Travelstories Top-10 (Πρωτεύουσες)

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
ποιος ηρθε?ποιος μιλισε για κατμαντου?δεν εδωσα καν βαθμολογια καθως εχω επισκεφτει λιγες πολεις...μιλισα για κραυγαλες αποψεις και οπως ειπα καλα κανουν ο καθενας γραφει οτι γουσταρει..

ποια συνομοσια και ραδιουργια ειδα?απο τις 18 σελιδες μηνυματα η δικη μου αποψη σε πειραξε?αφου διασκεδαζεις γιατι αντιδρας ετσι?
το μόνο αξιοπρόσεκτο ή έστω αξιόλογο, στα ανω γραφόμενα, είναι το ρήμα "μίλισα".
Αντιπαρέρχομαι και ΔΕΝ επανέρχομαι.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Bangkok 20
Kathmandu 20
Aθήνα 1 (κι αυτό λόγω πατριωτισμού)
καταντησε war το θεμα...

εννοειται οτι πολλοι βλεπουν τι ψηφιζει ο καθενας,και μετα τα στατιστικα του σπυρου επιτηδες ετσι γενικα θαβουν η ανεβαζουν πολεις!λιγη αντικειμενικοτητα ποτε δεν εβλαψε κανεναν...

ενταξει ενα παιχνιδι ειναι οποτε ο καθενας ας γραψει οτι του κατεβει..σωστα?
α τωρα καταλαβα..σε επιασε αμοκ επειδη νομιζες οτι εκρινα τη βαθμολογια σου?οχι οχι δεν αναφερθηκα σε σενα..γενικα μιλισα..δεν γνωριζω για Bangkok ουτε για Kathmandu οποτε δεν υπηρχε λογος να κρινω την προτιμιση σου..αντιθετα μαλιστα συμφωνησα στο 1 της αθηνας...

το μόνο αξιοπρόσεκτο ή έστω αξιόλογο, στα ανω γραφόμενα, είναι το ρήμα "μίλισα".
Αντιπαρέρχομαι και ΔΕΝ επανέρχομαι.
ναι το εχω αυτο..οταν γραφω μιλαω κι ολας..οπως οταν ημουν μαθητης..συγνωμη δεν θα επαναληφθει!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.717
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
μα γιατι συγχυζεσαι cara? έχετε καύσωνα μήπως?:bleh:
το κριτήριο που έθεσε ο Σπύρος ήταν σαφές νομίζω..υπάρχει και το σχετικό war να ξεσπάσει ο κάθε πικραμένος ψαροσουποφάγος και μη..
κι εδώ παιχνίδι είναι, ηρεμία..
Kαταρχάς δε συγχύζομαι, αυτα τα παθαίνεις εσύ όταν σου θίγουν τη Ρώμη :bleh:
2ον τι θα πει να βαθμολογήσουμε σε επίπεδο ομορφιάς και μόνο; Αντικειμενικά όμορφος είναι μόνο ο Ερμης του Πραξιτέλη και αντικειμενικά άσχημη η Βασιλειαδου. Και δε μπορώ να δω ξέχωρα μια πόλη χωρίς να έχω στο νου μου την εικόνα των ντόπιων και των τουριστών.
Γι'αυτό κάποιες βαθμολογίες μου είναι τόσο χαμηλές .
(Πλην του Σαν Μαρίνο όπου πήγα τρεις φορές και έπαθα και τις τρεις κατάθλιψη. )
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.717
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Μιλάς κι ανορθόγραφα πανάθεμά σε :haha:
μα γιατι το λες αυτο?οπως το συγχιζομαι γραφεται και με υ οπως το εγραψες ετσι και το επαναληφθει γραφεται και με ει....

ασχετο αλλα ρε φενια δεν μαθαινουμε ορθογραφια εδω ουτε γραμματικη οπως υπεδειξε η φιλτατη δημητρουλα!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Kαταρχάς δε συγχύζομαι, αυτα τα παθαίνεις εσύ όταν σου θίγουν τη Ρώμη :bleh:
2ον τι θα πει να βαθμολογήσουμε σε επίπεδο ομορφιάς και μόνο;
η απάντηση σου με κεφαλαία δεν έδειχνε ηρεμία..γι αυτό στη συνέστησα..
δηλ οι εικόνες της Λευκωσίας, μιας άσχημης αθηναικού τύπου τσιμεντούπολης, ήταν ωραιότερες υποθέτω για σενα από αυτές της Ρώμης..οκ κατάλαβα..
παιχνίδι είναι ψηφισε ότι θέλεις..και άντε στο war να σας συγυρίσω.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
λοιπον σημειωνε:

θελω να βαλεις απο 18 μεχρι 20 στις εξης..
Malabo
Yaounde
Dushanbe
Bishkek
Bandar Seri Begawan
και
Thessaloniki πρωτευουσα της Μακεδονιας
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
giannismits, μη μας συγχυζεις τα παλια μελη του φορουμ γιατι θα πεσει συρμα:innocent:!!
Και αλλη φορα μη κανεις ορθογραφικο λαθος (ενα-δυο ποσα ηταν) γιατι τιμωρια και στη γωνια!
Ρε παιδια παχνιδι ειναι ηρεμηστε.Ενταξει και μενα καποιες βαθμολογιες μου φαινονται κουλες γιατι o kalspiros ζητησε μονο την ομορφια των πρωτευουσων αλλα ειναι η αποψη τους οπως επισης και αποψη μας ειναι να μη μας αρεσουν καποιες βαθμολογιες!
Δε μαλωσαμε στα πολιτικα θα μαλωσουμε για τις πρωτευουσες;;!!:shock:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
κοιτα το χιουμορακι δημοτικου απο ατομα 30,40 η 50!,η ανευ λογου και αιτιας ειρωνια ή επιθεση φιλη Sailor Moon δεν μου λεει κατι..και σε καμια περιπτωση πισω απ την οθονη ενος υπολογιστη δεν θα ασχοληθω παραπανω απ οσο πρεπει..εκτος και αν με προκαλεσει ο αλλος..απλα το θεωρω γελοιο να ειρωνευεσαι καποιον που ειναι ουσιαστικα αγνωστος..δεν ξερεις καν ποιος ειναι..

ας συνεχιστει το θεμα λοιπον για τις τοπ πρωτευουσες..

(θελω να δω και τον χαμο που εγινε με Κανελλη-Κασιδιαρη:shock:)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.325
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom