TravelStories v.2

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Επίσης πείτε σε κανένα φίλο σας γιατί να γίνει μέλος στην κοινότητα μας.

Υ.Γ.: Να ευχαριστήσω κι εγώ τους δύο κυρίους για την παροχή αυτού του ωραίου skin στην κοινότητα μας.
Να παρακαλέσω και εγώ για την καταγραφή των παρατηρήσεων σας εδώ (είτε θετικές, είτε αρνητικές) και την αναφορά προβλημάτων.
 

kwtsoulis

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμνούπολη
Μπράβο Defkalion.
Πολύ όμορφες και στιλάτες οι αλλάγες,και πάνω απ'όλα,κανανε την περιήγηση στη σελίδα πολυ πιο άνετη!!!Έπιασαν τόπο οι κόποι σου. :)

(Μπορείς να βάλεις λίγο χρώμα στο φόντο των τίτλων των θεμάτων?)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν μετά από τις δικές σας παρατηρήσεις μπήκαν δύο νέα κουμπάκια κάτω στη μπάρα, ένα στο αριστερό τμήμα που δείχνει δύο "μπαλονάκια" και είναι το παλιό "σημερινά μηνύματα", και ένα στο χώρο με τα κουμπάκια των μελών πιο δεξιά, που δείχνει ένα βιβλίο και είναι το "σημείωσε τα φόρουμ ως διαβασμένα". Υπόψιν αυτό σημειώνει ΟΛΑ τα φόρουμ ως διαβασμένα.

:)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τέλειο!! αρκετά για σήμερα...τα επόμενα βήματα αύριο!
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.036
Likes
1.605
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Στις ιστορίες νομίζω ότι έχουμε το μικρότερο χώρο σε χαρακτήρες ανά γραμμή. Ή κάνω λάθος;;;
Αυτό το παρατήρησα σε κείμενα ιστοριών που γράφονται σε συνέχειες χωρίς επικεφαλίδα όπως «Κεφάλαιο 2» κλπ. π.χ. Στα βήματα του Στρατηγού Ζούκωφ... Εκεί αλλάζει η μορφή.
 

RTW

Member
Μηνύματα
75
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ωραία η ανανέωση! Μπράβο! - Αν κ παιδεύτηκα λίγο στην αρχή αλλά οκ..όλα συνήθεια είναι:)
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
:clap:
στιλάτο και όμορφο
μπράβο
χαίρεσαι να το δουλεύεις
πολύ εξυπηρετικό το κουμπάκι για να σημειώνεις τα διαβασμένα χωρίς να γυρνάς στην αρχή
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Πολυ πιο "παιχνιδιαρικη" η νεα εμφανιση...μπραβο!!!!
Λιγη εξοικειωση χρειαζεται κ ολα θα ειναι ok
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Τσαχπίνικο το νέο μας μωρό! Μ' αρέσει!!!:clap:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πολυυυ καλοο !! Με τα συννεφακια του και με τα ολα του!!
Κεφάτο και χρηστικο!!
Τα συγχαρητηρια μου και ευχομαι παντα να εξελισσομαστε !!:clap:
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Καλορίζικο και από μένα! Στην αρχή οφείλω να ομολογησω πως νόμισα ότι κάτι έπαθε ο η/υ..Πάντως χτες δεν ξέρω πως,σκεφτόμουν κ έλεγα τί ωραίο που είναι το σαιτ και πόσο οργανωμένο κλπ κλπ...Και σήμερα άλλαξε!:haha::haha::haha: Πάντως έγινε πιο μοντέρνο ας πούμε.Όχι ότι πριν δεν ήταν δηλαδή...Εμένα μου άρεσαν και οι φώτο από τις διάφορες πολεις κάτω κάτω...Θα ήθελα κ άλλες αν γίνεται!!! Πλιιιιιιζζζζζ!:clap::clap:
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Εγώ μπήκα το μεσημέρι αρκετές ώρες και ήταν στην παλιά του μορφή!Πριν λίγο που ξαναάνοιξα τον υπολογιστή έκανα εγκατάσταση μίας ενημέρωσης για το ιντερνετ και αμέσως μετά μπήκα στο site. Όπα λέω τι έγινε εδώ...με την εγκατάσταση άλλαξαν τα πάντα;Μετά άρχισαν οι υποψίες...και ψάχνοντας λίγο βρήκα τούτο εδώ το θέμα!Εγκαινιάζω λοιπόν και στέλνω το πρώτο μήνυμα, μετά τη διαμόρφωση! Ευχαριστώ όσους δούλεψαν!Είναι πολύ χαρούμενο, μοιάζει με παιχνιδάκι!Θα περιηγηθώ με πολύ κέφι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom