Postcrossing

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ok νομιζω θα κολλησω ασχημα.... :DΗ πρωτη μου καρτα θα παει στη Γερμανια....Τωρα ψαχνω να βρω την πιο ομορφη για να στειλω!! :clap::clap:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.788
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ok νομιζω θα κολλησω ασχημα.... :DΗ πρωτη μου καρτα θα παει στη Γερμανια....Τωρα ψαχνω να βρω την πιο ομορφη για να στειλω!! :clap::clap:
Καλή αρχή Italitsa! :D

Και σε προτρέπω να στείλεις ελληνικής θεματολογίας κάρτα, όχι ιταλικής, έτσι; :bleh: Μην δει κανείς ταλαίπωρος κάρτα με κωδικό GR και φόντο τη Φλωρεντία! :D

Πλάκα-πλάκα είδα σε κάποια profiles ορισμένους να "απειλούν" ότι δεν θα κάνουν register κάρτες που δεν ανταποκρίνονται στις προτιμήσεις τους! Εντάξει, τραγικό! Είπαμε!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλή αρχή Italitsa! :D

Και σε προτρέπω να στείλεις ελληνικής θεματολογίας κάρτα, όχι ιταλικής, έτσι; :bleh: Μην δει κανείς ταλαίπωρος κάρτα με κωδικό GR και φόντο τη Φλωρεντία! :D
Ε ναι βρε συ.... Τόσο τραγικη δεν ειμαι!!! Χαχαχα :haha::haha:
Πωπω καλα περα απο Γερμανια, εχω να στειλω σε ΗΠΑ, Ρωσία, Ολλανδία και Φιλανδία!!! Γιουχουυυυυ!!! Ενταξει ηδη εχω κολλησει!!!

Σ'ευχαριστώ πολύ, δεν ήξερα καν οτι υπηρχε κατι τετοιο και επειδη εχω κολλημα σκεψου οτι στα ταξιδια μου εστελνα παντα μια στο σπιτι για να εχω και το γραμματοσημο, δεν τις αγοραζα απλα!!!:bleh: Φοβερο, φοβερο ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!!!! :D:D
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.788
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σ'ευχαριστώ πολύ, δεν ήξερα καν οτι υπηρχε κατι τετοιο και επειδη εχω κολλημα σκεψου οτι στα ταξιδια μου εστελνα παντα μια στο σπιτι για να εχω και το γραμματοσημο, δεν τις αγοραζα απλα!!!:bleh:
Κι εγώ το κάνω ενίοτε αυτό, όχι τόσο για το γραμματόσημο καθαυτό καθως δεν είμαι συλλέκτρια, αλλά επειδή μου αρέσουν πολύ οι γραμμένες, σφραγισμένες και ταξιδεμένες κάρτες! Καλές και οι σκέτες που αγοράζω για τη συλλογή μου, αλλά όταν υπάρχουν πάνω και τα "σημάδια" της διαδρομής είναι άλλη η αίσθηση! :D
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Κι εγώ το κάνω ενίοτε αυτό, όχι τόσο για το γραμματόσημο καθαυτό καθως δεν είμαι συλλέκτρια, αλλά επειδή μου αρέσουν πολύ οι γραμμένες, σφραγισμένες και ταξιδεμένες κάρτες! Καλές και οι σκέτες που αγοράζω για τη συλλογή μου, αλλά όταν υπάρχουν πάνω και τα "σημάδια" της διαδρομής είναι άλλη η αίσθηση! :D
Sisi, ειναι τέλεια!!! :clap::clap:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
3 μήνες που το ξανανοιξά το account κάρτα δε έχω λάβει ακομά, strange
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Φιλανδια
Ρωσια
Λευκορωσια
Γερμανια
ΗΠΑ

τις ετοιμαζω και τις στελνω !:clap:
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.788
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
3 μήνες που το ξανανοιξά το account κάρτα δε έχω λάβει ακομά, strange
Αυτές που έχεις στείλει εσύ έχουν γίνει registered; Πάντως γενικότερα τους τελευταίους 2 μήνες με τις γιορτές παρατηρώ πολλές καθυστερήσεις! Εμένα τώρα τελευταία έχουν αρχίσει να παραδίδονται πάλι κάρτες (και έχω εβδομάδες να λάβω εγώ).

Φιλανδια
Ρωσια
Λευκορωσια
Γερμανια
ΗΠΑ

τις ετοιμαζω και τις στελνω !:clap:
Καλή αρχή και σε σένα! :D

Χαίρομαι που έχει ανταπόκριση το project! :)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
8 έστειλα, και φτάσανε όλες (μέχρι και Νότια Αφρική), πλακά πλάκα, δε το σκέφτηκα για τις γιορτές ;)
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πωπω τελεια;;; :clap: Φανταζεσαι Θαναση να σου ερθει καποια στιγμη καρτουλα απο την Italitsa?? :D:D
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ε νομίζω θα σου κάνει μπαμ, Θανάσης και Κρακοβία :Ρ
2 μόνο είμαστε στην Κρακοβία με αυτό το όνομα :Ρ
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ε νομίζω θα σου κάνει μπαμ, Θανάσης και Κρακοβία :Ρ
2 μόνο είμαστε στην Κρακοβία με αυτό το όνομα :Ρ
Ειμαστε σιγουροι οτι ο αλλος Θανασης δεν εχει λογαριασμο στο postcrossing?? Μην γραψω τιποτα περιεργο και ξεφτιλιστω, καταλαβαινεις!! :bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.234
Μέλη
38.968
Νεότερο μέλος
παρις

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom