Γουατεμάλα Μεξικό To πουλί του Πι (Mεξικό - Γουατεμάλα)

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:haha::haha::haha:
Αν στα αλήθεια δεν πήγες σε καμία παραλία, κάπου θα σε πετύχουμε να το ξέρεις! Σε σώζει λίγο η πετυχημένη περιγραφή που μου έκανες :bleh: Τουλάχιστον περιμένω λεπτομερεις περιγραφές από τους Αγίους τόπους από τις σπέσιαλ που συνήθως μας προσφέρεις :)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Η go2dbeach με ολοσωμο λατεξ μαγιω, η giannoula με δερματινο μπικινι και ψηλοτακουνες γοβες....ενταξει, μας επεισες οτι ηταν βασανιστηριο!!! Φτα:bleh::bleh:νει!!
 

travelogatos

Member
Μηνύματα
56
Likes
335
Επόμενο Ταξίδι
Πορταριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Είδες κακία ο Πι. Αυτός φταίει το κάνει για να χαπακωθείς. :innocent:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Η go2dbeach με ολοσωμο λατεξ μαγιω, η giannoula με δερματινο μπικινι και ψηλοτακουνες γοβες....ενταξει, μας επεισες οτι ηταν βασανιστηριο!!! Φτα:bleh::bleh:νει!!
Είπα να σε βγάλω και σενα με σχετική ενδυμασία, αλλά πώς το περιγράφεις βρε παιδί μου;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
:haha::haha::haha:
Αν στα αλήθεια δεν πήγες σε καμία παραλία, κάπου θα σε πετύχουμε να το ξέρεις! Σε σώζει λίγο η πετυχημένη περιγραφή που μου έκανες :bleh: Τουλάχιστον περιμένω λεπτομερεις περιγραφές από τους Αγίους τόπους από τις σπέσιαλ που συνήθως μας προσφέρεις :)
Ούτε τα Σατανικά στοιχάκια να είχα γράψει και επικηρύχθηκα σαν τον Σαλμάν Ρουσντί. Πού να'βρω πέτρα να κρυφτώ από την οργή των παραλιολόγων.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εγώ κάνω τις οντισιόν για τις κοπέλες των βασανιστηρίων :bleh:

Κύριος!! :bleh:
Φτου κι έλεγα τι ξέχασα να προσθέσω στη περιγραφή. Τις ζαρτιέρες! Το καλσόν δικτυωτό παρακαλώ.
 

Christinaprtd

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
να 'ταν μόνο ένα...
λάικ... στον προορισμό, λάικ... στις ωραίες εικόνες μα πιο πολύ Λάικ... στην τόσο ζωντανή περιγραφή!!!
:clap::clap:
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
εντάξει παιδιά!! Κλαίωωωω!!!! Ούτε στις 50 αποχρώσεις του γκρι δεν παίζει τόσο kinky!!! Άντε βρωμερό γουρούνι αποτελείωσε μας! Ακόμα δεν το χωράει το μυαλό μου! Ιερόσυλε!!!!!!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
εντάξει παιδιά!! Κλαίωωωω!!!! Ούτε στις 50 αποχρώσεις του γκρι δεν παίζει τόσο kinky!!! Άντε βρωμερό γουρούνι αποτελείωσε μας! Ακόμα δεν το χωράει το μυαλό μου! Ιερόσυλε!!!!!!!
Μα με φαντάζεσαι μετά από Υεμένες, Μαυριτανίες, Αφγανιστάν να είμαι ξάπλα σε αιώρα πίνοντας τεκίλες (που ανάθεμα αν έχω πιεί και ποτέ)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.490
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom