The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.111
Yπαρχουν και χειροτερα:

Υ.Γ. οποιος βρει ποιος ελληνας λεει το ιδιο τραγουδι κερδιζει μια ντανα γαρυφαλλα!! :p
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Ευχαριστώ πάρα πολύ, θα μου χρειαστούν για να λούζω την τραγουδιάρα paefstra στο μαγαζί που εμφανίζεται με τις τιγρε γόβες της!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.111
Α που εμφανιζεσαι @paefstra ? .... φετος εχω παρει σβαρνα τα μπουζουξιδικα και δεν σε εχω πετυχει πουθενα...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Αι πλεροφορίες μου λένε πως ετοιμάζει ν' αφήσει μούσι και έρχεται συνεργασία φωτιά με καλύτερο παιδί με παντελή!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
έχει ρεπό,εξάλλου δεν έχει μούσι και δεν είναι της μόδας.
Μη λέτε βλακείες. Επιτέλους έγινε μόδα το μούσι και στις γυναίκες, όπως και τα tatoo. Εγώ όμως
είχα μούσι πολύ πριν γίνει μόδα, ρε! Απόκτησε κι η κουτσή Μαρία τώρα...

Ο μάνατζέρ μου είναι απελπισμένος. Λέει πως πρέπει να αρχίσω να βάφομαι μπλε για να έρθει ο κόσμος στο μαγαζί.

Μιλιούνια έρχονται και τα σπάνε στο μαγαζί τώρα. Άμα το δείτε του χρόνου στη Eurovision, να ξέρετε κλεμμένο πάλι θα είναι το concept.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.111
Εκτος απο μπλε πρεπει να εχεις και ιλαρα οπως βλεπω? Ή ειναι προαιρετικο?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
Το πρότεινε η μακιγιέζ να βάλουμε και κόκκινες βουλίτσες για να μη νομίζουν ότι ντύθηκα στρουμφίτα και να καταλάβουν επιτέλους πως είμαι μια περσόνα /έργο τέχνης.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πάντως ότι και να λέτε εγώ βρήκα στο πρόσωπο της Κοντσίτα Λουκάνικο (παρδόν Βουρστ) τι θα σκηνοθετήσω στην επόμενη τραβελστορική συνάντηση. Το θύμα να βρώ μόνο :haha::haha::haha:
(έτσι να κρατάμε τις παραδόσεις… όσοι θυμάστε) :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.471
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom