Γαλλία Ηνωμένο Βασίλειο Ισλανδία Ιταλία Project 2010, Summer Abroad in Εurope ...

Ποιά από τις τρεις ακόλουθες ταξιδιωτικές υπερπαραγωγές θα διαλέγατε;


  • Total voters
    69
  • Poll closed .

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Στα πλαίσια του project μου 2010 Summer Abroad in Europe, που σκοπό έχει την δημιουργία μιας τέλειας Ευρωπαικής καλοκαιρινής ταξιδιωτικής υπερπαραγωγής, θέτω σε ψηφοφορία τρεις προτάσεις μου για να δω τι απήχηση μπορεί να έχουν αυτές στα μέλη του forum...


1. London- Iceland... Ισλανδία μέσω Λονδίνου για μια εβδομάδα συν δυο μέρες bonus στο Λονδίνο... Reykjavik και μετά με αυτοκίνητο το ring road του νησιού...

2. Milan - South France... Νότια Γαλλία μέσω Μιλάνου για μια οκτώ μέρες συν ένα βράδυ bonus στο Μιλάνο... Αυτοκινητάδα σε Provence - Côte d'Azur...

3. Rome - Umbria... Umbria μέσω Ρώμης για μια εβδομάδα συν δυό μέρες bonus στη Ρώμη... Γύρος της Umbria με βάση το Gubbio και διαμονή σε villa...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Την πρωτη υπερπαραγωγη θα διαλεγα, μιας και ειναι ενα απο τα πλανα μου για το ερχομενο καλοκαιρι! Ολα τα αλλα ειναι τοσο κοντα!
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
(Ειχα γραψει κατι και εξαφανιστηκε! :roll:)

Ψηφισα το πρωτο φυσικα γιατι μου φαινεται πιο εντυπωσιακο, κατι που δε μπορεις να το κανεις οποιαδηποτε στιγμη οπως ειναι τ' αλλα δυο.
Και για να μας γραψεις μετα τις εντυπωσεις σου απο την Ισλανδια!! :lol:
Ασε που στ' αλλα δυο θα κανει πολυ ζεστη και θα εχει πολυ τουρισμο!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Διαλέγω την πρώτη επιλογή, γιατί στις άλλες δύο μπορείς να πας οποτεδήποτε για πλάκα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Η Τρίτη και ιδίως η δεύτερη είναι φοβερές, και αντικειμενικά είναι καλύτερες εκδρομές από την πρώτη, αλλά επειδή κάποιοι σαν κι εμάς έχουμε overdose από Μεσογειακές εικόνες, θα ψηφίσω κι εγώ την πρώτη επιλογή...
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Πλάκα ρε μας κάνεις?Βάλε ρε Regione Puglia-Calabria και Regione Siciliana να γίνει χαμός!!!!
Αυτή είναι η υπερπαραγωγή...
Τέλος!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ασε που καλοκαιρι θα γινεται του τρελου χαμου ειτε στη δευτερη ειτε στην τριτη επιλογη σου. Η πρωτη εχει στα συν της οτι αυτη την περιοδο μπορεις να την πραγματοποιησεις πιο φθηνα απο οτι δυο-τρια χρονια πριν.
ΥΓ. Πολυ οργανωτικο σε βρισκω για το ταξιδιωτικο σου μελλον και με τρομαζεις...
 

katherin

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Ευρώπης
Διαλέγω και εγώ την πρώτη επιλογή γιατί είναι ένα ταξίδι όνειρο που θα ήθελα πολύ κάποια στιγμή να το πραγματοποιήσω.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ωπα! Μεχρι στιγμης ολοι τον στελνουμε μονοκουκι οσο πιο μακρια γινεται: ειναι αραγε τυχαιο;:haha:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν με στέλνετε πουθενά... τάσεις μετράω... που θα ήθελε να πάει ο κόσμος του φόρουμ... εγώ έχω πάει και στα τρία... αν θέλετε την δική γνώμη σαν ταξίδι αρχές καλοκαιριού το καλύτερο είναι μακράν η δεύτερη επιλογή... αλλά το θέμα δεν είναι τι θέλω εγώ το θέμα είναι τι θέλει ο κόσμος... εγώ απλά θέλω να οργανώσω κάτι καλό και σχετικά οικονομικό που να αρέσει στα μέλη... και που ξέρεις, μπορεί και να γίνει...
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Δεν με στέλνετε πουθενά... τάσεις μετράω... που θα ήθελε να πάει ο κόσμος του φόρουμ... εγώ έχω πάει και στα τρία... αν θέλετε την δική γνώμη σαν ταξίδι αρχές καλοκαιριού το καλύτερο είναι μακράν η δεύτερη επιλογή... αλλά το θέμα δεν είναι τι θέλω εγώ το θέμα είναι τι θέλει ο κόσμος... εγώ απλά θέλω να οργανώσω κάτι καλό και σχετικά οικονομικό που να αρέσει στα μέλη... και που ξέρεις, μπορεί και να γίνει...

...Εξάλλου είναι κοινό μυστικό οτι το καλοκαίρι δεν το κουνάς ρούπι απ τα εξωτικά Παλούκια Σαλαμίνας!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ισλανδία γιατί δέν έχω πάει και θάθελα νά τη γυρίσω και γιατί ελπίζω και εύχομαι να είναι πιό...δροσερός προορισμός σε σχέση με τούς άλλους δύο μέσ΄στο κατακαλόκαιρο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.904
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom