Promo Codes

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
στο kayak.com που βαζουμε το κωδικο? για μια πτηση που εβαλα για να κανω τη κρατηση με παρεπεμπεψε στην ιστοσελιδα της easyjet απευθειας.
Εάν μιλάς για κράτηση με Easyjet τότε πας στην ίδια την ιστοσελίδα της Easyjet και εκεί έχει τέρμα κάτω ένα πεδίο που μπορείς να βάλεις τον κωδικό αυτό.
 

Attachments

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
οχι δεν λεω αυτο...αυτο το κωδικο ξερω που πρεπει να τον βαλεις αλλα εγω λεω το κωδικο για κρατηση μεσω kayak...
ασε που αυτος ο κωδικος της easyjet ισχυει μονο για το 2010.εγω εβαλα πτησεις για το 2011.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
οχι δεν λεω αυτο...αυτο το κωδικο ξερω που πρεπει να τον βαλεις αλλα εγω λεω το κωδικο για κρατηση μεσω kayak...
ασε που αυτος ο κωδικος της easyjet ισχυει μονο για το 2010.εγω εβαλα πτησεις για το 2011.
Μα το kayak πάντα σε παραπέμπει στις ιστοσελίδες των εταιρειών. Δεν μπορείς να κάνεις κράτηση απ' ευθείας στο kayak.
Αυτός ο κωδικός αλήθεια τι είναι; Τον βρήκες στο kayak ή κάπου αλλού;
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Μα το kayak πάντα σε παραπέμπει στις ιστοσελίδες των εταιρειών. Δεν μπορείς να κάνεις κράτηση απ' ευθείας στο kayak.
Αυτός ο κωδικός αλήθεια τι είναι; Τον βρήκες στο kayak ή κάπου αλλού;
δεν το βρηκα εγω..το λεει o ThanasisU2 στο πρωτο ποστ σ'αυτο εδω το θεμα...
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Buy your ticket until 4 October and save from a minimum of ? 10 to a maximum of ? 50 for every purchase on alitalia.gr , for travel between 23 September and 15 December 2010 in Italy, Europe or worldwide.

ALITALIA

Choose your destination, type in the relevant e-coupon code when asked and press the " Reprice " button. The final price will be automatically discounted.

10 ? discount
promotional code FLY10 for flights to and within Italy

20 ? discount
promotional code FLY20 for flights to Europe and North Africa

50 ? discount
promotional code FLY50 for long haul flights

The e-coupon can be used more than once within the validity period.

Για περισσότερες πληροφορίες και οδηγίες στα ελληνικά
http://www.alitalia.com/GR_EL/special_offers/e-coupon.aspx
 
Last edited by a moderator:

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Ψαχνοντας για ξενοδοχειο στην Ιταλια(Ρωμη) βρηκα καλες τιμες στο Prenotazione Hotel, prenota il tuo albergo online con HotelsClick.com - Sconto su Alberghi Economici e di Lusso
Το πρακτορειο ειναι ιταλικο και εχει γραφεια και στη Ρωμη

Αν μαλιστα χρησιμοποιησετε και τον κωδικο VOUCHERTRACK θα πετυχετε αυτοματα εκπτωση -10% στο συνολο του ποσου της διαμονης σας!
Για Ιταλια ειναι απο τα φτηνοτερα
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
όντως έχει κάποιες πολύ καλές τιμές. Είναι δοκιμασμένο;
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
μαι χαρα ειναι..ειχα κανει μια κρατηση παλιοτερα και ολα οκ, μια αλλη φορα παλι on request ενω τους ειχα δωσει τα στοιχεια της καρτας μου, με ειδοποιησαν οτι δεν βρηκαν διαθεσιμοτητα στο ξενοδοχειο που ζητησα αλλα δεν εκαναν καμια χρεωση στην καρτα, οι κριτικες στο ιντερνετ ειναι θετικες
παντως fake και απατεωνες οπως μερικοι.. μερικοι (ονοματα δεν λεμε) δεν ειναι
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Με ένα γρήγορο googlάρισμα δεν βρήκα και λίγες αρνητικές κριτικές. Προσωπική εμπειρία δεν έχω αλλά αυτά που διαβάζω με βάζουν σε σκέψεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.252
Μηνύματα
885.140
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom