Ryanair Ryanair news

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Τρομοκρατήθηκα με αυτά που λέτε για τη Θεσσαλονίκη και είδα τώρα ότι και από Αθήνα φαίνονται να σταματούν το Νοέμβριο τα εξης: Σόφια, Βουκουρέστι, Βαρσοβία, Μάλτα, Μαρακές, Μπολόνια, Δουβλίνο, ίσως και Κατάνια.
Μέχρι χθες μπορούσες να κλείσεις.
Βλέπω όμως ότι αυτό δεν αφορά μόνο ελληνικά αεροδρόμια. Π.χ. το Τρεβίζο-Σόφια που κοίταζα πριν λίγες μέρες για χειμώνα φαίνεται να σταματάει κι αυτό το Νοέμβρη.
Αθήνα -Μάλτα -Κατάνη ΔΕΝ σταματάνε οι πτήσεις το Νοέμβριο έχω κλείσει εισιτήρια από Σεπτέμβρη για Αθήνα- Μάλτα και πρόσφατα για Μάλτα - Κατάνη
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Αθήνα -Μάλτα -Κατάνη ΔΕΝ σταματάνε οι πτήσεις το Νοέμβριο έχω κλείσει εισιτήρια από Σεπτέμβρη για Αθήνα- Μάλτα και πρόσφατα για Μάλτα - Κατάνη
Τελικά δεν σταματάνε πτήσεις,απλά είχε τεχνικό πρόβλημα η σελίδα τους εκείνη την ημέρα και δεν σου εμφάνιζε δρομολόγια για δεκάδες προορισμούς.Ολά καλά τώρα! :)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Ενω βρισκω πτησεις της Ryanair για εξωτερικο για καλοκαιρι του 2019 εδω και καιρο, δεν βλεπω πτησεις Αθηνα Θεσσαλονικη μετα τον Μαρτη. Ξερει κανεις γιατι;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ενω βρισκω πτησεις της Ryanair για εξωτερικο για καλοκαιρι του 2019 εδω και καιρο, δεν βλεπω πτησεις Αθηνα Θεσσαλονικη μετα τον Μαρτη. Ξερει κανεις γιατι;
μαλλον σταματαει το δρομολογιο.Το χω διαβασει και σε αλλα φορουμ
Η Ryanair σταματά το Θεσσαλονίκη – Αθήνα!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν πουλάς κάτω του κόστους και ουρές κόσμου να έχεις πάλι χρεωμένος θα βγεις.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μόλις ανακάλυψα ότι από Απρίλιο 2019 ξεκινά η Ryanair απευθείας πτήσεις Θεσσαλονίκη-Τελ Αβίβ κάθε Δευτέρα και Παρασκευή. Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί.
Ε, ναι, μετά την κατάργηση του Αθήνα-Θεσ/νίκη, θα πηγαίνουμε Αθήνα μέσω Τελ Αβίβ. Δεν μπορείς να πεις ότι δεν μας σκέφτονται...
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
556
Likes
446
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Είναι διασταυρωμένο το ότι σταματάει το Αθήνα-Θεσσαλονίκη? Βάλτε κάποιο Link να δούμε λεπτομέρειες
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
Μόλις ανακάλυψα ότι από Απρίλιο 2019 ξεκινά η Ryanair απευθείας πτήσεις Θεσσαλονίκη-Τελ Αβίβ κάθε Δευτέρα και Παρασκευή. Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί.
Αν το κρατήσει το δρομολόγιο σε συνδυασμό με το δρομολόγιο της El al θα έχουμε + 4 πτήσεις την εβδομάδα
για TLV.
https://www.travelstories.gr/community/threads/el-al-sun-dor.59941/#post-712435
Όλη η βόρεια Ελλάδα θα πάει Ισραήλ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom