The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ξέχασες ότι μιλάς στον άνθρωπο που άνοιξε το νήμα "Winter vs Summer".
Και ψήφισε δαγκωτό το πρώτο.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Επίσης το Βανκούβερ είναι πολύ ήπια κλιματικά πόλη ( Vancouver travel guide - Wikitravel )μη μιλήσουμε για ποιότητα ζωής,που μου βάζεις τη βρωμόπολη τη NY πρώτη-πρώτη!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

GTS

Member
Μηνύματα
6.826
Likes
18.778
Επίσης το Βανκούβερ είναι πολύ ήπια κλιματικά πόλη ( Vancouver travel guide - Wikitravel )μη μιλήσουμε για ποιότητα ζωής,που μου βάζεις τη βρωμόπολη τη NY πρώτη-πρώτη!
Πολύ απομόνωση βρε παιδί μου όμως...δε διαφωνώ για τη ποιότητα βέβαια. Αλλά βρωμόπολη τη ΝΥ? Έλα, αηδίες λες τώρα...Βρωμόπολη η ΝΥ, υγρασία το Μαιάμι, τελικά το Τροντχάιμ θα μας βγει και πόλη-όνειρο...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πάντως NY δεν έμενα με τίποτα.Τι να πιάσω και τι ν'αφήσω.Όλοι οι δείκτες γ....τα είναι.Ανεργία,έγκλημα,νοίκια,κυκλοφοριακό,μόλυνση,ακραίες αλλαγές του καιρού.Μιλάμε να μετοικίσεις εκεί έτσι,όχι να κάνεις μια επισκεψούλα.

Και μη νομίζεις ότι θα έμενες σε κανένα loft του Μανχάταν.
Δεν ξέρω βέβαια που πιθανά να έμενε ο φίλος που διερωτήθηκε αρχικά που να πάει,πάντως ανατριχιάζω και μόνο στην ιδέα της NY.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.826
Likes
18.778
Θα είναι σίγουρα δύσκολη πόλη...γι'αυτό εγώ επιμένω, πιο νότια ακόμα...όχι βόρεια όμως. Ένα San Diego ίσως...
 
D

Delmem9770

Guest
Αν θες να βρεις σίγουρα δουλειά όσο πιο βόρεια τόσο καλύτερα. Καναδας,Νορβηγια κλπ είναι χώρες που μπορείς να βρεις δουλειά.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.282
Μηνύματα
886.526
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom