Ryanair Ryanair news

nikosoik

Member
Μηνύματα
54
Likes
39
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Αργεντινή
Κρίμα, και είχε ένα κίτρινο τρενάκι τσαφ τσούφ σαν και αυτό στην παραλία Θεσσαλονίκης παλιά.... Εμπειρία όχι αστεία!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.945
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
στις πρόσφατες πτήσεις μου με την ραιαν για Μπολώνια , ο έλεγχος των χειραποσκευών όσον αφορά το μέγεθος ήταν δειγματοληπτικός,
εμένα και στο πήγαινε και στο έλα με την μέτρησαν χωρίς βέβαια να υπάρξει πρόβλημα,(δεν έλεγξαν βάρος) οι δε πτήσεις και στο πήγαινε και στο έλα ήταν υπερπλήρεις.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
με 'γειες με 'γειες επιτελους σκοτωσε ο Ο'Λ ενα απο τα καβουρια της τσεπης του!αξιος!κ κυριως αφησε το captcha, αντε να ριξει τις τιμες στο θρυλικο 5 ευρω με επιστροφη για μπαντεν μπαντεν κ τον αγιοποιω αμα λαχει :p
 

MARI@

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
καλησπέρα, πως σας φαίνεται τ νέο ανανεωμένο site της ryanair?παρατήρησα ,μπορεί και να μην είδα καλά..ότι δεν έχουν την επιλογή (Text Confirmation with Reservation number and Flight details ) το e-mail με τ στοιχεία της πτήσης στο στέλνουν από μόνοι τους? δηλαδή χωρίς να πατήσεις κάποια επιλογή?
 

Βάνια

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
γεια σας!πρωτη φορα με την ryanair κι ελπιζω ολα να πανε καλά?συνηθως εχει καθυστερηση?οι πτησεις μας απο χανια-θεσσαλονική και απο εκει ρωμη εχουν κενο 4 ωρων..πιστευετε θα εχουμε προβλημα?επισης, ξερει καποιος αν μπορω εκτος απο την μια χειραποσκευη να εχω και μια εξτρα τσαντα?επιτρεπεται ή κατα καποιο τροπο ελεγχεται ο αριθμος των χειραποσκευων που εχει καθε επιβάτης??θα ανεβαζα τις ερωτησεις μου στο αντιστοιχο θεμα , αλλα ειναι κλειδωμένο...
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
445
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Aν ψαξεις στο φορουμ ολες σου οι αποριες εχουν εκατομμυριοαπαντηθει....
Οντως τελειο το νέο σάιτ. Να ρωτησω κατι? Οταν ψαχνεις εισιτηρια πολυ καιρο πριν κοιταξα για Μαη συγκεκριμενα εχει πιο υψηλες τιμες σε σχεση με το να εψαχνες πιο κοντινα?
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Οταν ψαχνεις εισιτηρια πολυ καιρο πριν κοιταξα για Μαη συγκεκριμενα εχει πιο υψηλες τιμες σε σχεση με το να εψαχνες πιο κοντινα?
Συνήθως έτσι είναι.Εγώ δεν θα έκλεινα από τώρα πάντως για Μάιο.Τώρα όσον αφορά το πόσο κοντά στον Μάιο θα πρέπει να φτάσεις για να τα κλήσεις είναι θέμα ρίσκου.
 
Last edited:

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
γεια σας!πρωτη φορα με την ryanair κι ελπιζω ολα να πανε καλά?συνηθως εχει καθυστερηση?οι πτησεις μας απο χανια-θεσσαλονική και απο εκει ρωμη εχουν κενο 4 ωρων..πιστευετε θα εχουμε προβλημα?επισης, ξερει καποιος αν μπορω εκτος απο την μια χειραποσκευη να εχω και μια εξτρα τσαντα?επιτρεπεται ή κατα καποιο τροπο ελεγχεται ο αριθμος των χειραποσκευων που εχει καθε επιβάτης??θα ανεβαζα τις ερωτησεις μου στο αντιστοιχο θεμα , αλλα ειναι κλειδωμένο...
Το 92% περίπου των πτήσεων της δεν έχει καθυστέρηση και σύμφωνα με τα στοιχεία που παραθέτει στο site της πάντα είναι η πρώτη εταιρία στην Ευρώπη στο θέμα ακρίβειας της ώρας.Αυτό που θέλετε να κάνετε πάντως σίγουρα έχει κάποιο ρίσκο γιατί δεν πρόκειται να σας αποζημιώσει κανείς σε περίπτωση που μια στις τόσες υπάρξει καθυστέρηση και θα βρεθείτε εντελώς ξεκρέμαστοι.Χειραποσκευή μια μπορείς να έχεις μέχρι 10 κιλά και μέχρι 55χ40χ20.Κάτι είχα διαβάσει τώρα τελευταία ότι άλλαξαν οι κανονισμοί και μπορείς να έχεις και μια πολύ μικρή τσαντούλα εξτρά. Οπως και να έχει πάντως εδώ σε αυτήν την σελίδα μπορούν να λυθούν πολλές απορίες σου
http://www.ryanair.com/en/questions/
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.995
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom