The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Σημερα το βραδυ,ολοι οι Αθηναιοι μαζευτηκαν γυρω απο την Ακροπολη και το μουσειο...πανικος!!
Τόσο κόσμο στο θησείο είχα χρόνια να δω. 80% Έλληνες αλλά και αρκετοί τουρίστες.
Ήρθε η ανάπτυξη.
Πέρα απο την πλάκα, όσο κι αν απαιχθάνομαι τους περισσότερους ΈΛληνες, όταν αντικρίζω την ακρόπολη (σχεδόν καθημερινά), αισθάνομαι εξαιρετικά τυχερός που γεννήθηκα εδώ.

Προς άγνωστη Χ:
Απο καψουροτράγουδα σε Botticelli; Η-ΜΑ-ΡΤΟΝ !
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
Προς άγνωστη Χ:
Απο καψουροτράγουδα σε Botticelli; Η-ΜΑ-ΡΤΟΝ !
Τη φωτογραφία μου έβαλα. Δεν καταλαβαίνω τι εννοείτε, κύριε.
Άγνωστη Χ. (δείχνω κατανόηση στο χαρακτηρισμό "άγνωστη" γιατί δεν έχετε ιδέα για τι καλλιτεχνική καριέρα μιλάμε).
 
Last edited:

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Είμαι των εικαστικών τεχνών πιο πολύ. Απο τον τριπάκια σας γνώρισα (εισαγόμενος πληθυντικός ευγενών).

Μιας και βλέπω οτι δουλεύεις κι εσυ... θέλω βοήθεια στην τελευταία μου φιλοσοφική αναζήτηση.

Φατσούλες: Μάστιγα, Έκφραση ή Λίπανση;
Είδος εξωτερίκευσης (έκφραση) ή η εξέλιξη της εκβίασης συναισθήματος μετά τους κλακαδόρους και το laugh track (μάστιγα).
Ένα καλό αστείο καταστρέφεται με ένα :haha: , ή ένα :haha: βοηθάει να περάσει το αστείο στην ανεκπαίδευτη μάζα (λίπανση);
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Α, ναι, οι μπασίστες είναι συναρπαστικοί αν είσαι αμοιβάδα με μετακλιμακτηριακό στρες. Να τους πάρετε στο σπίτι σας να στολίσετε το σαλόνι σας.
Α, φχαριστώ. Μπασίστας ήμουν, με έχω ήδη σπίτι, δε θέλω άλλον:D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
Μάλλον έγινε άτυχη επιλογή στο μαγαζί και γενικεύω άδικα. Γι' αυτό το δίλημμα είναι κιθαρίστας ή ντράμερ.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Δε μπορώ να βοηθήσω σε ζητήματα αστείων. Μιλώ πάντα σοβαρά.
Γέλα, καρδιά μου, γέλα. Βρες χρόνο να γελάς, αυτό είναι η μουσική της ψυχής.

@GTS
Κι εσύ δουλειά; Γκρατζουνάς απο χόμπυ ή επαγγελματικά ; Γιατί αν είναι από χόμπυ δεν νομίζω να σε πιάνει ο χαρακτηρισμός της παεφστρα.

υγ. την φράση την έχω διαβάσει δεκάδες φορές με υποτιθέμενο συγγραφέα τον Ρίτσο. Προσεύχομαι να μην είναι απο κανένα τραγούδι των πυξ λαξ
υγ2. Ιδρύθηκαν ποτέ οι πυξ λαξ ή ξεκινήσανε με επανένωση;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Είμαι των εικαστικών τεχνών πιο πολύ. Απο τον τριπάκια σας γνώρισα
Ω...ναι.Μια εξαιρετικη συνεργασια που απεφερε αυτο το αποτελεσμα.Αλλα απ'οτι φανηκε,ηταν μια αναλαμπη,αφου εντελως εξαφνα εχαθη...μαλλον ο γαμος φταιει...:D
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Η αλήθεια είναι ότι χωρίς τον τριπάκια λείπει μια εσάνς σουρεάλ στο φόρουμ.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.475
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom