Travelstories Magazine

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλημέρα @Defkalion

έχω μία μικρή παρατήρηση, όχι κάτι πολύ σημαντικό.

Σε κλασική οθόνη υπολογιστή (όχι tablet, ή laptop), τα θέματα δεν μου εμφανίζονται στοιχισμένα. Δηλαδή οι πρώτες εικόνες καταλαμβάνουν όλο το μήκος της οθόνης, τα επόμενα θέματα (Εμπειρίες) είναι πιο μέσα και τα επόμενα (Αποδράσεις στην Ελλάδα) ακόμη πιο μέσα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ευχαριστώ για την παρατήρηση. Μπορείς να βγάλεις ένα screenshot για να το δω ;

Επίσης, τι browser χρησιμοποιείς;
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή

Attachments

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα πάνω πάνω είναι σωστά. Τα δεύτερα είναι επίσης σωστά, αλλά τα κουτάκια που έχουν στα δεξιά τους θα έπρεπε να κατεβαίνουν όσο κατεβαίνεις στη σελίδα. Τι ανάλυση έχεις εκεί;
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Τα πάνω πάνω είναι σωστά. Τα δεύτερα είναι επίσης σωστά, αλλά τα κουτάκια που έχουν στα δεξιά τους θα έπρεπε να κατεβαίνουν όσο κατεβαίνεις στη σελίδα. Τι ανάλυση έχεις εκεί;
Θα σου απαντήσω σε 12 ωρες γιατί τώρα είμαι αλλού.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Τα πάνω πάνω είναι σωστά. Τα δεύτερα είναι επίσης σωστά, αλλά τα κουτάκια που έχουν στα δεξιά τους θα έπρεπε να κατεβαίνουν όσο κατεβαίνεις στη σελίδα. Τι ανάλυση έχεις εκεί;
Καλημέρα ή καλύτερα καλησπέρα για σένα. Εχω ανάλυση 1920 x 1080 pixels, με οριζόντιο προσανατολισμό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μήπως έχεις μικρύνει πολύ το text στον browser σου (πατώντας control + το σύμβολο του μείον) ?

Δοκίμασε να πατήσεις control + 0 (μηδέν) για να επαναφέρεις το μέγεθος στην κανονική του θέση.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Μήπως έχεις μικρύνει πολύ το text στον browser σου (πατώντας control + το σύμβολο του μείον) ?

Δοκίμασε να πατήσεις control + 0 (μηδέν) για να επαναφέρεις το μέγεθος στην κανονική του θέση.
Εκανα αυτό που μου λες και ευθυγραμίστηκαν τα δεύτερα και τα τρίτα. Τα πρώτα όμως παραμένουν πολύ πιο έξω. Εκτός αν τα θέλεις να φαίνονται έτσι.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.443
Likes
4.446
Δεν ξέρω αν έχουν κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα, στο πεδίο του forum που αναφέρονται τα "νέα άρθρα", ορισμένες φορές γίνεται επικάλυψη και δεν εμφανίζονται σωστά. Παραθέτω screenshot
Χωρίς τίτλο.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.475
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom