ΗΠΑ plan - street new york

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
εισητήριο για μπάσκετ πως έκλεισες?αφού νομίζω ισχύει ακόμα το lock out!
ναι πραγματι ακομα κραταει αλλα οπωσ διαβαζα δεν θα αντεξουν αλλο και θα τα βρουν ετσι κι αλλιωσ απο 1/11 ξεκιναει το πρωταθλημα
παντοσ τα εισητηρια ειναι κλεισμενα 7/12
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Η γέφυρα Brooklyn Bridge γιατί έμεινε έξω??
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Επαναλαμβανω και γω για να στο τονισουμε΄. Δηλαδη δεν σκοπευεις να την περπατησεις?:shock::shock::shock:Και Pier 17?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πολυ σωστα και η Αποβαθρα 17...οπως βλεπεις φιλε βαλε τα ποδια στον ωμο και τρεχα....η ΝΥ εχει παρα πολλα να δεις κ να κανεις ...εγω θα ελεγα να κοψεις το Σεξομουσειο και το αλλο μουσειο ..πως το λενε αυτο με το μακρυναρι ονομα ..που σου ειπαν καποιοι οτι ειναι μαπα.
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
Πολυ σωστα και η Αποβαθρα 17...οπως βλεπεις φιλε βαλε τα ποδια στον ωμο και τρεχα....η ΝΥ εχει παρα πολλα να δεις κ να κανεις ...εγω θα ελεγα να κοψεις το Σεξομουσειο και το αλλο μουσειο ..πως το λενε αυτο με το μακρυναρι ονομα ..που σου ειπαν καποιοι οτι ειναι μαπα.
επειδη νομιζω οτι θα τα προλαβα ξανα εκανα + αυτα που ειπατε

aimg585.imageshack.us_img585_236_newyorks.jpg
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βαλε παντως και το Pier 17 το σημειο ειναι μαγευτικο..ειδικα οταν αναβουν τα φωτα το δειλινο ...απο τη μια το skyline του νοτιου Μανχατταν..απο την αλλη οι 2 γεφυρες ...απεναντι τα Brooklyn Heights...σουπερ!!!!

pier 17 new york - Αναζήτηση Google
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Διπλα απο το μουσειο του Σεξ , βρισκεται το ξενοδοχειο θρυλος Gershwin
και το Birch coffee. Μετα την περιηγηση σου σταματα να πιες μια μπυρα , ενα κρασι ... Ετσι για να ξεκαψωσεις
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
779
Γιατι αυτο το Gershwin ειναι τοσο δημοφιλες εδω..? Εχω την εντυπωση οτι αν παει καποιος θα ακουει μονο ελληνικα.. κ ισως αναγνωρισει κ χαρακτηρες απο το travelstories!
Περα απο την πλακα, ειναι κατι παραπανω απο ενα συμπαθητικο (κοστος, τοποθεσια) ξενοδοχειο..?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.132
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Περα απο την πλακα, ειναι κατι παραπανω απο ενα συμπαθητικο (κοστος, τοποθεσια) ξενοδοχειο..?
Όχι.

(ξέχασες το επίθετο "οικονομικό").






ΥΓ. το λέω για έμφαση. Π.χ. "συμπαθητικού κόστους οικονομικό ξενοδοχείο σε καλή τοποθεσία."
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom