Volotea, πτήσεις από 1€

Μηνύματα
1.992
Likes
6.326
Ειχα πλκτρολογησει λαθος το email μου. Ηρθε σημερα η επιβεβαιωση Αυτα παθαινεις οταν βλεπεις εισιτηριο με 1 ευρω :icon_evil:
:haha::haha:...Εσείς δηλαδή κυρία μου, το "αφηνίασα" που είχα γράψει σαν σχόλιο πιο πριν, το κάνατε πραγματικότητα..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.401
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Ειχα πλκτρολογησει λαθος το email μου. Ηρθε σημερα η επιβεβαιωση Αυτα παθαινεις οταν βλεπεις εισιτηριο με 1 ευρω :icon_evil:

άντε μπράβο,γιατί είχαμε αγχωθεί όλοι:xalara:
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
καλησπέρα παιδιά και από μένα, εγώ έκλεισα εισιτήρια επιστροφής από Βενετία με 1 ευρώ για τις 23.06.
το μόνο άσχημο είναι 'ότι έχει πτήση μέρα πάρα μέρα για το συγκεκριμένο προορισμό και ή πρέπει να πάω Τετάρτη και να γυρίσω Παρασκευή που είναι ουσιαστικά μιάμιση μέρα μόνο ή να πάω Δευτέρα και να φύγω Παρασκευή που πάλι για Βενετία είναι πολλές μέρες γιατί θα είναι η τρίτη φορά που θα πάω.
Βέβαια υπάρχει η λύση της aegean που έχει και την Τρίτη πτήση από Αθήνα, οπότε θα πρέπει να έχω το νου μου αν βάλει καμιά προσφορά.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
Κλεισαμε με μιλια στα 32 για να μπορουν να ακυρωθουν σε περιπτωση κωλύματος. Ας ειναι.
 

Giannis1988

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Απο Αθηνα δεν εχει κάτι τέτοιο γιατί απλα δεν εχει με ενα ευρω απο Αθήνα. Ψάξε να φύγεις απο αλλού π.χ. Λευκαδα - Ζάκυνθο ίσως κατι γίνεται
Παιδιά εχετε γινει μελη Supervolotea? Γι αυτο σας βγαζει τοσο καλες προσφορες?Πολυ αργα για εμενα βεβαια να βρω καποια καλη προσφορα για το καλοκαιρι αλλα μου κανουν εντυπωση οι τιμες που λετε!
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.326
Παιδιά εχετε γινει μελη Supervolotea? Γι αυτο σας βγαζει τοσο καλες προσφορες?Πολυ αργα για εμενα βεβαια να βρω καποια καλη προσφορα για το καλοκαιρι αλλα μου κανουν εντυπωση οι τιμες που λετε!
Εγώ όχι, απλά όταν έβγαλα οι προσφορές ίσχυαν για όλους, για λίγο. Υπομονή και μάτια ανοιχτά :D
 

Giannis1988

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Εγώ όχι, απλά όταν έβγαλα οι προσφορές ίσχυαν για όλους, για λίγο. Υπομονή και μάτια ανοιχτά :D
Επειδη ειμαι νεο μελος μπορειτε να μου πειτε και κανενα αλλο site που βγαζει τετοιες προσφορες να μπαινω να τσεκαρω? Thanks! :)
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.326
Επειδη ειμαι νεο μελος μπορειτε να μου πειτε και κανενα αλλο site που βγαζει τετοιες προσφορες να μπαινω να τσεκαρω? Thanks! :)
Να μπαίνεις εδώ στο φόρουμ, τα τσακάλια ανεβάζουν τις προσφορές πιο γρήγορα και από τα newsletters των εταιρειών ;) Σοβαρά, εγώ έτσι τα έκλεισα εκίνο το βράδυ. Και φυσικά εγγράψου στα newsletter της Ryan, Volotea, Vueling, Easyjet,Wow, Air Baltic, Wizz air, Tsansavia, Mistral, Scoot και όσες άλλες μπορείς να βρεις :)
 

Giannis1988

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Να μπαίνεις εδώ στο φόρουμ, τα τσακάλια ανεβάζουν τις προσφορές πιο γρήγορα και από τα newsletters των εταιρειών ;) Σοβαρά, εγώ έτσι τα έκλεισα εκίνο το βράδυ. Και φυσικά εγγράψου στα newsletter της Ryan, Volotea, Vueling, Easyjet,Wow, Air Baltic, Wizz air, Tsansavia, Mistral, Scoot και όσες άλλες μπορείς να βρεις :)
Ευχαριστω πολυ!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.464
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom