Πρώτος Διαγωνισμός του TravelStories: Φωτογραφίες της Ασίας

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.884
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Μπράβο και από μένα στους φίλους που νίκησαν. Πάντα τέτοια και πάντα πολλά ταξίδια γεμάτα ωραίες φωτό. Νάστε καλά. Και πάλι μπράβο!!
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
συγχαρητηρια και απο μενα στο γειτονα
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ευχαριστουμε,ευχαριστουμε
Ευχομαι σε καποιον επομενο διαγωνισμο νασται και σεις νικητες.
Καλα ταξιδια σε ολους.:airplane::airplane::airplane:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.884
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Πέρα από τα μπράβο στους φίλους μας που νίκησαν να θέσω και κάτι όχι και τόσο καλό. Μόνο 21 φωτό από 12 μέλη τις οποίες ψήφισαν 49 μέλη. Δεν είναι πολύ μικροί αυτοί οι αριθμοί; Ειδικά ο τελευταίος. Φυσικά δεν μπορεί να υποχρεωθεί κανέις να πάρει μέρος αλλά λίγο πιο ενεργοί ρε παιδιά. Το αξίζει το σάϊτ και οι ενέργειες του.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
O μικρός αριθμός συμμετοχών κατ εμε δικαιολογείται με το γεγονός οτι λίγοι ειναι αυτοι οι οποίοι εχουνε επισκεφτεί την Ασία και την εχουν φωτογραφήσει.

Αν ο 1ος διαγωνισμός ταξιδιωτικής φωτογραφίας του φόρουμ αφορούσε την Ευρώπη,, για παραδειγμα, τα νούμερα θα ήταν σαφώς μεγαλύτερα. Και θα ήταν ακομη μεγαλύτερα αν αφορούσε την Ελλάδα... Γιατί απλά όλο και καποιος εχει βγάλει μια φωτογραφία, ειτε με την φωτογραφική του μηχανή είτε με το κινητό του... Την Ασία ομως είναι μετρημένη...

Βεβαια οι επομενοι διαγωνιισμοί θα ειναι ίσως απο τις προαναφερομενες περιοχές οποτε θα μεγαλώσουν και τα σχετικά νούμερα...
φιλικά
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
έπεσα μέσα στις προτιμήσεις μου ...εχω φωτογραφικό ματι!!!!
μπράβο σου!!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Για να συμμετεχει καποιος στο διαγωνισμο επρεπε να εχει επισκεφτει χωρα της ασιας , αλλα για να ψηφισει δεν χρειαζοταν να εχει παει. Κι εγω δεν εχω παει στην Ευρωπη , αλλα οταν γινει ο διαγωνισμος για εκει θα ψηφισω.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.884
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Για να συμμετεχει καποιος στο διαγωνισμο επρεπε να εχει επισκεφτει χωρα της ασιας , αλλα για να ψηφισει δεν χρειαζοταν να εχει παει. Κι εγω δεν εχω παει στην Ευρωπη , αλλα οταν γινει ο διαγωνισμος για εκει θα ψηφισω.
Ακριβώς. Άσε που όταν ψηφίζεις σε ένα φωτογραφικό διαγωνισμό δεν ψηφίζεις μέρος αλλά φωτογραία, δηλ. θέμα. Ούτε γνώσεις απαιτούνται ούτε πτυχία. Χρειάζεται να είμαστε λίγο πιο ενεργοί.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
O μικρός αριθμός συμμετοχών κατ εμε δικαιολογείται με το γεγονός οτι λίγοι ειναι αυτοι οι οποίοι εχουνε επισκεφτεί την Ασία και την εχουν φωτογραφήσει.
+φωνώ με τον Θάνο.

Το θέμα "Ασία" προσωπικά δεν είναι και τόσο εμπορικό όσο Ευρώπη ή Βαλκάνια, ή Ελλάδα, κ.τ.λ.

Πάντως είμαι σίγουρος ότι θα καλυφθούν όλα τα γούστα για κάποιον διαγωνισμό στο μέλλον! Ευρώπη και Ελλάδα πιστεύω και εγώ ότι θα έχει τις περισσότερες συμμετοχές!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχω ήδη γράψει από το πρώτο ποστ μου, ότι οι επόμενοι διαγωνισμοί θα είναι από μέρη που ο περισσότερος κόσμος εδώ έχει ταξιδέψει.

Αναμένω λοιπόν τότε να δούμε τη διαφορά στη συμμετοχή.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Είναι αυτονόητο οτι δεν χρειάζεται να εχεις επισκεφτεί μια Ηπειρο για να ψηφήσεις μια φωτογραφία από ενα μέρος που δεν το έχεις επισκεφτεί...

Η προηγούμενη μου τοποθέτηση αφορούσε τα μικρά νούμερα των 21 φωτογραφιών απο 12 μέλη και όχι για τα τους 49 ψήφους που πήραν οι φωτογραφίες.

Επί τη ευκαιρία να αναφέρω οτι ψήφισα αυτή που πήρε το "χάλκινο" μετάλλιο:cool:
φιλικά
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δεν ξέρω αν ισχύει, αυτό που λες, Θάνο.
Εγώ, ας πούμε, δεν βρίσκω χρόνο να σκανάρω τις φωτο από Ασία{δεν είναι με ψηφιακή}, άλλοι ίσως δεν ξέρουν, άλλοι μπορεί και να μη θέλουν, γιατί πραγματικά, το επίπεδο των φωτογραφιών εδώ, θεωρώ ότι είναι εξαιρετικό και μπορεί να...κομπλάρουν...
Και μην ξεχνάμε ότι, πολλοί θεωρούν πολύπλοκη τη διαδικασία γιατί δεν είναι εξοικειωμένοι με το computer.
Πιστεύω ότι όσο μεγαλώνει ο αριθμός των μελών, όλο και περισσότεροι θα έχουν τη διάθεση ν΄ανεβάζουν φωτο και να μας εκπλήξουν ευχάριστα:)

Αυτό όμως δεν αναιρεί τη δυνατότητα ΟΛΩΝ να ψηφίζουν σε κάθε διαγωνισμό.Μακάρι να το δούμε στον επόμενο, για ότι και αν αφορά...
Ας είμαστε αισιόδοξοι:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.725
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom