Αυστρία Vienna Hotels

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Παιδιά SOS!!!!Είχα κλείσει το intercity hotel με 356 ευρώ για 4 μέρες και τώρα μου το δίνει 267 ευρώ.Μπορώ να το ακυρώσω και να το ξανακλείσω;Γιατί το ίδιο μου συμβαίνει και με το ξενοδοχείο της Βουδαπέστης που είναι ο επόμενος μας προορισμός.
Που τη βρήκες αυτήν την τιμή;:roll: Εγώ στο booking εξακολουθώ να το βλέπω με 356 ευρώ. Με 268 ευρώ βλέπω το μονόκλινο και με μη επιστρέψιμη χρέωση. Άρα, δεν έχει αλλάξει τίποτα ως προς την τιμή.
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Είχα μπερδευτεί τις 3 μέρες δίνει τόσο.Ευτυχώς έπεσε της Βουδαπέστης το έκλεισα με λιγότερα λεφτά προχθές και σήμερα ξανανέβηκε.Bahari εσύ που είχες μείνει στο intercity hotel είχες πρόβλημα με τη ζέστη αν είχες μείνει καλοκαίρι γιατί είδα οτι δεν έχει κλιματισμό.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Bahari εσύ που είχες μείνει στο intercity hotel είχες πρόβλημα με τη ζέστη αν είχες μείνει καλοκαίρι γιατί είδα οτι δεν έχει κλιματισμό.
Εμείς ήμασταν εκεί τέλη Νοεμβρίου-αρχές Δεκεμβρίου, οπότε ζέστη θέλαμε:D

Πάντως, μου φαίνεται λίγο "κουφό" μέσα Απριλίου να έχει τόση ζέστη και μάλιστα για έναν Ινδό. Για το καλοκαίρι οκ, υποθέτω ότι θα είναι πρόβλημα.
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Έτσι έγραφε και προβληματίζομαι πολύ γιατί οι θερμοκρασίες αυτή την περίοδο είναι πάνω κάτω οι δικιές μας.Ένα άλλο ξενοδοχείο που κοιτούσα είχε δωμάτιο με κλιματισμό και το χρέωνε παραπάνω.Να κλείσω με κλιματισμό αλλού;Γιατί αυτή που έγραφε τα σχόλια έλεγε οτι δεν είχαν καν ανεμιστήρες και τους δώσαν 2 απο τα γραφεία τους οι υπάλληλοι.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
διάβασα μια κριτική σήμερα στο tripadvisor και μάλιστα απο Ινδή οτι το δωμάτιο δεν είχε κλιματισμό ούτε ανεμιστήρα και έσκασαν μέσα Απριλίου.
Έπεσαν στην περίπτωση:

Baths shut as temperatures sore - General News - Austrian Times Online News - English Newspaper

Vienna has notched up the hottest April on record and in the inner city on Saturday temperatures reached 29.4°C....
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Babaduma αν πέσω και γω στην περίπτωση το καλοκαίρι το ρισκάρεις να ψηθείς απο τη ζέστη;΄Εκλεισα δωμάτιο με κλιματισμό και ας ελπίσουμε να μην το χρειαστώ.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ρε παιδιά μην υπερβάλουμε τώρα. 3 χρόνια μένω στην Πολωνία, με 0 κλιματισμό, και μια χαρά την παλέυουμε με τους +30 +35 το καλοκαίρι. Μη τα θέλουμε κι όλα δικά μας
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Θανάση μπορεί να έχεις δίκιο αλλά στην τηλεόραση βλέπω οτι έχουμε τώρα πάνω κάτω τις ίδιες τιμές σε θερμοκρασία είδα και το σχόλιο της Ινδής που αν έσκασε αυτή θα σκάσω σίγουρα κι εγώ ε και δεν τα πάω καλά και με την πολύ ζέστη και γι'αυτό διάλεξα πιο βόρεια χώρα για τις καλοκαιρινές διακοπές και ευελπιστώ να τύχω σ'ένα γλυκό ανοιξιάτικο καιρό.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Babaduma αν πέσω και γω στην περίπτωση το καλοκαίρι το ρισκάρεις να ψηθείς απο τη ζέστη;
Α πα πα. Σοβαρά μιλάς; Εγώ καθημερινά, όταν βγαίνω έξω από το σπίτι, κυκλοφορώ με κράνος μη τυχόν και μου έλθει ο ουρανός στο κεφάλι. Και θα ρισκάρω με τη ζέστη; Ατομικό φουρφούρι, ηλεκτρικό με μπαταρίες, πάντοτε στην τσέπη: Για το σπίτι, για το δρόμο, για το αυτοκίνητο, για το μετρό, για όλα! Δεν είναι να παίζεις μ' αυτά τα πράγματα...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Θανάση μπορεί να έχεις δίκιο αλλά στην τηλεόραση βλέπω οτι έχουμε τώρα πάνω κάτω τις ίδιες τιμές σε θερμοκρασία είδα και το σχόλιο της Ινδής που αν έσκασε αυτή θα σκάσω σίγουρα κι εγώ ε και δεν τα πάω καλά και με την πολύ ζέστη και γι'αυτό διάλεξα πιο βόρεια χώρα για τις καλοκαιρινές διακοπές και ευελπιστώ να τύχω σ'ένα γλυκό ανοιξιάτικο καιρό.
γλυκό ανοιξιάτικο θα βρεις την άνοιξη. Το καλοκαίρι μπορεί να βρεις η καλοκαιρινό η φθινοπωρινό στα βόρεια κράτη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.528
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom