Travelstories app για iPhone / iPad / android !!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Χμμ... δν ανεβηκαν, ετσι;

Def, αργοτερα θα σ στειλω το screenshot με το μηνυμα που μ πεταξα οταν προσπαθησα να κανω upload μια φωτο.

Επισης, τα notifications στο αρχικο εικονιο του app που αναφερονται; Σε αδιαβαστα μηνυματα π.χ., η καπου αλλου;

Sent from my iPhone using Travel stories
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Όταν προσπάθησα να ανεβάσω φωτογραφία, μ εμφάνισε αυτό το μήνυμα:
aimg28.imageshack.us_img28_1369_img1907.png


Για το "νουμεράκι" που είπα, αναφέρομαι σε αυτό:
aimg52.imageshack.us_img52_7734_img1908.png

Τι σημαίνει το 1 ας πούμε? αδιάβαστα μηνύματα ή κάτι άλλο; Και αν ναι, ποιά αδιάβαστα μηνύματα από όλα; Προσπάθησα να ανακαλύψω πού αναφέρεται, αλλά δεν το εντόπισα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ανέβηκε στο Android Market η νέα έκδοση της εφαρμογής, που διορθώνει ένα σημαντικό τεχνικό πρόβλημα σχετικά με την καταμέτρηση στατιστικών, σας παρακαλώ πολύ όλους να αναβαθμίσετε την εφαρμογή. :)

Το λινκ για όσους το θέλουν πάλι:

https://market.android.com/details?id=gr.travelstories.forumrunner
 

kostasSTi

Member
Μηνύματα
61
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
South Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Tokyo
Μπράβο μπράβο μπράβο. Και ο developer έμπειρος στο είδος ;)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
2 functionalities που θεωρώ σημαντικά και μου λείπουν στην εφαρμογή:
- Αδιάβαστα μηνύματα (στην κανονική μορφή τους που έχει το forum ή το tapatalk) - To "Current" στο travelstories app δεν αρκεί.
- Προσωπικά μηνύματα (ανάγνωση και αποστολή).
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα προσωπικά μηνύματα υπάρχουν κανονικά ρε συ. Εϊναι ένα από τα κουμπάκια στην κάτω μπάρα, κούνα τη δεξιά - αριστερά να δεις. :)

Έχω ρίξει κάτι ουρλιαχτά στον developer να βάλει κάτι στη μπάρα που να δείχνει ότι έχει κι'άλλα κουμπάκια δίπλα (πχ ένα βελάκι ή κάτι) αλλά προς το παρόν με αγνοεί. :haha:

Τα αδιάβαστα μηνυμάτα κάτσε να δω στο tapatalk πώς έβγαιναν γιατί δε θυμάμαι.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν σχετικά με την ερώτηση μέλους για τα push notifications στο iOS, για να έχετε notifications (Δηλαδή να σας πετάει ειδοποίηση στο κινητό σας όταν έχετε πχ προσωπικό μήνυμα στο travelstories) πρέπει απλώς να κάνετε μια εγγραφή στην υπηρεσία μέσω της εφαρμογής.

Δεν χρειάζεται κανένα activation email, απλά εγγράφεστε και είστε οκ. :)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.766
Έχω ρίξει κάτι ουρλιαχτά στον developer να βάλει κάτι στη μπάρα που να δείχνει ότι έχει κι'άλλα κουμπάκια δίπλα (πχ ένα βελάκι ή κάτι) αλλά προς το παρόν με αγνοεί. :haha:
Δε χρειάζεται Δευκ. Φαίνεται ολοκάθαρα ότι υπάρχουν και άλλα κουμπάκια δίπλα, έχει ολόκληρη μπάρα από κάτω...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δε χρειάζεται Δευκ. Φαίνεται ολοκάθαρα ότι υπάρχουν και άλλα κουμπάκια δίπλα, έχει ολόκληρη μπάρα από κάτω...
Το αν φαίνεται ολοκάθαρα ή όχι, εξαρτάται κυρίως από την ανάλυση της συσκευής σου.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.766
Το αν φαίνεται ολοκάθαρα ή όχι, εξαρτάται κυρίως από την ανάλυση της συσκευής σου.
ΟΚ, αλλά έχω μια συσκεύη της πλάκας, όλοι κυκλοφορούν με state of the art smartphones, οπότε δε νομίζω να μη φαίνεται αλλού και να το βλέπω εγώ στη μπακατέλα μου :haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.483
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom