U2 in athens

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Μετράμε αντίστροφα για το μουσικό γεγονός της χρονιάς και όχι μόνο....Από τον Νοέμβρη το χω το εισιτήριο και δεν μπορώ να περιμένω....:clap:

Για ζέσταμα κι εγώ:D

 
Last edited by a moderator:

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εκτακτα δρομολόγια για U2

Αύριο, οι U2 θα βρίσκονται στο Ολυμπιακό Στάδιο για την πολυαναμενόμενη συναυλία τους, μέρος της περιοδείας «U2 360 TOUR». Θα βγουν στη σκηνή στις 9.45 μ.μ. Θα προηγηθούν, στις 7.15 μ.μ., οι Aviv Geffen και στις 8.15 μ.μ. οι Snow Patrol. Οι πόρτες ανοίγουν στις 5.30 μ.μ

ΠΡΟΣΒΑΣΗ:
- ΗΣΑΠ: Το ΟΑΚΑ εξυπηρετείται από τους σταθμούς «Ειρήνη» και «Νερατζιώτισσα» και ειδικά για αύριο το βράδυ ενισχύονται τα δρομολόγια του ηλεκτρικού σιδηροδρόμου από τα μεσάνυχτα έως και τη 1 τα ξημερώματα του Σαββάτου. Η γραμμή του ΗΣΑΠ στο τμήμα «Αττική-Μοναστηράκι» δεν λειτουργεί και γι' αυτό οι επιβάτες θα μπορούν να αλλάζουν τρένο στον σταθμό «Αττική» για να συνεχίσουν με το μετρό (γραμμή 2). Οι συρμοί του μετρό θα πραγματοποιούν δρομολόγια στη συγκεκριμένη γραμμή ανά 7,5 λεπτά, ενώ στη γραμμή 3 η συχνότητα θα εξαρτηθεί από τις ανάγκες του επιβατικού κοινού.

- Λεωφορεία της ΕΘΕΛ: Οι γραμμές 500 («Πειραιάς-Κηφισιά») και Χ14 («Κηφισιά-Σύνταγμα») λειτουργούν καθ' όλη τη διάρκεια του 24ώρου. Ειδικά για την Παρασκευή, δημιουργείται έκτακτη λεωφορειακή γραμμή, με αφετηρία μεταξύ των οδών Αρτέμιδος κα Χωματιανού και τέρμα στην πλατεία Συντάγματος, με 3λεπτη συχνότητα δρομολογίων. Περισσότερες πληροφορίες δίνονται από το τηλεφωνικό κέντρο του ΟΑΣΑ (τηλ. 185). *

πηγή : Εκτακτα δρομολόγια για U2 | Τέχνες | Ελευθεροτυπία
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Θα είμαι αύριο εκεί. Και μετά βουρ με το αυτοκίνητο όλη νύχτα για Αλεξανδρούπολη και με το πλοίο για Σαμοθράκη.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλο δρομο να εχεις και με πολυ προσοχη. Αν κουραστεις, παρκαρησε στην ακρη του δρομου και ριξε εναν εικοσαλεπτο υπνο.
Στην τελικη, δεν εγινε και τιποτε αν χασεις το πρωινο πλοιο. Υπαρχει και απογευματινο.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ναι ναι ναιααααααααααα
επιτελους, εφτάσαν οι μέρες.
αυρίο απο τις 10 εκεί θα είμαστς
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μου αφιερωνω το still haven't found what I am looking for kαι το Sunday Bloody Sunday!:cool:
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Κι εγώ κατεβαίνω από Θεσσαλονίκη αύριο πρωί πρωί...Τόσους μήνες περιμέναμε....Πολλά like για το αγαπημένο μου Sunday bloody Sunday Ευαγγελία....:cool:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Κι εγώ κατεβαίνω από Θεσσαλονίκη αύριο πρωί πρωί...Τόσους μήνες περιμέναμε....Πολλά like για το αγαπημένο μου Sunday bloody Sunday Ευαγγελία....:cool:
Merci αν και δεν θα ειμαι στο ΟΑΚΑ αυριο!!! Θα ειναι ομως ολη η ελληνικη showbiz :mad::mad:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.730
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom