Qatar: Δελχί 352, Μπανγκόκ 371, Πουκέτ 399

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
ρε παιδια 1 ωρα για transfer ειναι αρκετη σκεφτομαι
αθηνα ντοχα ανοι!
επισης..το βιετναμ γιατι μονο 1 το προτιμησε;ολοι λιγο πολυ ειδα κλεισατε για μπαγκογκ!
Εγω εγω εκλεισα για Ανοι! 1.45 ειναι η δικη μου αναμονη αλλα δεν με προβληματισε ιδιαιτερα! Στην επιστροφη αναπληρωνει και με το παραπανω, 8 ωρες και 5 λεπτα θα βολοδερνω στο αεροδρομιο της Ντοχας!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Εγω εγω εκλεισα για Ανοι! 1.45 ειναι η δικη μου αναμονη αλλα δεν με προβληματισε ιδιαιτερα! Στην επιστροφη αναπληρωνει και με το παραπανω, 8 ωρες και 5 λεπτα θα βολοδερνω στο αεροδρομιο της Ντοχας!
τελικα σε μια στιγμη ακρατης βλακειας κ γυαλισμενου ματιου :D εκλεισα για βιετναμ!να εξηγησω οτι εκτος ευρωπης δεν εχω παει πουθενα και σκεφτομενη οτι το πανακριβο διαβατηριο μου δεν το εχω χρησιμοποιησει πουθενα ειπα το 16 να εχει διαφορετικο νοημα κ να κανω ταξιδια μακρυνα!κ υστερα ηρθε η φρικη...κουβεντα για ενα καρο εμβολια!το υπερτατο ξενερωμα! @niax τι εμβολια θα κανεις;θα παρεις χαπια?
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Όλοι για Βιετνάμ κλείσατε? :shock::shock:
Πάει κανένας τον Αύγουστο? Αν ναι, να κάνουμε
μίνι τραβελστορική συνάντηση? :xalara:
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Για εμάς που δεν προλάβαμε τι κάνουμε τώρα..?προσευχόμαστε να ξαναβάλει τέτοια προσφορά..?
Μαζί με την προσευχή στους θεούς του πετρελαίου, λίγη υπομονή και θα έρθουν κι άλλες προσφορές ;)
 

mike007

Member
Μηνύματα
39
Likes
6
Μακάρι γιατί το Πάσχα το Πουκέτ νοιώθω πως με περιμένει..

Και επιτέλους εάν ακούει κανένας εκεί στην Emirates βάλτε καμία προσφορά που να αξίζει.
 
Last edited by a moderator:

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Όλοι για Βιετνάμ κλείσατε? :shock::shock:
Πάει κανένας τον Αύγουστο? Αν ναι, να κάνουμε
μίνι τραβελστορική συνάντηση? :xalara:
Eγω παω μεσα Μαρτη οποτε για συντηση δεν το βλεπω αλλα αν θελεις καποια πληροφορια οταν γυρισω εδω ειμαστε! :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.899
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom