TravelStories v.2

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Εεεε, τι εννοείς; όταν πατάς στο επόμενο κεφάλαιο φορτώνει τη σελίδα με το κεφάλαιο αυτό μόνο. ε;
Φορτώνει την ίδια σελίδα και το επόμενο κεφάλαιο στο τέλος της σελίδας.
Οσες φορές θες να πας παρακάτω, ξαναφορτώνει συνεχώς την ιδια σελίδα και στο τέλος της το επόμενο κεφάλαιο της ιστορίας.
Θα ήθελα (αν φυσικά ειναι εφικτό) να μπορείς κλικάροντας στο επομενο κεφάλαιο να εμφανίζεται στην οθόνη, ακριβώς το επόμενο κεφάλαιο και όχι όλη η σελίδα.
Αν αυτό δε γίνεται, θα ήθελα να βάλει 7 γκολ την Κυριακή ο Μπλάνκο...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Thanks δεν έκανα το τελευταίο στάδιο, δηλ κλικ στο "απάντηση". πολύ χρήσιμο πάντως.
Επίσης δε ξέρω, αν συμφωνούν και οι υπόλοιποι στην εργαλειοθήκη για τα μέλη, να μπει ένα κουμπάκι με το οποίο να έχουμε άμεση πρόσβαση στη λίστα με τους "φίλους" μας.
Ζητάω πολλά;:roll:
Δεν κατάλαβα τι ρωτάς. Η λίστα με τους φίλους υπάρχει στο προφίλ σου.


Φορτώνει την ίδια σελίδα και το επόμενο κεφάλαιο στο τέλος της σελίδας.
Οσες φορές θες να πας παρακάτω, ξαναφορτώνει συνεχώς την ιδια σελίδα και στο τέλος της το επόμενο κεφάλαιο της ιστορίας.
Θα ήθελα (αν φυσικά ειναι εφικτό) να μπορείς κλικάροντας στο επομενο κεφάλαιο να εμφανίζεται στην οθόνη, ακριβώς το επόμενο κεφάλαιο και όχι όλη η σελίδα.
Αν αυτό δε γίνεται, θα ήθελα να βάλει 7 γκολ την Κυριακή ο Μπλάνκο...
:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.057
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δεν κατάλαβα τι ρωτάς. Η λίστα με τους φίλους υπάρχει στο προφίλ σου.
Αυτό το έχω δει. Εννοώ να μπει σχετικό εργαλείο στη μαύρη μπάρα, όπου υπάρχει μόνιμα στο φόρουμ, στα εργαλεία "Μόνο για Μέλη". Για να έχουμε άμεση πρόσβαση ανά πάσα στιγμή.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μα αρκεί να πας στο προφίλ σου αυτό λέω, δεν υπάρχει "ξεχωριστή" σελίδα για να δεις τους φίλους σου. Εκτός αν αυτό εννοείς, ένα κουμπί να σε πηγαίνει στο προφίλ σου :p
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.057
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μα αρκεί να πας στο προφίλ σου αυτό λέω, δεν υπάρχει "ξεχωριστή" σελίδα για να δεις τους φίλους σου. Εκτός αν αυτό εννοείς, ένα κουμπί να σε πηγαίνει στο προφίλ σου :p
Μάλλον από τα πολλά ξενύχτια έχεις κουραστεί ή εγώ δε στο εξηγώ καλά.Και για τα προσωπικά μηνύματα ή τα θέματα που παρακολουθούμε έχουμε πρόσβαση από τον πίνακα ελέγχου χρήστη, αλλά υπάρχει και σχετικό εργαλείο-κουμπί στην εν λόγω μαύρη μπάρα. Το ίδιο λέω να γίνει και με τους φίλους για πιο εύκολη πρόσβαση. Ελπίζω να έγινα κατανοητός αυτή τη φορά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν υπάρχει "σελίδα με φίλους". Μόνο η σελίδα του προφίλ σου, στην οποία φαίνονται ΚΑΙ οι φίλοι.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.057
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και γιατί δεν το λες τοσή ώρα:haha::haha::haha:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ουαου!!τελειο def!!ευχαριστουμε!!:clap::clap:
τωρα το πηρα χαμπαρι!!!!!!!!και εχω ενθουσιαστει!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Και επανέρχομαι... Σήμερα έγραφε αδιάβαστα μηνύματα 11, πατάω, βλέπω ένα θέμα που είχα αδιάβαστο και έμειναν ακόμα 9 αδιάβαστα λέει, τα οποία δεν ξέρω που θα τα βρώ, ούτε θέμα έχω αδιάβαστο, ούτε μηνύματα αδιάβαστα... Και έτσι εκεί πάνω γράφει 9 αδιάβαστα, πατάω και γράφει το μήνυμα δεν υπάρχουν νέα θέματα για να δείτε, ενώ παραμένουν τα 9 αδιάβαστα... Επίσης, έβαλα να ψάξω στην αναζήτηση το travelstories v.2 για να πώ αυτό το πρόβλημα και έγραψα στο τελευταίο κενό ακριβώς travelstories v.2 και δεν έβγαζε τίποτα. Κανονικά δεν έπρεπε αφού το έβαλα εκεί που είναι για να ψάχνει τα πάντα, ότι έβρισκε με τη λέξη travelstories? Ευχαριστώ, φεύγω για Αθήνα==>Αίγυπτο!!!!! :D:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτό με τα αδιάβαστα δεν έχει να κάνει με την εμφάνιση του σάιτ, ούτε έχει παρατηρηθεί κάποιο πρόβλημα στο παρελθόν...

Αυτό με την αναζήτηση είναι φυσιολογικό, αν γράψεις σκέτο travelstories στο φέρνει η αναζήτηση πάνω πάνω. Σε σένα δε δούλεψε γιατί έβαλες μέσα και το "v.2" . Με τέτοιους όρους έχουν γενικώς πρόβλημα οι μηχανές αναζήτησης.
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Και επανέρχομαι... Σήμερα έγραφε αδιάβαστα μηνύματα 11, πατάω, βλέπω ένα θέμα που είχα αδιάβαστο και έμειναν ακόμα 9 αδιάβαστα λέει, τα οποία δεν ξέρω που θα τα βρώ, ούτε θέμα έχω αδιάβαστο, ούτε μηνύματα αδιάβαστα... Και έτσι εκεί πάνω γράφει 9 αδιάβαστα, πατάω και γράφει το μήνυμα δεν υπάρχουν νέα θέματα για να δείτε, ενώ παραμένουν τα 9 αδιάβαστα... Επίσης, έβαλα να ψάξω στην αναζήτηση το travelstories v.2 για να πώ αυτό το πρόβλημα και έγραψα στο τελευταίο κενό ακριβώς travelstories v.2 και δεν έβγαζε τίποτα. Κανονικά δεν έπρεπε αφού το έβαλα εκεί που είναι για να ψάχνει τα πάντα, ότι έβρισκε με τη λέξη travelstories? Ευχαριστώ, φεύγω για Αθήνα==>Αίγυπτο!!!!! :D:D

Κι εμένα μου έβγαζε συνεχώς 13 αδιάβαστα την προηγούμενη εβδομάδα (πριν την αναβάθμιση), τι κι αν έψαχνα να τα βρω.. Τώρα ακόμη έχω πολλά αδιάβαστα και δεν μπορώ να το τσεκάρω..
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.767
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Ας αναφέρω κι εγώ δύο θέματα τα οποία προϋπήρχανε σε μένα και δεν φαίνεται να λύθηκαν με την αναβάθμιση του φόρουμ.
1. Πρέπει πάντα να κάνω login δύο φορές για να με δει συνδεδεμένη.
2. Σε λειτουργικό vista και browser firefox δεν δέχεται το "ευχαριστώ" ενώ μπορεί να το δει σε chrome.

Τι γίνεται με αυτές τις περιπτώσεις;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.708
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom