Postcrossing

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Την έχω δει και εγώ όπως και τα περισσότερα ελληνικά προφίλ χαχαχα
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Ε αφού είναι πολύ λίγα τα μέλη.Είμαστε και εμείς λίγο πανηγυρτζήδες βεβαίως βεβαίως :D! Πάντως είχα μία γνωστή μου που ήταν μέλος 2 χρόνια και δεν το ήξερα καν!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.788
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πριν λίγες μέρες είδα μια καταπληκτική καρτούλα από Ελλάδα, η οποία απεικόνιζε τον Τσάκι από τη σειρά ταινιών "Η κούκλα του Σατανά" (με την οποία είχα πόρωση όταν ήμουν μικρή)!

Επικοινώνησα με την κοπέλα που την είχε στείλει και μου είπε ότι επρόκειτο για μια free card που είχε βρει στα odeon της Θεσ/νίκης. Αν κάποιος Θεσσαλονικιός postcrosser βρεθεί εκεί ή γενικότερα αν κάποιος πάει σε odeon ας ρίξει μια ματιά please! :oops::D Είμαι ανοιχτή για direct swap! :D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.714
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μήνυμα ελήφθη :)
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Όποτε περάσω θα ρίξω μια ματιά. Πλέον όπου βρω κάρτα τη σηκώνω. Προχτές περνούσα από ένα φωτογραφείο που είχε πολύ ωραίες κάρτες και αγόρασα μια 50άδα. Με ρώτησε από που είμαι. Τον λέω από Ελλάδα είναι σαν χόμπι και γελούσε.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.714
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Όποτε περάσω θα ρίξω μια ματιά. Πλέον όπου βρω κάρτα τη σηκώνω. Προχτές περνούσα από ένα φωτογραφείο που είχε πολύ ωραίες κάρτες και αγόρασα μια 50άδα. Με ρώτησε από που είμαι. Τον λέω από Ελλάδα είναι σαν χόμπι και γελούσε.
Στη Ναβαρίνου,απέναντι από τα ανάκτορα;
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Ακριβώς : ) . Τις προηγούμενες τις είχα πάρει από το μαγαζί με τα τουριστικά στην πατριάρχου ιωακείμ και από εκείνο με τα σουβενίρ πάνω στην εγνατία !
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.714
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ακριβώς : ) . Τις προηγούμενες τις είχα πάρει από το μαγαζί με τα τουριστικά στην πατριάρχου ιωακείμ και από εκείνο με τα σουβενίρ πάνω στην εγνατία !
Αυτό που λες ποτέ δε το πέτυχα ανοιχτό. Όσες πήρα απ'το φωτογραφείο έγιναν αμέσως favourite.
Τις περισσότερες όμως τις πήρα από το Σύνταγμα.
Ε , μην πήξουμε στο Λευκό Πύργο :cool:
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Νομίζω ότι όσοι είμαστε από Θεσσαλονίκη στέλνουμε αρκετά πανομοιότυπες φωτογραφίες. Πήρα και αρκετές με τα Μετέωρα.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.788
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πήρα και αρκετές με τα Μετέωρα.
Αυτές από τα Μετέωρα κάνουν πάταγο! Εγώ μία έχω στείλει, έχει καμιά 10ριά favourites και μου την έχουν ζητήσει και για direct swap! :D Αλλά το έχω δει και από άλλα profiles, τις γουστάρουν τρελά οι ξένοι (και λογικό εδώ που τα λέμε)!
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Εγώ αγόρασα πολύ όμορφες κάρτες από το μουσείο Μπενάκη: με καράβια, παραδοσιακές φορεσιές, πίνακες ζωγραφικής κ.ά., όλες πολύ ιδιαίτερες και πανέμορφες! Επίσης, πήρα μια σειρά με καταπληκτικές ασπρόμαυρες κάρτες-φωτογραφίες με παιδιά, και τώρα έχω το δίλημμα να τις στείλω ή να τις κρατήσω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom