The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Νομίζω πρέπει, για λόγους ψυχικής υγείας, να κλείσω 3-4-5 ταξιδάκια στο Παρίσι....
Λες να γράφονται και με συνταγή γιατρού??? Εγώ είδα χτες βράδυ το Midnight in Paris και μεγάλη νοσταλγία με έπιασε....:xmas_sad::xmas_sad::xmas_sad:
Εμένα και ένα βέβαια ταξιδάκι μου φτάνει...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.892
Likes
14.596
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το midnight in Paris τα φταίει όλα.


Παγωνιά στη θεσσαλονίκη!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
πολυ μου εχει λειψει η θεσσαλονικη.....ηρ8ε η ωρα να ανεβω καμια βολτα....με ενδιαμεση σταση Βολο για τσιπουρακια φυσικα
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.892
Likes
14.596
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Να έρθεις ψαράκι. Τι είναι 506 χιλιόμετρα; Ενημέρωσε όταν το αποφασίσεις.

ΥΓ Πάρε το Νεντελάκι κι ελάτε για το κοπί τη πίτα
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
επιτέλους κατέβηκε το νέο επεισόδιο Top Gear, Mission To India :D :D :D
 

North66

Member
Μηνύματα
4.311
Likes
5.069
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Έχει ανεβεί εδώ και καιρό. Δυστυχώς δεν είναι από τα καλύτερα οδοιπορικά τους, πολύ καλύτερο το περσινό με τον Stig Jesus! :xmas_cheesygrin:

Y.Γ. Πολύ σύγχρονα τα κέντρα της Βομβάης και του Νέου Δελχίου κρίνοντας από τις high-definition σκηνές της εκπομπής. Σύγχρονοι αυτοκινητόδρομοι, καθαριότητα, μοντέρνα κτίρια, πανάκριβα αυτοκίνητα, όμορφες κοπέλες με δυτικό ντύσιμο. Αν είχα μείνει μόνο με την εντύπωση των ιστοριών που έχω διαβάσει στο φόρουμ θα πίστευα ότι η Ινδία είναι μια τριτοκοσμική χώρα, αλλά απ' ότι φαίνεται δεν είναι έτσι.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.502
Likes
29.158
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αυτη η ατιμη η Belle air απο τα Τιρανα πηγαινει μονο Ρωμη...... τς , τς , τς
Όχι πάει κι αλλού... Βασικά Πρίστινα ήθελα να πάω, αλλά δε βολεύανε τα δρομολόγια (και επιστροφή Αθήνα ξέχασέ τη).... Επόμενη επιλογή Παρίσι, αλλά δεν είχε απευθείας πτήση από Τίρανα. Next choice Μιλάνο, αλλά η επιστροφή Αθήνα για κάποιο λόγο ήταν ακριβή. Οπότε θα πάω για πρωτομαγιά στη Ρώμη....
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Έχει ανεβεί εδώ και καιρό. Δυστυχώς δεν είναι από τα καλύτερα οδοιπορικά τους, πολύ καλύτερο το περσινό με τον Stig Jesus! :xmas_cheesygrin:

Y.Γ. Πολύ σύγχρονα τα κέντρα της Βομβάης και του Νέου Δελχίου κρίνοντας από τις high-definition σκηνές της εκπομπής. Σύγχρονοι αυτοκινητόδρομοι, καθαριότητα, μοντέρνα κτίρια, πανάκριβα αυτοκίνητα, όμορφες κοπέλες με δυτικό ντύσιμο. Αν είχα μείνει μόνο με την εντύπωση των ιστοριών που έχω διαβάσει στο φόρουμ θα πίστευα ότι η Ινδία είναι μια τριτοκοσμική χώρα, αλλά απ' ότι φαίνεται δεν είναι έτσι.


στην εστία μου, απαγορεύονται τα torrent, κι σκέψου ότι όλη η εστία (μιλάμε για πάνω από 1000 άτομα) έχουμε την ίδια IP, κι για να κατεβάσω κάτι απο rs, megaupload κτλ κτλ, γίνετε το σώσε.

Για αυτό, χάρικα που το βρήκα στο DC++ της σχολής μου σήμερα.

Καλά, η μέση ανατολή είναι τρομερή, όπως κι το Βιετνάμ ή Αμαζόνιος :)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.311
Likes
5.069
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Καλά, η μέση ανατολή είναι τρομερή, όπως κι το Βιετνάμ ή Αμαζόνιος :)
Τα κορυφαίο όλων πιστεύω είναι το Polar Special (πάντα σε 1080p)... δεν ξεκινά κάθε μέρα ένα αυτοκίνητο από το Resolute στον Καναδά για το Βόρειο Μαγνητικό Πόλο διασχίζοντας τον παγωμένο ωκεανό!:xmas_mrgreen:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.892
Likes
14.596
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
τόσο κάνει κρύο πια;;;;

από το πρωί όποιος με πήρε αυτό λέει...

μου φαίνεται δεν θα κατέβω πίσω!:xmas_wink:
Παγωνιά σε λέωωωωω, κι έρχομαι από τα νότια.
Πονέσαν τα αυτιά μου στα 5 πρώτα λεπτά, και το θερμόμετρο δείχνει μόλις 7 βαθμούς.
Βελιγράδι είσαι;; Ζηλεύωωωωωωωωωωωω.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
είμαι, αλλά εγώ ζηλεύω χιόνια :xmas_sad:

εδώ και 10 μέρες περίμενα έστω και λίγο, ενω τελικά κάθε μέρα είχε 15 βαθμούς...σήμερα κατέβηκε στα 7 και εδώ...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.284
Μηνύματα
886.625
Μέλη
38.954
Νεότερο μέλος
panatsitsi123

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom