WIZZ AIR στη Θεσσαλονίκη

Blondeamon

Member
Μηνύματα
285
Likes
142
Kαι Καρλοβυ Βαρυ για σπα....πολυ ωραια πολη και φθηνη. Εχει ωραιες εγκαταστασεις για σπα και ειναι ενα απο τα must.
 

pitboz

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κρητη
Ταξίδι-Όνειρο
αμερικη
190 ε?Μόνο?Έβαλες και αποσκευές?Γιατί είναι +20ε από τη τιμή που σου βγάζει αρχικά...Εγώ θα είμαι 23-26 Πράγα κι έχω κλείσει για το Corinthia Panorama...Aν ξέρει κανείς και γι αυτό θα με βοηθούσατε...
Εμεινα εκει πριν απο 6 χρονια, ειναι καλο αλλα λιγο εξω απο το κεντρο της Πραγας, εχει εναν σταθμο του μετρο πολυ κοντα στο ξενοδοχειο. Κλεισε απο τον δεκατο και πανω οροφο εχεισ θεα ολοι την πολη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.132
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εμεινα εκει πριν απο 6 χρονια, ειναι καλο αλλα λιγο εξω απο το κεντρο της Πραγας, εχει εναν σταθμο του μετρο πολυ κοντα στο ξενοδοχειο. Κλεισε απο τον δεκατο και πανω οροφο εχεισ θεα ολοι την πολη.
Άντε πάλι τα ίδια... Το είπαμε, το ξαναείπαμε, το εμπεδώσαμε, αλλά πάλι εκεί ξαναγυρνάμε. Αυτό που περιγράφεις είναι το Corinthia Towers, όχι το Corinthia Panorama.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Εδώ μιλάμε για την WIZZ και για τις πτήσεις τις στη Θεσ/κη... τι διάολο σχέση έχουν τα ξενοδοχεία? Σοβαρευτείτε πια...
 

smar0

Member
Μηνύματα
65
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος
[/Εδώ μιλάμε για την WIZZ και για τις πτήσεις τις στη Θεσ/κη... τι διάολο σχέση έχουν τα ξενοδοχεία? Σοβαρευτείτε πια...]

ζητουμε ταπεινά συγνώμη που ξεφύγαμε από το θέμα ....δεν θα επαναληφθεί άλλη φορά
 

akis-b

Member
Μηνύματα
59
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Φθηνη εταιρια καμια σχεση με tui η easyjet που εχω πεταξει,πεταξα δυο φορες με καθυστερηση κοντα στις 2 ωρες αφου καναν κιολας αλλαγη ωρα πτησης απο την προηγουμενη μερα ,προσοχη στις αποσκευες το οριο ειναι 15 kg περα απο αυτο η εξτρα χρεωση ειναι 15 ευρω το κιλο,χειραποσκευη μπορεις να εχεις μονο μια και μια μικρη γυναικεια τσαντα μπορει να θεωρηθει εξτρα χειραποσκευη.Χαμηλες τιμες εισιτηριων για προορισμους απο πραγα αρκει να μην εχεις την ιδια μερα ανταποκριση για αλλη πολη.
 

marobouke

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΡΑΤΗΣΗ ΘΕΣ.ΝΙΚΗ-ΠΡΑΓΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ 16 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΜΟΝΟ 14. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ Η ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ? ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΑΙΛ ΣΤΗΜ ΕΤΑΙΡΕΙΑ , ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΕ 30 ΜΕΡΕΣ...ΕΛΕΟΣ:mad:! ΜΕΤΑ ΤΗΛ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΕ ΛΑΤΙΝΙΚΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙΣ ΕΤΣΙ?
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΡΑΤΗΣΗ ΘΕΣ.ΝΙΚΗ-ΠΡΑΓΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΟ ΕΠΙΘΕΤΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ 16 ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙ ΜΟΝΟ 14. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΦΑΩ ΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΑ Η ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ? ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΑΙΛ ΣΤΗΜ ΕΤΑΙΡΕΙΑ , ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΣΕ 30 ΜΕΡΕΣ...ΕΛΕΟΣ:mad:! ΜΕΤΑ ΤΗΛ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ, ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΕ ΛΑΤΙΝΙΚΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙΣ ΕΤΣΙ?

Για το τηλ μην το σκέφτεσαι καθόλου,με 5,69 ευρώ μιλάς για ένα μήνα όσο θέλεις σε 20 χώρες της ευρώπης.Δες εδώ.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.132
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Για το τηλ μην το σκέφτεσαι καθόλου,με 5,69 ευρώ μιλάς για ένα μήνα όσο θέλεις σε 20 χώρες της ευρώπης.Δες εδώ.
Ναι, έτσι ακριβώς με skype... Είναι που είναι φτωχά τα Αγγλικά τους, να τα ακούς κι από skype (=η χειρότερη ποιότητα συνδιάλεξης που μπορεί να γίνει), θα πας πολύ μακρυά...
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Ναι, έτσι ακριβώς με skype... Είναι που είναι φτωχά τα Αγγλικά τους, να τα ακούς κι από skype (=η χειρότερη ποιότητα συνδιάλεξης που μπορεί να γίνει), θα πας πολύ μακρυά...
Τι ήταν αυτό που ακούστηκε για το Skype;!;!

Taver κίτρινη κάρτα!!!

Το Skype ίσως να είναι και ο καλύτερος και οικονομικότερος τρόπος για να μιλήσεις.
Εγώ προσωπικά ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν είχα πρόβλημα στην επικοινωνία (ήχος και εικόνα), σε αντίθεση με άλλα παρόμοια προγράμματα (που πλέον δεν τα χρησιμοποιώ).

Και δεν το λέω μόνο εγώ αυτό. Ψάξε και θα δεις ότι οι κριτικές που έχει δεχτεί το Skype είναι σαφώς πολύ καλύτερες και θετικότερες σε σχέση πάντα με άλλα ανάλογα προγράμματα!



marobouke, αν θέλεις να κλείσεις άμεσα εισιτήρια, ναι, πάρε τηλέφωνο καλύτερα.
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Τι ήταν αυτό που ακούστηκε για το Skype;!;!

Taver κίτρινη κάρτα!!!

Το Skype ίσως να είναι και ο καλύτερος και οικονομικότερος τρόπος για να μιλήσεις.
Εγώ προσωπικά ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν είχα πρόβλημα στην επικοινωνία (ήχος και εικόνα), σε αντίθεση με άλλα παρόμοια προγράμματα (που πλέον δεν τα χρησιμοποιώ).

Και δεν το λέω μόνο εγώ αυτό. Ψάξε και θα δεις ότι οι κριτικές που έχει δεχτεί το Skype είναι σαφώς πολύ καλύτερες και θετικότερες σε σχέση πάντα με άλλα ανάλογα προγράμματα!



marobouke, αν θέλεις να κλείσεις άμεσα εισιτήρια, ναι, πάρε τηλέφωνο καλύτερα.


Με πρόλαβες,αν έχεις καλή ταχύτητα είναι άψογες οι συνομιλίες....Για τα αγγλικά τους δεν ξέρω..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.132
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είμαστε εντελώς εκτός θέματος, αλλά σοβαρά προσπαθείτε να ισχυριστείτε ότι το Skype, δουλεύοντας με συμπίεση στα 20K και πάνω από γραμμές με "best effort" μετάδοση, έχει ποιότητα αντίστοιχη με το κανονικό τηλέφωνο?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.471
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom