The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Δουλειά σου εσύ, χρυσέ μου! Εγώ πάντως θα πέσω στο άχυρο με το φλιτ στο χέρι...
Α ρα θα σε φαν οι ψυλ, τι φλιτ με λες και σχετικά; Θα πάει το ξύσιμο κοπίδι, θα γεμίσει το σπίτι και μετά θα θέλουν φωτιά τα στρωσίδια.
πρέπει να κανονίσουμε το καλοκαίρι εξόρμηση-εκδρομή για αρμεγή, τάισμα, καθάρισμα προβάτας.
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Αν αντρας- μέλος έβαζε κάτι σχετικό calendar και σχόλια δεν θα την έβγαζε καθαρή με το τμήμα φεμινιστικής πολιτικής...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αλήθεια, Σαμιον; Λέγε μου τέτοια και θα βρίσκομαι Γαλλία τέλος Φλεβάρη. :minion bananas:
Ω σιγουρα.. κανε ευελικτο προγραμμα μια και οι αγροτες της φωτο θα σε μπλοκαρουν καπου στους δρομους. το κινημα θα εχει παρει φωτιά τοτε...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.680
Likes
50.540
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αν αντρας- μέλος έβαζε κάτι σχετικό calendar και σχόλια δεν θα την έβγαζε καθαρή με το τμήμα φεμινιστικής πολιτικής...
Δεν ισχύει μωρέ, έβαλα κάτι χοτ γυμνάστριες και δεν είδα να στραβωνει κανείς, καλοί είμαστε. Δε νομίζω ότι είναι και τόσο φοβερό να θαυμάζουμε και κανένα ωραίο κορμί, αντρικό ή γυναικείο στα τόσα ποστ, μόνο για το check in της rynair θα λέμε;
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αν αντρας- μέλος έβαζε κάτι σχετικό calendar και σχόλια δεν θα την έβγαζε καθαρή με το τμήμα φεμινιστικής πολιτικής...
Ε, όχι δα! Εξάλλου χωρίς χιούμορ δεν βγαίνει η ανηφόρα...
Αλλά αφού προτιμάς τα φεμινιστικά, ορίστε ένα:

 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Δεν ισχύει μωρέ, έβαλα κάτι χοτ γυμνάστριες και δεν είδα να στραβωνει κανείς, καλοί είμαστε. Δε νομίζω ότι είναι και τόσο φοβερό να θαυμάζουμε και κανένα ωραίο κορμί, αντρικό ή γυναικείο στα τόσα ποστ, μόνο για το check in της rynair θα λέμε;
σωστός.
 

Action

Member
Μηνύματα
117
Likes
411
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
όταν έρθεις στο Αγρίνιο το μόνο που θα δεις είναι τσιμέντο και πάλι τσιμέντο, είχαμε και ένα πάρκο τα παλιά τα χρόνια αλλά ως συνήθως όταν υπάρχει κάτι καλό κάπου, κατευθείαν να το ''φάμε'' λάχανο ... τελοσπάντων ... εδώ είναι ένα άρθρο που κάτι καλό λέει για τα μαγαζιά του τόπου μας ( έστω ) - παρέλειψε κανα δυό ( chez melie και Μύρτιλο ) αλλά οκ, αφού υπάρχει άρθρο ... κάτι είναι κι αυτό
http://grekamag.gr/38579/#.VHsyr719dka.facebook
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
όταν έρθεις στο Αγρίνιο το μόνο που θα δεις είναι τσιμέντο και πάλι τσιμέντο, είχαμε και ένα πάρκο τα παλιά τα χρόνια αλλά ως συνήθως όταν υπάρχει κάτι καλό κάπου, κατευθείαν να το ''φάμε'' λάχανο ... τελοσπάντων ... εδώ είναι ένα άρθρο που κάτι καλό λέει για τα μαγαζιά του τόπου μας ( έστω ) - παρέλειψε κανα δυό ( chez melie και Μύρτιλο ) αλλά οκ, αφού υπάρχει άρθρο ... κάτι είναι κι αυτό
http://grekamag.gr/38579/#.VHsyr719dka.facebook
Πάνε και 2 χρόνια από τότε. Ισχύουν ακόμα όσα γράφει;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
όταν έρθεις στο Αγρίνιο το μόνο που θα δεις είναι τσιμέντο και πάλι τσιμέντο, είχαμε και ένα πάρκο τα παλιά τα χρόνια αλλά ως συνήθως όταν υπάρχει κάτι καλό κάπου, κατευθείαν να το ''φάμε'' λάχανο ... τελοσπάντων ...
Kαλά κι εσύ παρουσιάζεις το Αγρίνιο λες και είναι Ομόνοια. Περπατάς 2 χλμ απ' το κέντρο και είσαι μέσα σε χωράφια και πράσινο.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom