Portfolio TONGA

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
ά μπράβο! Η Kava μας έλειπε... μιλάμε για τρελές ντίρλες... (δεν μιλάω εκ πείρας, άλλωστε προσωπικά μεθάω και με fruit punch)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Εντάξει μας κάνεις. Έτσι θα έχουμε κάποιον νηφάλιο να κυβερνάει το σκάφος όταν εμείς θα είμαστε κομμάτια. Ευτυχώς δηλαδή γιατί αν περιμέναμε από τον Παν Παν...
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Τελικά, τα ωραιότερα ταξίδια, είναι αυτά της φαντασίας μας. Δε το λέω καθόλου ειρωνικά. Είναι μια διαπίστωση που κάνω κρίνοντας εξ ιδίων, ενώ παρακολουθώ ό,τι γράφεται εδώ πέρα.
Καταφέρατε να με έχετε συνεπιβάτη...δε θα με προσέξατε γιατί είμαι μονίμως ξάπλα στην πλώρη, με μαύρο γυαλί και καπέλο, μια παγωμένη μπύρα και το βιβλίο μου
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Μπράβο Σπυρέτο,
αυτή είναι χώρα!!!! ουδείς πετρωμένος :xmas_biggrin:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Επίσης αυτή είναι η χώρα που επιβιβάσαμε στο καράβι μας και το Aetopetriti
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Αιτούμαι να μπω κι εγώ στο καράβι σας! Μη μ'αφήσετε απ' έξω... θα πεθάνω από τη ζήλια μου! ;)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Αιτούμαι να μπω κι εγώ στο καράβι σας! Μη μ'αφήσετε απ' έξω... θα πεθάνω από τη ζήλια μου! ;)
Η αίτηση σας μετά από ενδελεχή μελέτη έγινε δεκτή από το συμβούλιο της σκούνας μας. Πάρτε θέση στο παρατηρητήριο και σαλπάρουμε για Βανουάτου. Αρκετά τα είδαμε τα Τόνγκα. Μαγιό απαραίτητο.
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Βανουάτου, ερχόμαστε!!!!!!!!! :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Παρότι ξύπνησα με διάθεση να μηδενίσω τους εξωτικούς προορισμούς εδώ θα ρίξω ψήφο διότι έχει το πακέτο που μου αρέσει
Περί ενοικίασης ιστιοπλοίκού για ένα έτος αν στο τέλος δεν καταλήξουμε σαν τους 10 μικρούς νέγρους δεν θα έλεγα όχι
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Παρότι ξύπνησα με διάθεση να μηδενίσω τους εξωτικούς προορισμούς εδώ θα ρίξω ψήφο διότι έχει το πακέτο που μου αρέσει
Περί ενοικίασης ιστιοπλοίκού για ένα έτος αν στο τέλος δεν καταλήξουμε σαν τους 10 μικρούς νέγρους δεν θα έλεγα όχι
:xmas_rolleyes::xmas_rolleyes:Αχ μωρέ δεν είμαι σίγουρη ότι εσένα σε θέλουμε μαζί μας.:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.236
Μηνύματα
884.554
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom