Sun of the beach!

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Πωπωπωπωπω τι βλέπουνε τα μάτια μου εν ώρα εργασίας!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τωρα το ειδα και γω !!!
Καλα που τα βαζετε αυτα παιδια κ με επαναφερετε στην ταξη ..γιατι ειχαν αρχισει να μου αρεσουν τα χιονια κ τα ελατα στον Ασπροποταμο.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.766
Μεγάλη η χάρη του Αγ. Ανδρέα....ελπίζω να είναι κοντά στη Καρταχένα :bleh:
Έφυγα λέμε προς τα κει...:lol:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.721
Likes
50.751
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Προχθές πετάχτηκα με ένα φίλο στα Tobago Cays. Από όσους βυθούς είδαμε σε 2 εβδομάδες στην Καραϊβική, ήταν ο καλύτερος: τεράστιες χελώνες που κολυμπάνε από κάτω σου, από πάνω σου κι άμα λάχει τις πιάνεις και σε πάνε και βόλτα. Από παραλίες, με εντυπωσίασε το Mayreaux (ανήκει στον Άγιο Βικέντιο και τις Γρεναδίνες), το οποίο ήταν τελείως παρθένο χωρίς τα συνηθισμένα σκάφη και τους γιωτάδες, τους day trippers και τα λοιπά που κάνουν την Καραϊβική Dinseyland, καθώς και το Carriacou. Φοβερός βυθός και στη Ντομινίκα στο Champagne Reef. Αν ξεσαπίσω θα βάλω και καμιά φωτό.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.766
Προχθές πετάχτηκα με ένα φίλο στα Tobago Cays. Από όσους βυθούς είδαμε σε 2 εβδομάδες στην Καραϊβική, ήταν ο καλύτερος: τεράστιες χελώνες που κολυμπάνε από κάτω σου, από πάνω σου κι άμα λάχει τις πιάνεις και σε πάνε και βόλτα. Από παραλίες, με εντυπωσίασε το Mayreaux (ανήκει στον Άγιο Βικέντιο και τις Γρεναδίνες), το οποίο ήταν τελείως παρθένο χωρίς τα συνηθισμένα σκάφη και τους γιωτάδες, τους day trippers και τα λοιπά που κάνουν την Καραϊβική Dinseyland, καθώς και το Carriacou. Φοβερός βυθός και στη Ντομινίκα στο Champagne Reef. Αν ξεσαπίσω θα βάλω και καμιά φωτό.
Ρε Γιώργο, εμάς εδώ με τους 0oC δε μας λυπάσαι?
Καλά λοιπόν τα έχω πει για Grenadines, St. Vincent και Grenada, είναι ταξίδι όνειρο. Σε μισούμε ρε. Τα υπόλοιπα μπινελίκια σε πμ...ανωτερότητα πάνω απ'όλα και καθόοολου ζήλια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.721
Likes
50.751
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δυστυχώς και η μηχανή και ο φωτογράφος (εγώ) είναι μάπα, οπότε μη δημιουργώ και εντυπώσεις ότι θα δείτε τίποτε φωτογραφιάρες. Αλλά ακόμη κι εγώ που είμαι αντιπαραλίας, εντυπωσιάστηκα.

(καλά κι εγώ σήμερα το πρωί στους -6 ήμουν στη Βιέννη και ξεφλούδισα ο άνθρωπος...)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.766
Δυστυχώς και η μηχανή και ο φωτογράφος (εγώ) είναι μάπα, οπότε μη δημιουργώ και εντυπώσεις ότι θα δείτε τίποτε φωτογραφιάρες. Αλλά ακόμη κι εγώ που είμαι αντιπαραλίας, εντυπωσιάστηκα.

(καλά κι εγώ σήμερα το πρωί στους -6 ήμουν στη Βιέννη και ξεφλούδισα ο άνθρωπος...)
Καλά βάλε καμία να δούμε και δε θα σε κρίνουμε αυστηρά....εκτός παραλιών τι λέει? Έχει ωραία φύση, οικισμούς με χρώμα κτλ?
a4.bp.blogspot.com__hGuTx_bvyk0_TQuobXG5PvI_AAAAAAAADZU_5z27g3C7PnA_s1600_i_hate_you.jpg
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.721
Likes
50.751
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Βασικά δεν πήγαμε για τις παραλίες, πήγαμε να δούμε τους τελευταίους ΚΑρίμπε, μπόλικο τρέκιγκ, ξεμείναμε κάπου και μας φιλοξένησε ένας ράστα στην Αγία Λουκία, φοβερή φύση και πολύ ωραίος τρόπος ζωής, καμία σχέση με τα κοτερονήσια που έχει πιο βόρεια. Πήγαμε σε μερικά ξεχασμένα από το Θεό, μείναμε με μια οικογένεια, γενικώς πολύ ωραία πράγματα, αν πας μόνο για τις παραλίες χάνεις πολλά, αλλά οι παραλίες ήταν όντως καλές. Φωτό αύριο...και αυτό είναι δέσμευση (που έλεγε και ο Σημιτάκος).
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μμμμ μάλλον τώρα σε μισεί περισσότερο!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.766
Βασικά δεν πήγαμε για τις παραλίες, πήγαμε να δούμε τους τελευταίους ΚΑρίμπε, μπόλικο τρέκιγκ, ξεμείναμε κάπου και μας φιλοξένησε ένας ράστα στην Αγία Λουκία, φοβερή φύση και πολύ ωραίος τρόπος ζωής, καμία σχέση με τα κοτερονήσια που έχει πιο βόρεια. Πήγαμε σε μερικά ξεχασμένα από το Θεό, μείναμε με μια οικογένεια, γενικώς πολύ ωραία πράγματα, αν πας μόνο για τις παραλίες χάνεις πολλά, αλλά οι παραλίες ήταν όντως καλές. Φωτό αύριο...και αυτό είναι δέσμευση (που έλεγε και ο Σημιτάκος).
Ποιος λέει ότι πάμε μόνο για τις παραλίες...κι εγώ δε γουστάρω κοτερονήσια, St. Barths και τέτοια, μακριά από μένα. Θέλω φωτό από παστέλ σπιτάκια, ράστα, οικογένειες, Καρίμπ (!!), φύση....(βαθύς αναστεναγμός)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.534
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom