Ryanair Ryanair news

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Όλα είναι πιθανά.. Μην ρωτάτε για τον κάθε προορισμό... Απλά περιμένουμε.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Κρίμα έχασα όλα τα μηνύματα που διαγράφηκαν!Έχω περιέργεια!

Δεν χρειάζεστε να αγχώνεστε κάθε φορά που κλείνετε με την Ryanair.Τα πράγματα είναι γνωστά και έχουν χιλιοειπωθεί.
Αν δεν θέλετε να ρισκάρετε και να αγχώνεστε αν θα γίνει η πτήση απλά μην κλείνετε μ'αυτήν την εταιρεία ρε παιδιά.
Και σίγουρα κανείς δεν γνωρίζει κάτι παραπάνω για τις ακυρώσεις.
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Εύχομαι η ryan να συνεχίζει τις πτήσεις της και όλοι όσοι έχετε κλείσει να πετάξετε κανονικά. Κι εμένα μου έχει "γυαλίσει" μια Ρώμη με 20 ευρώ το Νοέμβρη αλλά δεν τολμώ να κλείσω. Και δε με νοιάζει φυσικά για τα 20, αλλά για το ξενοδοχείο που αν το ακυρώσεις στο παρά πέντε σου κρατούν τη 1 βραδιά. ϊσως πάντως η Ryan να πρέπει να ξεκαθαρίσει τις προθέσεις της γιατί αν σκέφτονται αρκετοί όπως εγώ χάνει πελάτες...
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Καλά τα 20 στα δίνει πίσω σε περίπτωση ακύρωσης.Τώρα για το ξενοδοχείο πολλά έχουν δυνατότητα ακύρωσης μέχρι και μία ημέρα πιο μπροστά.Τώρα θα μου πεις υπάρχει και η πιθανότητα να ανακοινώσει ότι σταματάει το δρομολόγιο της την προηγούμενη ημέρα από την αναχώρηση σου...

Δεν ξέρω και τι προηγούμενα έχει στους προορισμούς που σταμάτησε.Ανακοίνωνε πχ. την Δευτέρα ότι σταματάει από Τρίτη τα δρομολόγια;

Πάντως σίγουρα καλό θα είναι να υπάρξει κάποιο ξεκαθάρισμα όπως λες γιατί και τα χρήματα σου να μην χάσεις θα χαλάσει η διάθεση σου αν γίνει κάτι τέτοιο.
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Τα πράγματα είναι δύσκολα.. Το καλό σε μένα είναι ότι με την προσφορά της Easyhotel στην Βουδαπέστη θα χάσω ΜΟΝΟ 55 ευρώ λόγο της προσφοράς..
Αλλά βέβαια πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά.
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
ποσο καιρο ποιο μπροστα ενημερωνει οτι ακυρωνονται οι πτησεις?
αφου εχουν 3ετες συμβολαιο , δεν τους συμφερει να κρατησουν τις πτησεις κ να διεκδικησουν τα λεφτα?
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
ποσο καιρο ποιο μπροστα ενημερωνει οτι ακυρωνονται οι πτησεις?
αφου εχουν 3ετες συμβολαιο , δεν τους συμφερει να κρατησουν τις πτησεις κ να διεκδικησουν τα λεφτα?
Όπως έχει αναφερθεί πιο πάνω , μπορεί να την ακύρωσή και την προηγούμενη μέρα. Εφόσον έχει παρθεί η απόφαση το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να συνεχίσει τις πτήσεις αφού έχει τόση κίνηση.
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΒΡΕ μην λετε τετοια 22 και σημερα ΜΑΔΡΙΤΗ σου ερχομαι......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom