Ryanair Ryanair news

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μέχρι στιγμής οι πτήσεις για Βερολίνο δείχνουν να ξεκινάνε 25 Οκτωβρίου.
FR171 ATH 10:45- 12:35 SXF
FR170 SXF 13:00- 16:50 ATH

Επιτέλους ανθρώπινες ώρες γιατί με την easyjet έπρεπε να σηκωθείς χαράματα αλλά αυτή σταματάει το δρομολόγιο στις 23, οπότε πάρτυ η Ryanair μιας που μένει μόνο η Aegean.
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Να σας πω ενα μυστικο; Σε λιγο καιρο κλεινω 8 χρονια στα κεντρικα της Ryanair :)
Οταν πηγα ειχα κοτσιδα και τωρα αρχισε ηδη η φαλακρα!
πες μας λοιπον, θα βαλει φετος η Ryan πτησεις απο Αγχιαλο (Βολος);

επισης ποτε θα αρχισει τις υπερατλαντικές πτησεις;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Να σας πω ενα μυστικο; Σε λιγο καιρο κλεινω 8 χρονια στα κεντρικα της Ryanair :)
Οταν πηγα ειχα κοτσιδα και τωρα αρχισε ηδη η φαλακρα!
Ωχ!Τώρα αυτό γιατί το είπες;:(

Ελπίζω οι φίλοι της αγαπητής R να μην "πέσουν να σε φάνε" με απορίες για το παραμικρό θέμα.΄Οπως θα είδες τα θέματα για την εταιρεία δεν είναι και λίγα....
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Να σας πω ενα μυστικο; Σε λιγο καιρο κλεινω 8 χρονια στα κεντρικα της Ryanair :)
Οταν πηγα ειχα κοτσιδα και τωρα αρχισε ηδη η φαλακρα!
Ωχ!Τώρα αυτό γιατί το είπες;:(

Ελπίζω οι φίλοι της αγαπητής R να μην "πέσουν να σε φάνε" με απορίες για το παραμικρό θέμα.΄Οπως θα είδες τα θέματα για την εταιρεία δεν είναι και λίγα....
@ChrisFlybreak Έχω κάνει κράτηση με ryanair, μόνο που έχω κάνει ένα μικρολαθάκι στο όνομά μου. Αντί για Ανθούλα Παπαρδέλα έγραψα Ροδούλα Τραχανά. Λες να έχω θέμα; Επίσης, δεν έχω ταυτότητα με λατινικούς χαρακτήρες, βασικά δεν έχω καθόλου ταυτότητα. Δεν θα έχω πρόβλημα ε;
:bleh: :bleh: :bleh:
 

Christos1980

Member
Μηνύματα
43
Likes
75
@bebes Το πιθανοτερο οχι, δυστυχως. Καταγομαι απο το Βολο και πετουσα συχνα το καλοκαιρι μεσω Βρυξελων.

@fotast Οποτε εχω χρονο, θα βοηθαω απλα ολοι θελω να γνωριζουν οτι δεν απανταω σαν εκπροσωπος της εταιρειας.

@HummingBird To τι εχουν δει τα ματια μου δε λεγεται οταν τρεχω καμια φορα reports στη βαση...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Αφήστε ήρεμο τον άνθρωπο να μας πει για την εμπειρία ''συγκατοίκησης'' με τον Michael!
Τι νέεους προορισμούς να περιμένουμε, εκτός του Βερολίνου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.771
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom