The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Υπάρχει και το χιούμορ ρε συ liopyr,και νομίζω πως έτσι χρησιμοποιείται εδώ.
E ναι οκ, αλλά αφού το σοβαρέψατε, τοποθετήθηκα σοβαρά.
Πάντως είναι και άστοχη λίγο η σύγκριση, ποντάρει στις ανασφάλειες του κτητικού γαμίκου, ποιος προτιμά γυναίκες χωρίς εμπειρίες αλήθεια;

;p
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρωτάς σε ποιόν αρέσουν οι αθώες παρθένες δηλαδή;
Μια αρκετά μεγάλη κατηγορία πληθυσμού.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δεν κρίνω ποτέ τα βίτσια του καθενός.
Στην τελική στις "αποκλίνουσες" συμπεριφορές βρίσκεις τους πιο ενδιαφέροντες ανθρώπους.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.400
Likes
9.332
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
σε πρόλαβε άλλος σε πιο καταλληλο τοπικ. παρεπιπτοντως ενας συναδελφος μου πεθανε με τετοιο τροπο 15-20 χρονια πριν. μαζι με την τοτε φιλη του αν θυμαμαι καλα. το ειχαν αναψει για ντεκορ στο χωριο ειπαν μετά. κριμα να υπαρχει αγνοια κινδυνου στην εποχη μας..
http://www.travelstories.gr/social-...%F4%DE-%F4%E7-%F7%FE%F1%E1-22.html#post476903
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παντως ο τυπος που το εκανε εκανε σουπερ διαφημιση στην Aston Martin. Απο την αλλη σκεφτομαι πως εταιρια δεν ειχε ιδιαιτερο λογο να αντιδρασει. Μου μυριζει διαφημιστικο τερτιπι της Aston.

Οποιως και να ειναι ο δημιουργος προκειται για τρομερα ευστοχη και εξυπνη διαφημιση αν κι εγω δεν βρηκα χιουμορ οπως εσεις. Εκθιαζει το ωραιο και σε αντιθεση με αλλες διαφημισεις οπου η ωραια γυναικα χρησιμοποιειται ως αντικειμενο εδω της δινεται ρολος και αξια.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Χωρίς αποκλίνουσα σεξουαλική συμπεριφορά; :bleh:
Ποια ειναι η μη αποκλινουσα σεξουαλικη συμπεριφορα; Ο στεγνος χωρις φαντασια ερωτας εντος γαμου που οδηγει με μαθηματικη ακριβεια στην ελλειψη επιθυμιας για την/τον συντροφο και πολλες φορες στο χωρισμο;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ποια ειναι η μη αποκλινουσα σεξουαλικη συμπεριφορα; Ο στεγνος χωρις φαντασια ερωτας εντος γαμου που οδηγει με μαθηματικη ακριβεια στην ελλειψη επιθυμιας για την/τον συντροφο και πολλες φορες στο χωρισμο;
Κατ'αρχήν δεν το εννοεί όπως το βλέπεις.Κάνει πλάκα φαντάζομαι,με το τι ενδιαφέρον μπορεί να έχει η φαντασίωση της πραγματικά αθώας.

Επίσης γιατί συνδέεις το γάμο με την έλλειψη φαντασίας;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.322
Μηνύματα
887.961
Μέλη
38.987
Νεότερο μέλος
Georg777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom