The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.608
Likes
9.867
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Κουλα δημοσιοϋπαλληλικι σημερα;;;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κουλα δημοσιοϋπαλληλικι σημερα;;;
Καλό μου σε συμπαθώ αλλά εδώ μου τα χαλάς...το όνομα μου είναι Κυριακή όσο και αν ένας κακός άνθρωπος στο forum κάνει προπαγάνδα να με ξαναβαφτίσει...:D οπότε αν θες να τα έχουμε καλά παρακαλώ να προσφωνούμαι κανονικά...αλλιώς δεν έχει beer festival....:haha:
Όσο για τη λούφα, γίνεται υπό την ανοχή του αφεντικού σήμερα έχει κέφια...βέβαια δεν ξέρει οτι τον άλλο μήνα θα του ζητήσω άδεια...:haha:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.608
Likes
9.867
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Sandy απο εδω και στο εξης λοιπον(εκ του Sunday) ..
Το beer festival ειναι κανονισμενο απο τωρα,μη μου τα χαλας ... θα του ζητησεις αδεια για που;;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Sandy απο εδω και στο εξης λοιπον(εκ του Sunday) ..
Το beer festival ειναι κανονισμενο απο τωρα,μη μου τα χαλας ... θα του ζητησεις αδεια για που;;
Αχ ούτε αυτό μου αρέσει (ναι είμαι λίγο δύστροπη το ξέρω...:D), βρε μια χαρά όνομα έχω αν δε σου αρέσει λέγε με Nedelja σκέτο...εξάλλου και οι 2 αγαπάμε Σέρβους και Σέρβες...:bleh:
Άδεια για Πόλη...αλλιώς γιατί να έριχνα τόσο διάβασμα???είμαι και λίγο τεμπέλα ως γνωστόν...:haha:
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
άκουσα και εγώ στο λεωφορείο για την μέρα αυτή...τι να πεις;;;

παιδιά να κάνουμε ένα γρούπ να π'αμε;
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Λίγη βοήθεια!!

Έχω πολύ καιρό που έγραψα θέμα στο φόρουμ και χρειάζομαι τα φώτα σας. Θέλω να ζητήσω εντυπώσεις για ένα ξενοδοχείο στη ΝΥ, πού το βάζω; Ανοίγω θέμα στις πληροφορίες στη ΒΑ ή κάπου αλλού;
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Λίγη βοήθεια!!

Έχω πολύ καιρό που έγραψα θέμα στο φόρουμ και χρειάζομαι τα φώτα σας. Θέλω να ζητήσω εντυπώσεις για ένα ξενοδοχείο στη ΝΥ, πού το βάζω; Ανοίγω θέμα στις πληροφορίες στη ΒΑ ή κάπου αλλού;
Αν δεν υπάρχει παρόμοιο κατάλληλο θέμα για να συμπληρώσεις την ερώτησή σου, τότε ναι, ακριβώς εκεί. :D
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αν δεν υπάρχει παρόμοιο κατάλληλο θέμα για να συμπληρώσεις την ερώτησή σου, τότε ναι, ακριβώς εκεί. :D

Αν πάλι ψάχνεις όλα τα παρόμοια θέματα είμαι σίγουρη ότι η anny μπορεί να στα βρει σ ένα λεπτό:haha::bleh:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Αν πάλι ψάχνεις όλα τα παρόμοια θέματα είμαι σίγουρη ότι η anny μπορεί να στα βρει σ ένα λεπτό:haha::bleh:
Απλώς, αποφάσισα να αλλάξω ξενοδοχείο. Δεν μου φαινόταν καλό έτσι κι αλλιώς. Τώρα χαλβαδιάζω το Park Central. Ελπίζω να μην είναι μεγάλη απογοήτευση...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.130
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom