St. Valentine με Alitalia

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΓΙΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ, ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΔΥΟ

Επωφεληθείτε της προσφοράς της Alitalia για τον Άγιο Βαλεντίνο που ισχύει για 2 ενήλικες που θα ταξιδεύσουν μαζί και θα κάνουν μαζί την κράτηση και έκδοση εισιτηρίων, στους προορισμούς Ιταλίας και Ευρώπης που αναφέρονται στα παραδείγματα στη συνέχεια. Αγοράστε μέχρι τις 15 Φεβρουαρίου 2011, για ταξίδια μεταξύ 26 Φεβρουαρίου και 03 Απριλίου 2011 (τελευταία ημερομηνία επιστροφής). Οι τιμές που αναγράφονται στα παραδείγματα στη συνέχεια ισχύουν και για τα 2 άτομα.


Προσφορές | Alitalia




188 ευρώ το Αθήνα-Ρώμη για 2 άτομα και άλλα καλούδια στην παραπάνω σελίδα...

@ ΕΡΣΗ: μάλλον ήρθε η ώρα για ταξίδι. Θεσσαλονίκη-Παρίσι και πίσω στα 130 το άτομο...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ισχυει και για ατομα του ιδιου φυλου ???? :Ρ :Ρ
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
4 αποσκευες να παρετε και ολες να εχουν ρουχα για ολους... ε, δεν μπορει να χαθουν και οι 4.
ή μπερδεύτηκες και διάβασες Βritish (σταθερή πρωταθλήτρια στις χαμένες αποσκευές) στον τίτλο ή απλά βγήκες από "το χρονοντούλαπο της ιστορίας"..
Που να ξερε η κοπέλα
τι εστί tripakias και λάσπη...:haha:
ισχυει και για ατομα του ιδιου φυλου ???? :Ρ :Ρ
προβοκατόρικη ερώτηση. φυσικά και ισχύει. όπου υπάρχει έρωτας. οι ανέραστοι να απευθυνθούν σε γερμανοτραφείς κ αγγλοσαξονικές εταιρείες.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
ή μπερδεύτηκες και διάβασες Βritish (σταθερή πρωταθλήτρια στις χαμένες αποσκευές) στον τίτλο ή απλά βγήκες από "το χρονοντούλαπο της ιστορίας"..
Πρωταθλητρια ειναι σε ποσοστα επι τοις εκατο ή σε απολυτο αριθμο. Γιατι αν ειναι το δευτερο μου φαινεται απολυτα φυσιολογικο, αν συγκρινεις την επιβατικη κινηση των δυο εταιριων.

Αγαπητε αυριο θα κλεισω για Παρισι με την συγκεκριμενη προσφορα. Ετσι και χασω καμμια βαλιτσα αλιμονο σου.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Φτάνει νομίζω το αστείο με την Alitalia. Είναι βαρετό σε κάθε προσφορά της εταιρίας κάποιος να γκρινιάζει για υποτιθέμενες χαμένες βαλίτσες...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Φτάνει νομίζω το αστείο με την Alitalia. Είναι βαρετό σε κάθε προσφορά της εταιρίας κάποιος να γκρινιάζει για υποτιθέμενες χαμένες βαλίτσες...

εμενα παντως μια φορα χαθηκε βαλιτσα και αυτο με την Swiss...εγω εφτασα Birmingham, και η βαλιτσα μου καπου Ντουμπαι ή Καταρ...

δεν με χαλασε ομως. την φεραν την αλλη μερα στην εστια, και με ενα ανοικτο εισητηριο επιστροφης Birmingham-Ζυριχη-Θεσνικη. Αφου μετα παρακαλουσα να ξανατυχει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom