The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Και ίσως έτσι έχουν εξήγηση οι απειλές του Ερντογάν για απελάσεις διπλωματικού προσωπικού.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.556
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
ίσως η πλατεία Ταξίμ και όλα τα υπόλοιπα που υφίσταται η κυβέρνηση Εντογάν είναι δάκτυλος αμερικανών
E όχι και ίσως! Δηλαδή τις προσωπικές συνομιλίες του Ερντογάν με το γιο του για το πού θα κρύψουν το μαύρο χρήμα ποιος άλλος πλην CIA μπορεί να τις έχει υποκλέψει και να τις βάζει κάθε εβδομάδα στο youtube; (δεν έχουν και Κασιδιάρη εκεί)

Άσε τον πακτωλό που χρημάτων από τις "ΜΚΟ" μέσω USAID στους διοργανωτές των διαδηλώσεων, πιο χονδροειδές κι από τη Βενεζουέλα έχει καταντήσει. Το' πε κι ένας υψηλόβαθμος του Στέιτ Ντιπάρτμεντ δημοσίως (abc πριν 3-4 εβδομάδες) ότι πλέον ο Ερντογάν είναι στρατηγικά αντίθετος στις επιδιώξεις των Αμερικανών στην περιοχή.
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
δεν ξερω αν το ανεβασε κανεις...ετσι λιγακι αστειο μου φανηκε!
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Είναι δυνατόν να είναι προκατειλημένος κάποιος ότι είμαστε πιο φτωχοί από τις Βαλτικές χώρες; Κάπου του ξέφυγε η γραμμή μάλλον. Επίσης το revolutionary/traditional με ποιό κριτήριο άραγε...;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γιατί ψαχνεις λογική σε μια γελοιογραφία;
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Ξαναέρχεται το τέλος του κόσμου...Αυτή τη φορά το λένε οι "Βούβαλοι"
Εγώ κατάλαβα ότι τα buffalo στην Αμερική ξέρουν απο Κ.Ο.Κ. γιατί κανένα δεν κινείται στην αντίθετη λωρίδα....ενω τα δικά μας ''Buffalo" :D άστα να πάνε...
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
Μετά τις έρευνες που έγιναν στη Γαλλία και δείχνουν ότι, με την εξέλιξη της τεχνολογίας, οι εργοδότες μπορούν να «ενοχλούν» με e-mail και τηλεφωνήματα τους υπαλλήλους τους, όποτε θέλουν, η γαλλική κυβέρνηση αποφάσισε ότι είναι παράνομο να υπάρχει οποιαδήποτε εργασιακή επικοινωνία μετά τις 6.
http://www.protothema.gr/world/article/369268/missing-friendly-url/
http://www.bbc.com/news/magazine-26958079
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
hi guys!!! Εκλεισα εισιτηρια με το αγορι μου για Ρωμη (ουάουυυ!!!) με την Ryan, αλλά έκανα ενα μικρο λαθάκι με τα ονοματα. Δεν ειναι σημαντικό αλλά μήπως εχω πρόβλημα?
Στο όνομα αντί για Αφροξυλάνθη Σαβουρίδου, μπερδεύτηκα και εγραψα Ευτερπη Χαιβάνογλου. Δεν το θεωρω τρομερο λαθος, αλλά καμιά φορά μερικοί υπάλληλοι είναι περιεργοι και μπορεί να μου κάνουν μανούρα. Λέτε να εχω θέμα για ένα τόοοσο δα μικρό λαθάκι? Οχι εεεε?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom