The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.765
Ούτε εγώ αλλά δεν νομίζω να χάνω κάτι..
Όχι μόνο δε χάνεις, αλλά αναδύεται μια μιζέρια από εκεί μέσα, ελεεινή και τρισάθλια....τη τελευταία φορά που μου είπαν για μπάτσελορ σε στριπτιζάδικο, πήγα από ευγένεια αλλά ορκίστηκα την επόμενη να μη πάω κι ας φανώ αγενής.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.131
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ο τάβερ δε μπήκε ακόμα, περίμενε λίγο....και ψιτ, γράψε άβε τάβερ-Καλιγούλα, μη παρεξηγηθεί..
Εσύ είσαι ο Ρωμόφιλος, εμένα λές Καλιγούλα???? Ο καθένας με τους ήρωές του, αγαπητε....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.765
Εσύ είσαι ο Ρωμόφιλος, εμένα λές Καλιγούλα???? Ο καθένας με τους ήρωές του, αγαπητε....
Πρώτον, το ότι μου αρέσει η Ρώμη δε σημαίνει ότι επικροτώ τη ζωή και τις πράξεις των αυτοκρατόρων της. Δεύτερον, δεν ήμουν εγώ στις Λιθουανίες πρόσφατα :bleh: Από κει και ο Καλλιγούλας...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
εμενα μου κανει τρομερη εντυπωση που ατομα σαν γκτσου,τριπακια και μπαμπα δεν εχουν σχολιασει ακομα τιποτα ......
Ωρισμένοι ανθρωποι (χωρίς τόνο - για να τον βάλει ο γκτσου όπου πρέπει), νεαρέ μου, δεν έχουν ούτε κόμπλεξ, ούτε στερητικά σύνδρομα... ;).

Για την ιστορία, στις 02:45 αποσύρθηκα στα ιδιαίτερά μου, έχοντας χορτάσει τη δίψα μου με φρέσκο αίμα (σαν γνήσιο βαμπίρ) κι όχι κονσέρβα απ' την κατάψυξη (αναμνήσεις, δηλαδή, της εποχής που μπορούσαμε...). :bleh:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πρώτον, το ότι μου αρέσει η Ρώμη δε σημαίνει ότι επικροτώ τη ζωή και τις πράξεις των αυτοκρατόρων της. Δεύτερον, δεν ήμουν εγώ στις Λιθουανίες πρόσφατα :bleh: Από κει και ο Καλλιγούλας...
Ρωμαιοφιλος ..ρωμαιοφιλος αλλα Παρισι ψηφισες traitre ε traitre( i θελει και τονακι απο πανω:haha:)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
Ρωμαιόφιλος είναι ο φίλος των Ρωμαίων ενώ ο φίλος της Ρώμης είναι Ρωμόφιλος ...νομίζω καλά το είπε ο taver .....με προσοχή μόνο μη βάλετε και κανένα β μπροστά....:D
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Χτες που κοιταξα ηταν καταγεγραμμενος στο Παρισι ..τι εγινε τελικα αλλαξε την ψηφο του?
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.907
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
φασιστικα στοιχεια κανουν την εμφανιση τους στο φορουμ ...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom