The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Έλα βρε.Είναι μέρος κι αυτό των αξιοθέατων....;)
Ναι ναι;)

Ηταν βεβαια και μερος του... γινεται μια στραβη στο δρομο,παει να πιαστει απο καπου ο στρατιωτης,πιανει καταλαθος τη σκανδαλη και γω μετα τη χολη μου:haha:

Ενα απο τα στραβα του ισραηλ.
Αλλα τι να κανεις,οταν παρακαλας ουσιαστικα να σου φερουν αυτοκινητο και κανενας στη χαιφα δεν το εκανε,ουτε απο το τηλεφωνο,ουτε με mail.

Και λεμε ας αναμειχθουμε με τους local να γουσταρουμε.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.215
Ασε βρε Νεντι γιατι ειδα κατι σημερα κ δεν μπορω να το πιστεψω..εβαλα καιρο Καρδαμυλης και εβγαλε Μ.Σαββατο βροχες και Κυριακη Πασχα 3 το μεσημερι καταιγιδα .:shock::shock:
Εγω ειχα βαλει ο,τι μαγιο ,σαγιοναρα και ψαθα υπηρχε μεσα στη βαλιτσα ...
:klaps::klaps:

Δεν πειράζει Κλεοπάτρα(αλήθεια Κλεοπάτρα είναι το πραγματικό σου όνομα?) σημασία έχει οτι πας διακοπές.Τι να πούμε κι εμείς στην πόλη.Καλά να περάσεις ότι καιρό και να κάνει!:xalara::xalara:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Παντως αλλιως την περιμενα και αλλιως ειναι.
Εντονες αντιθεσεις.

Αλλα εκεινο που θεωρω περιεργο ειναι πως γινεται να κυκλοφορουν μεσα στα μεσα μεταφορας στρατιωτες με τα οπλα αγκαλια.

Δεν θελει πολυ να επυρσοκροτησει το οπλο.

Αγκαλια διπλα στο καθισμα του λεωφορειου.Δυο γεμιστηρες,η μια κανονικα μεσα η αλλη απο διπλα,με ενα τεραστιο σαντουιτς στο χερι και η κανη του οπλου να με κοιταει!!

Τελειωνει το σαντουιτς,και που βαζει ο αθεοφοβος το χαρτι?Αναμεσα στη σκανδαλη!!

Μου κοπηκε η χολη.Λεω αυτο ηταν.

Περιεργα πραγματα.
Μωρε εχεις δικιο , αλλα δυστυχως δε μπορω να ειμαι αντικειμενικη με τη συγκεκριμενη χωρα.....Τη λατρευω
Mazel tov
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.401
Μέλη
38.937
Νεότερο μέλος
kyzas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom