The official off-topic v4. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.215
Όλοι τρελαινόμαστε με κάποιες από τις μόδες της εποχής. Εμείς στο σχολείο επειδή ήταν πολύ μόδα το συγκρότημα των destiny's child, νομίζαμε ότι κάποια τραγούδια τους θα μείνουν για πάντα....
Χαμός με αυτό

 

alma

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
15.215
Για να μην πούμε και για τα λάτιν που ήταν φουλ στη μόδα. Μετά τα σίριαλ και στη μουσική.Αχ ωραίες εποχές...

 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
πέστα ρε baba που είμαι εγώ ο γεροπαράξενος.....εν τω μεταξύ αν πας στο τοπικ για τη ροκ (γιατι δεν έχουμε τόπικ για άλλου είδους;;) τι ακούμε;;; εε και πότε πέθανε το ροκ ;;; εε
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
πέστα ρε baba που είμαι εγώ ο γεροπαράξενος.....εν τω μεταξύ αν πας στο τοπικ για τη ροκ (γιατι δεν έχουμε τόπικ για άλλου είδους;;) τι ακούμε;;; εε και πότε πέθανε το ροκ ;;; εε

AΠΛΑ οταν εσεις οι της τριτης ηλικιας μιλατε για μουσικη (εν προκειμενω για ροκ), οι νεοι ειναι εξω και ακουνε, αντι να συζητανε, τη μουσικη που του αρεσει…. μπουοχοχο!!! :p
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
AΠΛΑ οταν εσεις οι της τριτης ηλικιας μιλατε για μουσικη (εν προκειμενω για ροκ), οι νεοι ειναι εξω και ακουνε, αντι να συζητανε, τη μουσικη που του αρεσει…. μπουοχοχο!!! :p
Δηλαδή εσύ τώρα σαν νέα είσαι εξω και μιλας ή ακούς για μουσική και δεν συζητάς μαζί μας.Μπούχαχαχαχα Γελάσαμε και σήμερα.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δηλαδή εσύ τώρα σαν νέα είσαι εξω και μιλας ή ακούς για μουσική και δεν συζητάς μαζί μας.Μπούχαχαχαχα Γελάσαμε και σήμερα.
Μπα, όχι, δεν είναι στο σπίτι. Έξω είναι, σαν τα νέα τα παιδιά, κάθεται στο μαγαζί κι αντί ν' απολαμβάνει τη μουσική και το ποτό, στέλνει αμίλητη μηνύματα στην παρέα της απέναντι, κάνει like στη σελίδα τους στο facebook, κι απαντάει στα σχόλια στο travelstories μέσ' απ' το smart-phone. Όπως τα νέα τα παιδιά...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
Καλε βγαινω κι εγω… οχι οτι ειμαι παρτυ ανιμαλ οπως καποτε αλλα την παλευω… και ποτε μα ποτε δεν κανουμε τσεκ ιν ουτε βγαζουμε ξενυχτοσελφις!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom