The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.577
Likes
8.274
Μ'αρέσει πάντως που ξενυχτάτε και χωρίς λόγο...ξενύχτια χωρίς αντίκρισμα βρε κορίτσια? Λες και είστε 20...το ξενύχτι θέλει το λόγο του και υπάρχουν πολλοί λόγοι...:xmas_wink:
Είτε ακούω τη μάνα μου, είτε εσένα, το ίδιο και το αυτό!!! :xmas_cheesygrin:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Είδα Ρωσιδάκι στα αριστερά της οθόνης μου ή παραέχω ξενυχτήσει τελικά? :xmas_confused:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Όχι όχι το ξαναείδα. Και μια Ελληνίδα στην ηλικία μου, την Annabella ετών 22!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Hacker - hacker. Και στο δικό μου. Και όχι μόνο εδώ. Και στη σελίδα του Booking, και στη σελίδα του hotmail. Εισβολείς!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Βρε τι πάθαμε... Ή τι πάθατε να λέμε καλύτερα! :xmas_mrgreen:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.839
Likes
18.938
Καλά ναι, όπως συμβαίνει και 35άρηδες να μιλάνε σαν 60άρηδες! :xmas_cheesygrin:
Όπως και 40άρες να ξενυχτάνε στους υπολογιστές μην έχοντας κάτι καλύτερο να κάνουν...
Όσο για μένα, ναι 60άρης, μπορούν να στο βεβαιώσουν και άλλοι...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.577
Likes
8.274
Όπως και 40άρες να ξενυχτάνε στους υπολογιστές μην έχοντας κάτι καλύτερο να κάνουν...
Όσο για μένα, ναι 60άρης, μπορούν να στο βεβαιώσουν και άλλοι...
Δεν μπορώ να μιλήσω για λογαριασμό των δεσποινίδων/κυριών 40 ετών παρά μόνο για τον εαυτό μου... αλλά μιας και υπαινίσσεσαι κάτι για μένα, [παρόλο που δεν είμαι υποχρεωμένη να σου απολογηθώ και ο μόνος λόγος που θα μπω στη διαδικασία να απαντήσω είναι απλά και μόνο γιατί δεν μου αρέσει με τα γραφόμενά σου να προσπαθείς να δημιουργήσεις λανθασμένες εντυπώσεις για το άτομό μου], άκου: οι επαγγελματικές μου δραστηριότητες λαμβάνουν χώρα κυρίως από το σπίτι και κυρίως μέσω η/υ... Συγχώρα με που επωφελούμαι της ησυχίας και της ηρεμίας που επικρατεί στο σπίτι τις νυχτερινές ώρες και κάθομαι στον η/υ να κάνω τις δουλειές μου... Συγχώρα με, επίσης, που κάνω διαλείμματα για να μπώ στο φόρουμ...
Αλήθεια, εσύ που απ' ότι ξέρω είσαι εργαζόμενος το πρωϊ και νοικοκυρόπαιδο (όπως ισχυρίζεσαι), γιατί ξενυχτάς συχνά-πυκνά στον η/υ? Δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις??? :xmas_rolleyes:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.236
Μέλη
38.968
Νεότερο μέλος
παρις

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom