Ryanair Ryanair news

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
σας ευχαριστω πολυ , επειδη ειναι η πρωτη φορα που θα ταξιδεψω με ραιν αιρ , μονο με easyjet εχω ταξιδεψει με low cost , γτ στην επιστοφη μου βαζει στην τι τιμη web check in ενω οταν πηγαινω δεν αναφερει τετοια χρεωση? και οταν κανω την κρατηση μετα πρεπει να κανω check in δωρεαν? ουφφφφ εχω μπερδευτει... και με ποιες πιστωτικες δεν εχω επιπλεον χρεωση?
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
να σας εξηγησω τι εννοω ¨: οταν πηγαινω εχω αυτες τις χρεωσεις
Free Online Check in
DepartThessaloniki 13:40
ArriveRome (Ciampino) 14:25

2 x Adult38.00 EUR Fare:38.00 EURTaxes/Fees:0.00 EURTotal Price:No Taxes
DepartRome (Ciampino) 10:50
ArriveThessaloniki 13:30

2 x Adult45.48 EUR Fare:45.48 EUREU 261 Levy:4.00 EURWeb Check in:12.00 EURETS Levy:0.50 EURTaxes/Fees:0.00 EURTotal Price:61.98 EUR38.00 EUR
στην επιστροφη ομως:

 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Ε τελειωσαν οι θεσεις με δωρεαν τσεκ ιν.Απλο ειναι.

Και με ολες τις πιστωτικες εχεις χρεωση.
Μονο με prepaid mastercard δεν εχεις χρεωση.

Τετοιες ας πουμε εχει η πειραιως και η κυπρου.

Παντως 30 ευρω εχει το εισιτηριο.Τι να περιμενεις να πεσει η τιμη?Μην ειμαστε και πλεονεκτες.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.135
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και τα τραπεζοπιστωτικά προϊόντα δεν έχουν σχέση με το "Ryanair News"
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
prepaid αγροτικη , εθνικη τι χρεωση εχει?
Αν προχωρήσεις την διαδικασία της κράτησης μπορείς να επιλέξεις τις κάρτες που θέλεις μία μία και θα σου εμφανίσει από δεξιά την αντίστοιχη χρέωση.Για οποιαδήποτε άλλη απορία ρίξε μια ματιά και σε αυτά τα 2 θέματα και καλό θα είναι να κάνεις τις ερωτήσεις για το
check in στο αντίστοιχο θέμα γιατί διαφορετικά δυσκολεύουμε αυτούς που θέλουν να μάθουν τα νέα της Ryanair σε αυτό το θέμα.
http://www.travelstories.gr/%E1%E5%F1%EF%F0%EF%F1%E9%EA%DD%F2-%E5%F4%E1%E9%F1%E5%DF%E5%F2/36319-e-check-%E1%F0%FC-%F4%E7%ED-ryanair.html

http://www.travelstories.gr/%E1%E5%F1%EF%F0%EF%F1%E9%EA%DD%F2-%E5%F4%E1%E9%F1%E5%DF%E5%F2/36295-%F4%DC%E4%E5-%DD%F6%E7-ryanair.html
 

KYRIAKI1980

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα, επειδή είμαι λίγο άσχετη και δεν ομιλώ καλά τα αγγλικά, έχω κλείσει εισητήρια με την rayanair αλλά στο χαρτί που εκτυπώθηκε, δλδ στις οδηγιές λεέι πως πρέπει μαζί με την ταυτότητακαι το pass, να έχω και ταξιδιωτική ασφάλεια στην επιβίβαση, ισχύει αυτο ή είναι προαιρετικό?η διαδρομή είναι πάτρα-μιλάνο.
Όταν το έκλεινα έβαλα χωρίς ασφάλεια.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν έχει ξαναειπωθεί αλλα έψαξα....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Από πότε αποκτήσαμε στην Πάτρα αεροπορική σύνδεση με Μιλάνο;

Sent from my iPod using Travel stories
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Και το Μιλάνο να υποθέσω είναι το Μπέργκαμο. Η rayanair όμως είναι κάποια νέα εταιρεία;

Sent from my iPod using Travel stories
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.796
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom