The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.592
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τον αγαπώ! Κι ας με δουλεύουν όλοι! :haha:

Αν σου πω ότι είχα πάει πριν 3 χρόνια σε συναυλία του, μαζί με την Κ. και κάποιες φίλες μας και είχαμε περάσει τέλεια τι γνώμη θα σχηματίσεις για το άτομό μου; :D
Ρε συ πολύ πονεμένος ο δόλιος. Μου προκαλέι λύπηση ! Δε λέω, ωραία τα τραγούδια αλλά οκ, μεγαλώσαμε, ξεφύγαμε !
Παρεμπιπτόντως :

Αυτός ναι, και δες και το μοντέλο στο βίντεο κλιπ. Διαθέτει καμπύλες ! Οχι συλφίδα.
Γιατί καλέ, επειδή λέω την αλήθεια;
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Περιμενουμε την underwater με κομμενη την ανασα για ανατριχιαστικες λεπτομερειες....
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.732
Likes
11.747
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Αγαπάμε ρακιτζη και όλους τους cult τύπους και περιμένω από την underwater να μας περιγράψει το ποικιλομορφο πρόγραμμα της 14ης...
Καλά, μην φανταστείς! Το highlight της ημέρας ήταν ότι ξεκίνησα αραβικά!

OU98TQ2BLPk[/media] - Ανδρέας Τσουκαλάς- OFFICIAL Vclip / BALLADA-Andreas Tsoukalas - YouTube
Αυτός ναι, και δες και το μοντέλο στο βίντεο κλιπ. Διαθέτει καμπύλες ! Οχι συλφίδα.
Κι αυτός μου άρεσε στα μακρυνά 90s, αλλά πολύ μελό!

Όσο για τον τομέα μοντέλο ο Μιχαλάκης ήταν ΚΑΙ ΕΚΕΙ πρωτοπόρος! :D

 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.146
Likes
41.470
Οταν ημουν μικρη νομιζα οτι τον Ρακιντζη τον παρατησε η γκομενα του λογω της ασχημιας του!
Μην το λες για την ασχήμια, ο Θεός είναι τεράστιος.
Κάποτε βρέθηκα σε επαρχιακή επιχείρηση που ο ιδιοκτήτης με καμάρι είχε αφήσει να διαρρεύσει ότι η αδελφή του τα είχε με το Ρακιντζή. Οι ντόπιοι μάλιστα με είχαν κολλήσει στο επώνυμό του άτυπα και την παράθεση "ο τάδε, ...που η αδερφή του τα έχει με τον Ρακιντζή"
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.592
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μην το λες για την ασχήμια, ο Θεός είναι τεράστιος.
Κάποτε βρέθηκα σε επαρχιακή επιχείρηση που ο ιδιοκτήτης με καμάρι είχε αφήσει να διαρρεύσει ότι η αδελφή του τα είχε με το Ρακιντζή. Οι ντόπιοι μάλιστα με είχαν κολλήσει στο επώνυμό του άτυπα και την παράθεση "ο τάδε, ...που η αδερφή του τα έχει με τον Ρακιντζή"
Ρε συ οκ, κι αλλοι ειναι ασχημοι, ο Τερζης πχ , αλλά δεν ειναι και κλαψοτετοιδες να τους λυπάμαι ! :haha::haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.146
Likes
41.470
Ρε συ οκ, κι αλλοι ειναι ασχημοι, ο Τερζης πχ , αλλά δεν ειναι και κλαψοτετοιδες να τους λυπάμαι ! :haha::haha:
Μα η κλάψα είναι που κάνει τις γυναίκες να μην αντέχει η συνείδησή τους να ρίξουν πάλι χυλόπιτα και τελικά έχουν τις μεγαλύτερες επιτυχίες :haha:
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Εγω παλι θυμαμαι Ρακιντζη οταν βλεπω Ματ.Περναω διπλα και λεω ¨the password,the password:Οι μποτες θα φταινε..αυτες της γιουροβιζιον ντε..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.592
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μα η κλάψα είναι που κάνει τις γυναίκες να μην αντέχει η συνείδησή τους να ρίξουν πάλι χυλόπιτα και τελικά έχουν τις μεγαλύτερες επιτυχίες :haha:
Αχ Κούλα, αχ Κούλα, τρελλοκάψουρος είμαι
Λιώμα μετά η Κούλα
 
Last edited by a moderator:

underwater

Member
Μηνύματα
2.732
Likes
11.747
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μα η κλάψα είναι που κάνει τις γυναίκες να μην αντέχει η συνείδησή τους να ρίξουν πάλι χυλόπιτα και τελικά έχουν τις μεγαλύτερες επιτυχίες :haha:
Ρε συ paefstra ο Ρακιντζής δεν εμπίπτει στην κατηγορία του οίκτου. Εντάξει, είναι λίγο κλάψας, εντάξει, δεν έχει την κλασική ομορφιά, αλλά έχει ένα "κάτι"! :D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.592
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ρε συ paefstra ο Ρακιντζής δεν εμπίπτει στην κατηγορία του οίκτου. Εντάξει, είναι λίγο κλάψας, εντάξει, δεν έχει την κλασική ομορφιά, αλλά έχει ένα "κάτι"! :D
Καλά, να σε ψάχνει εσένα κανένας στις Σπέτσες και στην Υδρα με ενα βατραχο στην πλάτη (που να τον λενε και Πουφ) και θα σου λεγα αν θα νιωθες οικτο μετά !
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.146
Likes
41.470
Ρε συ paefstra ο Ρακιντζής δεν εμπίπτει στην κατηγορία του οίκτου. Εντάξει, είναι λίγο κλάψας, εντάξει, δεν έχει την κλασική ομορφιά, αλλά έχει ένα "κάτι"! :D
Μα για την κλάψα είπα κι εγώ ότι μπορεί να λειτουργεί θετικά στις γυναίκες.
Η Φένια είπε ότι τον λυπάται :haha:
Εγώ δε νιώθω οίκτο, αλλά δε μ' αρέσει κι όλας.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.171
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μην το λες για την ασχήμια, ο Θεός είναι τεράστιος.
Κάποτε βρέθηκα σε επαρχιακή επιχείρηση που ο ιδιοκτήτης με καμάρι είχε αφήσει να διαρρεύσει ότι η αδελφή του τα είχε με το Ρακιντζή. Οι ντόπιοι μάλιστα με είχαν κολλήσει στο επώνυμό του άτυπα και την παράθεση "ο τάδε, ...που η αδερφή του τα έχει με τον Ρακιντζή"
Παντως οταν βλεπεις κατι τυπους σαν το Ρακιντζη και τον αλλον το Ιταλο που ανεβασανε στο τοπικ για τη γιουροβιζιον λες: "Θε μου τι ασχημια υπαρχει στον κοσμο... Μανα γιατι μ' εκανες τοσο ομορφο!!!"
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.500
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom