The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Το πρωί. Καθόμουν στον καναπέ και διάβαζα όταν στην αρχή ακούστηκε κάτι σαν σφύριγμα στον τοίχο πίσω μου και μετά από ελάχιστα δευτερόλεπτά έρχεται μια δόνηση τόσο απότομη που πήγε να μου φύγει το βιβλίο από τα χέρια. Βιβλιοθήκες τρίξανε, αναμνήσεις ξυπνήσανε...:shock: Και να φανταστείς ότι ήταν μονάχα 3,3. Είχε επίκεντρο στους Θρακομακεδόνες. Μετά έγιναν άλλοι δύο κοντά στα 2.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.163
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το πρωί. Καθόμουν στον καναπέ και διάβαζα όταν στην αρχή ακούστηκε κάτι σαν σφύριγμα στον τοίχο πίσω μου και μετά από ελάχιστα δευτερόλεπτά έρχεται μια δόνηση τόσο απότομη που πήγε να μου φύγει το βιβλίο από τα χέρια. Βιβλιοθήκες τρίξανε, αναμνήσεις ξυπνήσανε...:shock: Και να φανταστείς ότι ήταν μονάχα 3,3. Είχε επίκεντρο στους Θρακομακεδόνες. Μετά έγιναν άλλοι δύο κοντά στα 2.
Κι σε μενα επεσαν κατι μπουκαλια απο το ραφι αλλα μετα ηρθε ενα φαντασμα και τα εβαλε στη θεση τους, αφου πρωτα τα κολλησε φυσικα με το σαλιο του κροκοδειλο που εχει στην πισινα της η λεσβια καλογρια γειτονισσα μου... Κι ολα αυτα μονο με 3,3; Τι λες ρε παιδι μου;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Κι σε μενα επεσαν κατι μπουκαλια απο το ραφι αλλα μετα ηρθε ενα φαντασμα και τα εβαλε στη θεση τους, αφου πρωτα τα κολλησε φυσικα με το σαλιο του κροκοδειλο που εχει στην πισινα της η λεσβια καλογρια γειτονισσα μου... Κι ολα αυτα μονο με 3,3; Τι λες ρε παιδι μου;
Αστο σου πεω αληθεια λεει....Συγγενεις που μενουν εκει κοντα μας ειπαν τα ιδια!
 

Fanie

Member
Μηνύματα
256
Likes
619
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Lena's Stone Forest
Εγώ πάντως το θεώρησα σαν σημάδι από το σύμπαν να σταματήσω να διαβάζω τα βιβλία της Κόλινς.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.163
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.108
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom