Πρώτος Διαγωνισμός του TravelStories: Φωτογραφίες της Ασίας

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ευχαριστούμε όλους όσους έλαβαν συμμετοχή, και όσους ψήφισαν. Η συμμετοχή ήταν μικρή γενικά, αλλά ευελπιστούμε στον επόμενο διαγωνισμό που θα γίνει πολύ σύντομα να έχουμε πολύ μεγαλύτερη.

O νικητής παρακαλώ να δηλώσει χωρίς φόβο και πάθος μέγεθος και κιλά για να του στείλουμε το μπλουζάκι του :bleh:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Η ψηφοφορία για τον 1ο Διαγωνισμό του TravelStories έλαβε τέλος και τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

Νικητής με 8 ψήφους η "Tαυλανδη Koh Phangan - haad salad beach -" του χρήστη xenos


2η θέση με 6 ψήφους η "Udaipur - India" του χρήστη greeklad


3η θέση με 5 ψήφους η "Blue Bicycle - Jodhpur, India" και πάλι του χρήστη greeklad
συγχαρητήρια στους νικητές .. πραγματικά ,αυτές θα επέλεγα για τις καλύτερες ..ειδικά το ποδήλατο !!!!!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:clap: Συγχαρητηρια στον xenos! Ομορφη φωτο - και παραλια ε?;)
 

Vasiliki

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Αφρικη
Ταξίδι-Όνειρο
Μάλι-Τιμπουκτού
Συγχαρητήρια παιδιά:clap::clap::clap: Πραγματικά, πολυ όμορφες φωτογραφίες!!
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Νομίζω ότι όντως νίκησε η καλύτερη φωτογραφία!!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε όσουν συμμετείχαν στον διαγωνισμό που διεξήχθη για πρώτη φορά!

Εύχομαι και ελπίζω σε νέους ταξιδιωτικούς διαγωνισμούς σαν και αυτόν και με όσο το δυνατόν περισσότερες συμμετοχές γίνεται!!!!

Υ.Γ: Ζηλεύω για τον νικητή! Θέλω και εγώ μπλουζάκιιιι!!! :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Ενα μεγαλο μπραβο στο νικητη και σε ολους τους συμμετεχοντες για την προσπαθεια τους.:clap:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Mπράβο στο νικητή.
Δηλώνω ετοιμος για τον επόμενο διαγωνισμό προσδοκώντας να κερδίσω παλτό travelstories.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:clap::clap::clap: xenos!!! Θαυμάσια η φωτογραφία σου!
.....και ...καλοφόρετο το μπλουζάκι...;)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ουπς...Τι εκπληξη ειναι αυτη!!!!!
Πρωτη φορα περνω μερος σε διαγωνισμο και ειμαι πολυ χαρουμενος που κερδισα.
Ολες οι φωτογραφιες που πηραν μερος στον διαγωνισμο ηταν πολυ ομορφες και σιγουρα τα μελη που ψηφισαν ειχαν δυσκολο εργο.
Ευχαριστω ολους που με ψηφισαν,δεν με ψηφισαν,πηραν μερος και γενικα, ασχοληθηκαν μετο ολο θεμα.
Ειδικοτερα ευχαριστω τον Defkalion και ολη την ομαδα του για το καταπληκτικο αυτο site που ειναι το καλυτερο στο ειδος του στον Ελληνικο χωρο.
Αν ηξερα οτι θα επαιρνα μερος σε διαγωνισμο,θα περιμενα να φυγει η κυρια στα δεξια της φωτογραφιας μου, που εκανε την ιδια δουλεια με μενα.Φωτογραφιζε τα πιτσιρικια στην κουνια.Αλλα ειναι φυσικη φωτογραφια.
Ηταν ενα θεαμα που οποιος και να ηταν στην θεση μου θα αφιερωνε λιγο χρονο για να χαζεψει το ολο θεμα και να βγαλει φωτο.Απλα ετυχα την καταληλη στιγμη στο σωστο μερος.
Το γεγονος ηταν οτι ολες οι πανεμορφες παραλιες του νησιου αυτου ΔΕΝ ειχαν κοσμο την χρονικη περιοδο που πηγα.
Τελος θελω να ευχαριστησω ολους εσας που γραφετε τις καταπληκτικες ιστοριες σας και γενικοτερα πληροφοριες απο ολα τα μερη του πλανητη που δεν χορταινω να τις διαβαζω.
Ευχαριστω.


ΥΓ.
1)Βαζω αλλη μια φωτογραφια πιο κοντινη απο τα διασημα πλεον πιτσιρικια στην κουνια γιατι αυτα το αξιζουν.
2)Def ποιος θα μου παρει μετρα για το μπλουζακι???:haha::haha:
 

Attachments

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Συγχαρητήρια στον νικητή.
Συγχαρητήρια και σε όλους τους συμμετέχοντες
Οι φωτο ήταν πολύ καλές
Μπράβο σας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.384
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom