The official off-topic v4. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Διαβάζοντας το παραπάνω πείστηκα πλέον πως είμαι η κόρη του σατανά.:haha:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ένα τεστ παρατηρητικότητας, που θα σας εκπλήξει. Χρειάζεται μόνο 10 δευτερόλεπτα και να μην κλέβετε!...

http://www.mixanitouxronou.gr/ena-t...azete-mono-10-defterolepta-ke-na-min-klevete/
Kάποιος που ξέρει άπταιστα αγγλικά, αναγνωρίζει τις λέξεις σαν ιδεογράμματα και όχι φωνολογικά. Όταν διαβάζει την πρόταση ο εγκέφαλός του ψάχνει για ήχους που προφέρονται F και το OF προφέρεται OV και άρα δεν το μετράει. Μάλλον στη μηχανή του χρόνου δεν ξέρουν τόσο καλά αγγλικά.:)
 
  • Like
Reactions: GTS

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Kάποιος που ξέρει άπταιστα αγγλικά, αναγνωρίζει τις λέξεις σαν ιδεογράμματα και όχι φωνολογικά. Όταν διαβάζει την πρόταση ο εγκέφαλός του ψάχνει για ήχους που προφέρονται F και το OF προφέρεται OV και άρα δεν το μετράει. Μάλλον στη μηχανή του χρόνου δεν ξέρουν τόσο καλά αγγλικά.:)
Μπορει να ειναι και αυτο που λες.Εγω,θα το εθετα για τον εαυτο μου τουλαχιστον,οτι εχω θεμα αυτοσυγκεντρωσηςΓενικα διαβαζω γρηγορα,αρα μου ξεφευγουν πολλα,οπως αρθρα προθεσεις κλπ....αρα,στο συγκεκριμενο μετρησα 3 και τα αγγλικα μου βρισκονται σε καλο επιπεδο.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom