις!! Οποιος προλαβε προλαβε! (εγω παντως σκοπευω να προλαβω χιχιχιχι)
Καλα θα το φέρω και αν δείτε ουρα έξω απο το Soulatso θα ειναι για το διάσημο limoncello μου!!!

Sent from my iPad using Travel Stories
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
779
vickokka said:
Καλα θα το φέρω και αν δείτε ουρα έξω απο το Soulatso θα ειναι για το διάσημο limoncello μου!!!

Sent from my iPad using Travel Stories
Brava!!

Ps: οσοι δεν προλαβουν limoncello θα δοκιμασουν gianduiotti (αν δεν ξερετε τι ειναι ρωτηστε τον Samion!!) :)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Brava!!

Ps: οσοι δεν προλαβουν limoncello θα δοκιμασουν gianduiotti (αν δεν ξερετε τι ειναι ρωτηστε τον Samion!!) :)
Καλημερα, ελπιζω να ειναι καλο αυτο το gianduiotti ... γιατι εχω αμφιβολιες :bleh::bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom