Volotea Volotea

paefstra

Member
Μηνύματα
13.166
Likes
41.548
Το πηρα κι εγω αλλα δεν το βρηκα αυτο το κουτακι γαμωτο. Απλα θα την ακυρωσω πριν τις 23 Ιουνιου 2023.
Αν κλεισεις απο την εφαρμογη της, δινει και 15 ευρω δωρο την πρωτη φορα. Συμφερει να κλεισεις χωριστα πρωτα τη μεταβαση για να φας το credit στην επιστροφη.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
χαχαχα!!! ειστε φοβεροι! εχετε καταλαβει ομως οτι με εχετε κταστρεψει!!! βεβαια εγω κανει κ ταξιδια χαρη σε εσας που δεν θα τα εκανα ουτε στα πιο μακρινα ονειρα μου!!!! ηρθε η ωρα να βγαλω διαβατηρια στα μικρα μου!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.166
Likes
41.548
χαχαχα!!! ειστε φοβεροι! εχετε καταλαβει ομως οτι με εχετε κταστρεψει!!! βεβαια εγω κανει κ ταξιδια χαρη σε εσας που δεν θα τα εκανα ουτε στα πιο μακρινα ονειρα μου!!!! ηρθε η ωρα να βγαλω διαβατηρια στα μικρα μου!
Ωχ, αρχιζεις τα 200ρια για 2 διαβατηρια και το συζητας για 10 μονο για εναν απο την οικογενεια για να εχετε τις βαλιτσες σας ΟΛΟΙ δωρεαν ακομη και σε μια μονο πτηση?
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
οχι... απλα καταλαβα οτι μπορω κ 15 μερες δωρεαν... εννοειται κ συμφερει το 10ευρο!!! Το θεμα μου ειναι να ξεκινησω να παιρνουμε μαζι μας τα μικρα μας... επιτελους!
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.718
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
οχι... απλα καταλαβα οτι μπορω κ 15 μερες δωρεαν... εννοειται κ συμφερει το 10ευρο!!! Το θεμα μου ειναι να ξεκινησω να παιρνουμε μαζι μας τα μικρα μας... επιτελους!
Απλα νομιζω οτι η προσφορα ειναι μεχρι αυριο. Αν παρεις δηλαδη τις 15 δωρεαν ημερες, μετα για να εισαι megavolotea θα θες 49.99. Αν το εχω καταλαβει σωστα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.166
Likes
41.548
Απλα νομιζω οτι η προσφορα ειναι μεχρι αυριο. Αν παρεις δηλαδη τις 15 δωρεαν ημερες, μετα για να εισαι megavolotea θα θες 49.99. Αν το εχω καταλαβει σωστα.
Και πρεπει σε 15 μερες να βρεις να κλεισεις με καλοκαιρινες τιμες, οταν για καλοκαιρι κλεινουμε τον χειμωνα.
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
3.492
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Δεν έχω καταλάβει το εξής: τα προνόμια του megalovolotea στις αποσκευές, εάν αγοράσω τώρα το κουπόνι, ισχύουν κ για ενεργές κρατήσεις που έχω κλείσει τον Ιούλιο η μόνο για επόμενα ταξίδια?
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.204
Likes
5.580
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Αν κλεισεις απο την εφαρμογη της, δινει και 15 ευρω δωρο την πρωτη φορα. Συμφερει να κλεισεις χωριστα πρωτα τη μεταβαση για να φας το credit στην επιστροφη.
Πρωτη φορα ως Megavolotea ;
Το κουτακι με τη μη αυτοματη ανανεωση ,που το βρισκουμε;
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.718
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Πρωτη φορα ως Megavolotea ;
Το κουτακι με τη μη αυτοματη ανανεωση ,που το βρισκουμε;
Στο λογαριασμο σου ως megavolotea, εχει ενα κομματι που λεγεται εγγραφη.
Εκει εχεις την αυτοματη ανανεωση την οποια και μπορεις να απενεργοποιησεις.

1655816726748.png

Ειναι στα σπανιολικα, αλλα νομιζω θα το βρεις.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.675
Likes
12.539
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Οποιοσδηποτε προοσρισμος στη Γαλλια δεν μπορει να θεωρηθει φτηνος. Η δωρεαν τσαντα του απλου εισιτηριου ειναι σε διασταση τσαντας νηπιαγωγειου 40x30χ20. Για 10 ευρω αξιζει η δωρεαν βαλιτσα για καθεναν.
Δεν νομίζω να έχει δωρεάν βαλίτσα με το megavolotea. supermegavolotea ναι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.164
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom