The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Α οκ, ηρέμησα:D
Γιατί κάτι δεν πήγαινε καλά! Είπαμε όλα γίνονται αλλά αυτό παραπάει..

Τώρα που είδα λίγο και τις υπόλοιπες "ειδήσεις" του το κατάλαβα και μόνη μου:haha:
Καλά, σε πολλούς έχει τύχει να περάσουν τις ειδήσεις του για πραγματικές, μη νομίζεις! :D
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.766
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ακόμα κι ο Αντέννα την πάτησε και έκανε ρεπορτάζ για "είδηση" που δημοσιεύτηκε στο Κουλούρι. :haha:
Η σπουδαιότερη τρολιά της εβδομάδας! | ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ | LiFO
Αν σου πω τι είχα πιστέψει εγώ μόλις είχα δει την επικεφαλίδα:

Σαμαράς σε Τόμσεν: «Μιλάς με γρίφους γέροντα» - Το Κουλούρι | Το Κουλούρι
:oops::oops:

Μόλις άρχισα να διαβάζω βέβαια κατάλαβα! :haha:

Το αγαπημένο μου ως Χαλανδραία που δεν αναγνωρίζει πια το μέρος που μεγάλωσε είναι πάντως αυτό:

42χρονος καταγγέλει πως μετέτρεψαν το σπίτι του στο Χαλάνδρι σε μπαρ - Το Κουλούρι | Το Κουλούρι

:D

Είναι τρελά τρολς οι τύποι αλλά έχουν πολύ γέλιο.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Το αγαπημένο μου ως Χαλανδραία που δεν αναγνωρίζει πια το μέρος που μεγάλωσε είναι πάντως αυτό:

42χρονος καταγγέλει πως μετέτρεψαν το σπίτι του στο Χαλάνδρι σε μπαρ - Το Κουλούρι | Το Κουλούρι

:D

Είναι τρελά τρολς οι τύποι αλλά έχουν πολύ γέλιο.
:haha::haha::haha: εγω ΑΚΟΜΑ πιστευα οτι ειναι αληθεια!:D
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αυτό που λέτε με τα μικρά παιδιά που κρατάνε οι ζητιάνοι μου θύμισε λίγο μια είδηση που είχα διαβάσει πριν λίγους μήνες. Η είδηση έλεγε πως κάποια κινέζικα pet shop αντί να πάνε τα ζώα που είναι άρρωστα στον Κτηνίατρο απλά τους έδιναν κάποιου είδους ναρκωτικό ώστε να μην φαίνονται άρρωστα στους πιθανούς αγοραστές γιατί είχαν κρίνει πως αυτό τους είναι πολύ πιο οικονομική λύση!! Το αποτέλεσμα ήταν πως πολλοί Κινέζοι που αγόραζαν ζώα από pet shop που έκαναν τέτοια πράγματα κατέληγαν να τα βλέπουν συνήθως να πεθαίνουν μια βδομάδα αφού τα αγόραζαν.
Επίσης τα ντοπάρουν για να είναι παιχνιδιάρικα και να τα προτιμούν οι αγοραστές, με αποτέλεσμα να παθαίνουν καρδιακές επιπλοκές και να πεθαίνουν συντομότατα. Το μάθαμε με το δύσκολο τρόπο όταν το έπαθε η κολλητή μου και έτρεχε το σκυλάκι της στα νοσοκομεία για μήνες (σήμερα είναι υγιέστατο). Φυσικά ο μέσος Κινέζος δεν έχει την αντίστοιχη οικονομική πολυτέλεια, οπότε δε μπορεί να τα σώσει.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ένας μοναδικός Πολυχώρος έμπνευσης και δημιουργίας από τη Σοκολάτα Υγείας Παυλίδη

Από το Σάββατο 9 ως και την Παρασκευή 22 Μαρτίου, σε έναν από τους πιο πολυσύχναστους πεζόδρομους της Αθήνας, στην οδό Ερμού, αρ.56, η αγαπημένη σοκολάτα Υγείας Παυλίδη διαμορφώνει και προσφέρει στο κοινό ένα χώρο έμπνευσης, δημιουργικότητας και αισιοδοξίας: τον Πολυχώρο Υγείας Παυλίδη.
Δημιουργικές δραστηριότητες και ξεχωριστοί πρωταγωνιστές δίνουν τη δική τους γεύση στον Πολυχώρο της Ερμού και η σοκολάτα Υγείας Παυλίδη σάς προσκαλεί να απολαύσετε μια σειρά από δράσεις.

Η συνέχεια εδώ: Moneypost.gr
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.471
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom