Βιετνάμ To Ανόι είναι η καρδιά των παιδικών μας χρόνων

Μηνύματα
9
Likes
61

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλά νομίζεις με ένα κεφάλαιο θα τη βγάλεις ; Περιμένουμε τη συνέχεια !
Μπράβο Μαρία με τη χαρισματική πένα σου και την ευαίσθητη οπτική σου. Δεν αισθάνθηκα ότι ωραιοποιείς καταστάσεις. Οι Βιετναμέζοι στο μυαλό μου έχουν μείνει ως ένας περήφανος λαός, που μάχεται καθημερινά με περίσσεια αξιοπρέπεια. Για να είμαι ειλικρινής, περιστατικά πορνειας δεν είδα, σε αντίθεση με την Ταϊλανδη.
Το βιωτικό επίπεδο βέβαια είναι χαμηλό και δε σου αφήνει περιθώρια εξέλιξης, ωστόσο οι θετικες αναμνήσεις και εικονες που αποκτά κανείς στο Βιετνάμ σίγουρα υπερτερούν.
Περιμένω τη συνέχεια!
 
Μηνύματα
9
Likes
61
Καλά νομίζεις με ένα κεφάλαιο θα τη βγάλεις ; Περιμένουμε τη συνέχεια !
Μπράβο Μαρία με τη χαρισματική πένα σου και την ευαίσθητη οπτική σου. Δεν αισθάνθηκα ότι ωραιοποιείς καταστάσεις. Οι Βιετναμέζοι στο μυαλό μου έχουν μείνει ως ένας περήφανος λαός, που μάχεται καθημερινά με περίσσεια αξιοπρέπεια. Για να είμαι ειλικρινής, περιστατικά πορνειας δεν είδα, σε αντίθεση με την Ταϊλανδη.
Το βιωτικό επίπεδο βέβαια είναι χαμηλό και δε σου αφήνει περιθώρια εξέλιξης, ωστόσο οι θετικες αναμνήσεις και εικονες που αποκτά κανείς στο Βιετνάμ σίγουρα υπερτερούν.
Περιμένω τη συνέχεια!
Φενια μου γλυκιά 🫶 Γενικά συμπίπτουν οι απόψεις και οι εντυπώσεις μας. Ούτε εγώ έτυχε να δω περιστατικά πορνειας απλώς ξέρω πως είναι σύνηθες γενικά στις χώρες της νοτιοανατολικής Ασίας. Απλώς δε θεωρώ ότι όλα αυτά είναι τα μόνα που έχουμε να πούμε για ένα μέρος ή ότι είναι οι μόνες εντυπώσεις που πρέπει να μας μείνουν στο τέλος της μέρας. Θα επανέλθω με επόμενα κεφαλαια αν και πρέπει πρώτα να μάθω πως φτιάχνουμε τα κεφαλαια 😹
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.433
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα επανέλθω με επόμενα κεφαλαια αν και πρέπει πρώτα να μάθω πως φτιάχνουμε τα κεφαλαια 😹
Απλά γράφεις σε νέα μηνύματα στο ίδιο θέμα τη συνέχεια της ιστορίας σου. Όταν ολοκληρωθεί οι mods φτιάχνουμε τα κεφάλαια. Καλώς ήρθες.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.096
Likes
23.951
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καταπληκτική γραφή.
Περιμένουμε συνέχεια.
Να είσαι πάντα καλά και να ταξιδεύεις.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.519
Likes
7.751
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
μπραβο σου.. ωραια γραφη...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.675
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom