Ryanair: 1 εκατ. εισιτήρια με 7 ευρώ

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Φτερά και από Θεσσαλονίκη ανοίγει από τον Απρίλιο η Ryanair προσφέροντας πτήσεις από και προς Βρυξέλλες, Λονδίνο, Όσλο και Στοκχόλμη.

Εγκαινιάζοντας τη συνεργασία, η εταιρεία προσφέρει 1 εκατομμύριο εισιτήρια εξωτερικού στην τιμή των 7 ευρώ, για πτήσεις που θα πραγματοποιηθούν το Φεβρουάριο και το Μάρτιο σε όλο το ευρωπαϊκό της δίκτυο.

Τα εισιτήρια θα είναι διαθέσιμα για κράτηση στο www.ryanair.com μέχρι τα μεσάνυχτα της Δευτέρας 31 Ιανουαρίου.

Υπενθυμίζεται ότι η Ryanair έχει ήδη παρουσία στα αεροδρόμια της Κω, της Ρόδου και του Βόλου.
Newsroom ΔΟΛ, με πληροφορίες από ΑΠΕ-ΜΠΕ
 
Last edited by a moderator:

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
διάβασα οτι για λονδίνο και βρυξελλες τα δρομολόγια θα είναι όλο τον χρόνο ένω όσλο με στοκχόλμη θα είναι για 6 μήνες
.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Τraveladdict μην πετάς αυτές τις επικεφαλίδες έτσι... νόμισα ότι ξαναμπήκε ο peter και ξανάρχισε το marketing...
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
Τα νέα δρομολόγια
- Θεσσαλονίκη-Λονδίνο (από 13/3/): κάθε Τρίτη και Σάββατο στις 19.00 και τις Πέμπτες στις 18.10.
= Θεσσαλονίκη-Βρυξέλλες (από 14/4): κάθε Τετάρτη στις 18.35 και κάθε Δευτέρα και Παρασκευή στις 18.35.
- Θεσσαλονίκη-Όσλο (από 16/4): κάθε Τρίτη και Σάββατο στις 12.30
- Θεσσαλονίκη-Στοκχόλμη (από 14/4): κάθε Πέμπτη και Κυριακή στις 12.40.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Τα νέα δρομολόγια
= Θεσσαλονίκη-Βρυξέλλες (από 14/4): κάθε Τετάρτη στις 18.35 και κάθε Δευτέρα και Παρασκευή στις 18.35.

καλα θα ηταν, αν ηταν ετσι..

Γιατι εγω βλεπω τα δρομολογια SKG-CRL καθε τριτη-πεμπτη σαββατο??:shock:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
παντως απο θεσνικη για Οσλο που εβαλα καπου μαιο εβγαλε 168 ευρω...δεν ειναι ασχημα...αλλα και παλι δυσκολοι καιροι...
 

Apollonios

Member
Μηνύματα
39
Likes
36
παντως απο θεσνικη για Οσλο που εβαλα καπου μαιο εβγαλε 168 ευρω...δεν ειναι ασχημα...αλλα και παλι δυσκολοι καιροι...
Εγώ είχα βρει νομίζω και πιο φθηνά. Αυτό που με ξενερώνει αφάνταστα με τη ryan είναι οι απαίσιες ώρες (αναχώρηση από Όσλο χαράματα). Οπότε το 50αρικο παραπάνω που θα βγει με τη Swiss εγώ θα το χαλάλιζα για τις τέλειες ανταποκρίσεις της και τις καθημερινές της πτήσεις.
 

kostas_sam1

Member
Μηνύματα
82
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη?
Ταξίδι-Όνειρο
Κωνσταντινούπολη
νεοι προορισμοί από ρόδο και κώ απο ryanair
μπάρι - κως
μπολόνια - κως
μπολόνια - ρόδος
βρέμη - ρόδος
βρυξέλες - κως
κάλιαρι - ρόδος
ντίσελντορφ -ρόδος
φρανκφούρτη - ρόδος,
κάουνας - κως
λίβερπουλ - κως
κάουνας - ρόδος
λίβερπουλ - ρόδος
όσλο - κως
στοκχόλμη - ρόδος
τράπανι (σικελία) - ρόδος
λονδίνο - ρόδος

http://www.ryanair.com/en/news/ryanair-opens-17-new-greek-routes-to-kos-rhodes-and-thessaloniki
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.604
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom