Γερμανία Stuttgart!

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Καλημερούδια!!!Ετοιμαζόμαστε για Στουτγκάρδη και ενώ έχουμε βγάλει πρόγραμα για τις 2 πρώτες μέρες μας μένει κλασσικά η Κυριακή που δεν βρίσκουμε τι να κάνουμε! Καμιά ιδέα ?????
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Στρασβούργο
Baden Baden
Χαϊδελβέργη
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Εγώ, νομίζω, είχα κάνει τη Νυρεμβέργη... Λάθος κάνω; Μπορεί...
Τσέκαρε αν είναι κοντά...
Πάντως, αν είναι, την προτείνω ανεπιφύλακτα.

ΥΓ. Η Νυρεμβέργη θέλει κάποιες μέρες! Οπότε άκυρο για ημερήσια.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.500
Likes
29.142
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλημερούδια!!!Ετοιμαζόμαστε για Στουτγκάρδη και ενώ έχουμε βγάλει πρόγραμα για τις 2 πρώτες μέρες μας μένει κλασσικά η Κυριακή που δεν βρίσκουμε τι να κάνουμε! Καμιά ιδέα ?????
Κοντινές εκδρομές, φυσικα. Πηγαίνετε στο Ludwigsburg (Στις λεγόμενες και "Βερσαλλίες της Σουηβίας": Ludwigsburg - Wikipedia, the free encyclopedia).

Νυρεμβέργη, Χαϊδελβέργη κλπ θέλουν παραπάνω χρόνο.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Όχι δα.Ειδικά Στρασβούργο είναι must να το χωρέσουν στο πρόγραμμα,και μάλιστα όχι τελευταία μέρα να μην αγχωθούν με το πήγαινε-έλα.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Άρα, καλά θυμόμουν; Όντως, πηγαίνεις στη Νυρεμβέργη από την Στουτγάρδη; Είχα κάποιες ενστάσεις, γιατί δεν μπορούσα να θυμηθώ αν είχα πάει απ'ευθείας εκεί ή είχα πάει από Στουτγάρδη.
 

geopnd

Member
Μηνύματα
273
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο-Σκωτια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
καλημερα!δεν υπαρχει καμμια λογικη να κατσεις στουτγκαρδη 2 μερες.εκτος και αν ΠΡΕΠΕΙ.η πολη δεν εχει να προσφερει εντελως τιποτα.αν μπορεις καντο 1 μερα στουτγκαρδη και 2 νυρεμβεργη.ειναι περιπου ενα διωρο αποσταση.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.500
Likes
29.142
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Όχι δα.Ειδικά Στρασβούργο είναι must να το χωρέσουν στο πρόγραμμα,και μάλιστα όχι τελευταία μέρα να μην αγχωθούν με το πήγαινε-έλα.
Μπα, είναι για άλλο ταξίδι. Και πολύ μακρυά είναι (ειδικά αν κινούνται με ΜΜΜ), και θέλει περισσότερο χρόνο.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλά θα με τρελάνεις;

Εδώ έψαχνα κι εγώ αν παίζει κανένα φτηνό εισιτηριάκι για 25η μήπως και πεταγόμουν τριήμερο Στουτγκάρδη-Στρασβούργο,αλλά μάλλον η μισή Ελλάδα θα πετάει εκείνο το τριήμερο αφού όλα είναι στο θεό ή σε δρομολόγια που δεν βολεύει καθόλου η ώρα.

Από Στουτγκάρδη το Στρασβούργο είναι 1ώρα20λεπτά με TGV.
 

geopnd

Member
Μηνύματα
273
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο-Σκωτια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
παιδες με λιγο ψαξιμο που εκανα στους περισσοτερους προορισμους που ειδα τα εισητηρια απο 24 μερι 27 μαρτιου ειναι πανακριβα.πανω απο 300 γιουρια.εγω θα παω ενα χαλαρο τριημερακι σοφια με αυτοκινητακι και δεν βαριεσαι τελικα.στουτγκαρδη ρε παιδια γιατι να πατε...κριμα τα φραγκα πιστευω.καλυτερα να πατε μοναχο ή νοτο αλλου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.292
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom